Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta: Re: sta je to kronova bolest?
PostPoslato: Pon Jun 28, 2010 9:15 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Ne mogu da ti pomognem sa iskustvom, jer to je jedina terapija koju jos nisam probala, ali bi me jako zanimalo kako to kod tebe protice....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sta je to kronova bolest?
PostPoslato: Pet Apr 15, 2011 4:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 24, 2010 5:22 pm
Postovi: 2
Izvinjavam se sto tek sad dogovaram. Vec godinu dana, na svakih 4 nedelje venski primam remi kejd, tj biolosku terapiju, prima se dva sata, na WMA, mene leci dr. Dino Tarabar, mnogo sam zadovoljna njime, i svakom bih preporucila da ide kod njega ako ima ovu bolest. On je najbolji strucnjak za Kronovu bolest na ovim prostorima, ja garantujem! Od prvog primanja terapije sve mi se poboljsalo, krvna slika idealna, nikada se bolje nisam osecala, preporuceno mi je da pocnem sa primanjem jer sam bila u jako losem stadijumu. Nakon 4meseca primanja terapije uradjena mi je kolonoskopija isto na WMA od strane mog doktora i on je odusevljen, kaze sve se povuklo, kao da ga nikad nije bilo! Samo 12ljudi u Srbiji prima ovu terapiju, verovatno zbog cena, jedna doza kosta 750E tj. jedna bocica, prima se na osnovu tezine, ja primam 3 bocice na svakih 4 nedelje. Sva sreca pa mi socijalno pokriva troskove, na inicijativu doktora. Ja sam prezadovoljna i nadam se da ce jos dugo biti tako, bez simptoma. Upoznala sam ljude koji primaju i duze od mene i ok im je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sta je to kronova bolest?
PostPoslato: Sre Apr 16, 2014 11:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 12, 2010 11:34 pm
Postovi: 26
Postoji odlično rešenje - LDN (Low Dose Naltreksone). Potražite malo po Internetu pa mi se javite ako mislite da vredi: zseatovic/et/gmail.com


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 257 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: