Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: impotencija ili nesto drugo
PostPoslato: Uto Apr 11, 2006 2:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 28, 2006 2:02 am
Postovi: 2
Imam 34 godine, ozenjen sam i imam troje dece. Prvi neuspeli seksualni odnos imao sam u 16 godini sa 20 godina starijom prostitutkom. Vremenom je moja nesigurnost rasla tako da sam plaseci seneuspeha izbegavao kontakte koji bi se mogli zavrsiti seksom. Imao sam nekoliko devojaka ali sam u seksualne odnose sa njima stupao tek kada osetim da nisu navalentne i da ja vladam situacijom. Kada ostvarim prvi put erekciju sa nekom devojkom posle nemam problema i najcesce je seks odlican. Vremenom mi se sve vise gubila i zelja za seksom tako da je sada skoro i nema. Sa zenom imam seksualne odnose koji su vise po automatizmu nego sto su rezultat zelje. Kada je libido prisuta, sto je dosta retko seks je ekstra dobar.
Da li mozete da me uputite gde bih mogao da dobijem strucnu pomoc. Znam za psihoterapiju, ali neznam gde mogu konkretno da se obratim jer ne bih zeleo da se obratim nekome kome je novac preci od pomoci.

Erekciju mogu da imam, ali jos da to spojim sa devojkom-da nemam blokadu, tj odsustvo libida to bi bio pravi posao

hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Impotencija ili nesto drugo
PostPoslato: Ned Apr 16, 2006 6:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 16, 2006 6:08 pm
Postovi: 2
Lokacija: Subotica
Ja sam takodje imao slican problem. Kad sam bio mladji tesko mi je bilo da se opustim pred devojkom i da ja vladam situacijom. Kada nije tako bilo plasio sam se da se necu pokazati kao dobar 'muskarac' pa sam podbacivao vrlo cesto. Kad postignem bliskost i otvorenost sa devojkom problema vise nema nikakvih. Postizem erekciju i imam zelju i oboje smo zadovoljni. Meni se cini da si ti problem sa erekcijom prevazisao sa zenom. Ne razumem ako imas zenu sa kojom mozes da imas seks zasto ti je problem sto se tesko zblizavas sa devojkama. Zar bi zeleo da pored zene imas i ljubavnicu? Problem seksualne zelje je neka druga stvar. To ima veze sa vasim,tvojim , zivotom i da li si zadovoljan njime. Verovatno si opterecen drugim stvarima. Popricaj sa zenom o tome. Meni je moja devojka puno pomogla da prevazidjem problem sa erekcijom i da se opustim i uzivam u seksu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 16, 2006 7:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 16, 2005 9:05 pm
Postovi: 591
Lokacija: Novi Sad
Ne znam odakle si. U Beogradu postoji savetovalište "Psihološki krugovi", kažu da su dobri.

Ne bi škodilo da najpre popričaš sa ženom, da analiziraš u kojim to situacijama imaš libido, valjda se ne pojavljuje tek tako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 12, 2007 7:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 18, 2007 2:01 pm
Postovi: 19
Lokacija: Beograd
Cat je napisao:
Ne znam odakle si. U Beogradu postoji savetovalište "Psihološki krugovi", kažu da su dobri.

Ne bi škodilo da najpre popričaš sa ženom, da analiziraš u kojim to situacijama imaš libido, valjda se ne pojavljuje tek tako.


Imaju i sajt http://www.psiholoskikrugovi.com/index-srp.html


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 187 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: