Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Dec 22, 2011 9:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2011 8:11 pm
Postovi: 5
Cao,

Zanima me da li ce mi se nos promeniti vremenom, posto mi je nekako cudan. nemam podlive, ali ne znam da li je to zbog otoka ili onih tampona koji su bili u nosu pa mi deluje da je naduven ceo..

Pozdrav! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Dec 23, 2011 10:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 16, 2011 3:45 am
Postovi: 7
Evo i ja sam operisao devijaciju septuma pre 7 dana u Uzicu...pa koga zanimaju detalji moze da mi se obrati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Dec 23, 2011 3:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 12:01 pm
Postovi: 54
Dablin,
ko te je operisao?Kako se osecas, zemo :-)?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Dec 23, 2011 8:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
Cao ljudi! Evo proslo je 2 godine od moje operacije nosa na VMA i sve je super samo sto ponekad dok jedem kao da mi se zapusi nos, (inace je radjena devijacija+estetika), teze disem i + sto mi je anfas nejednak. Interesuje me da li je neko isao na "rhinoplasty revision" kod dr Milosevic, tj popravni a da je prethodno radjeno kod drugog lekara? Inace sam dosta citala o operaciji nosa i u 99% slucajeva, prva operacija je samo tu da se ukloni grba i devijacija, ako ista postoji, dok je sekundarna za doterivanje i modeliranje. Ali i to da je druga zahtevnija zbog vec postojecih oziljaka od prve operacije. Da li se samo pregled kod dr Milosevic placa? Pozz :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Dec 23, 2011 8:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 16, 2011 3:45 am
Postovi: 7
jelenad. je napisao:
Dablin,
ko te je operisao?Kako se osecas, zemo :-)?


Dr.Kalaba ...osecam se...moram da navlazim malo...suv mi malo nos...dok se malo sluznica obnovi :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Dec 23, 2011 8:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 10:30 am
Postovi: 61
iiiiii


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Dec 24, 2011 2:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 22, 2011 11:19 pm
Postovi: 3
I mene zanima kakva je procedura kod popravke ( samo estetika ) i ko je najbolji za to ? Takodje me interesuje koliko je potrebno vremena da prodje od operacije do ispravke ? Skroz sam nezadovoljan ovim sto je doktor uradio i jako me nervira.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Dec 25, 2011 7:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 24, 2011 4:51 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima,
Novi sam ovde. Iscito sam ceo forum i uspeo sam da nadjem samo jednog korisnika koji je operisao kod Branke Mihailovic-Kokic i jednog koji planira kod nje da operise . Ako neko ima iskustva sa njom molim nek se javi, nervoza me hvata da i ja uskoro ne postavim pitanje koliko je potrebno vremena da prodje od operacije do ispravke


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Dec 27, 2011 2:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 13, 2011 9:31 pm
Postovi: 14
I ja treba da odem kod nje na pregled oko zakazivanja operacije u pitanju je estetika,imam manju grbu na nosu,moj doktor koji me salje kod nje kaze da je dobar strucnjak,ako ima nekoga da ima neki predlog posto idem prvi put dal da idem kod nje ili kod nekog drugog i koliko se otprilike ceka na termin za operaciju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Dec 31, 2011 1:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 04, 2008 2:29 pm
Postovi: 6
Lokacija: beograd
Dr Branka je najbolji lekar a pre svega čpvek kog sam upoznala...Ja sam dr Branku upoznala pre tri godine kad sam po preporuci otisla na operaciju nosa kod nje...dr je super odradila operaciju,ali nazalost dobila sam udarac od deteta i sve se poremetilo....Cekale smo d aprodje vreme ali udarac je ostavioposledice..U oktobru sam imala operaciju krajnika naravno kod moje sr branke a 29 sam imala reoperaciju nosa.Sad sam kuci otecena i cekam petak kad skidamo masku...Ya dr Branku imam samo reči hvala....Ja takvu osobu nisma nkada upoznala.U vezi nje i njene stručnosti nemojte brinuti uopšte.Sao se prepustite noj i berujte joj.....Želim Vam puno uspeha srećnu Novu Godinu i pozdravite dr Branku od Ljilje ....Veliki poljubac za moju dr.....koja je najbolja....:-)))))))
.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 04, 2012 3:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 22, 2011 4:17 pm
Postovi: 43
hvala svima!!
jelenad, jedva nadjoh neku iz anfasa, pa sam jos pojacavala kontrast da se bolje vidi...

http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... 59abh.jpg/

i moj nos je jos uvek nekako sirok odnapred...
uz to, prilicno je asimetrican
ali ja to sve pripisujem otocima, onim poslednjim, kao i cepidlacenjem
nekad mi je prelep, a nekad se i smorim
ako nekog zainima postavicu i takve slike :)

pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Jan 04, 2012 5:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
sanjka, nosic ti je super!! I anfas je super, barem na onoj slici. Ima tu jos mesta da otoci spadnu mada je i sada vec super. Ajde molim te postavi slike pre (anfas i oba profila) ako imas i sada isto tako samo posle. Ako hoces mozes i na pp. Ja sam radila na VMA pa bih mozda radila ponovo samo vrh nosa, mada ima dana kada razmisljam o tome a ima i dana kada mi i ne smeta. Pozz!!





SRECNI PRAZNICI !!! SVE NJABOLJE I DA ZAPOCNETE NOVU GODINU SA NOVIM NOSICEM! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 06, 2012 1:54 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Srecna svima Nova godina i da u ovoj novoj godini svi sredimo nase nosice :D :wink: .

Svima koji su se javljali i na pp i koji su zainteresovani za operaciju kod dr Mihailovic javicu rezultate ali nakon operacije.. nisam jos uvek operisana. Jos nisam dobila ni tacan termin tako da cekam :cry: ... Valjda ce se doktorka uskoro javiti ili cu je ja potraziti nakon Bozica.

pozz

ps

evo jednog zanimljivog sajta sa slikama pre i posle operacije http://www.locateadoc.com/pictures/rodr ... 17636.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 06, 2012 2:22 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
filafilota je napisao:
Dr Branka je najbolji lekar a pre svega čpvek kog sam upoznala...Ja sam dr Branku upoznala pre tri godine kad sam po preporuci otisla na operaciju nosa kod nje...dr je super odradila operaciju,ali nazalost dobila sam udarac od deteta i sve se poremetilo....Cekale smo d aprodje vreme ali udarac je ostavioposledice..U oktobru sam imala operaciju krajnika naravno kod moje sr branke a 29 sam imala reoperaciju nosa.Sad sam kuci otecena i cekam petak kad skidamo masku...Ya dr Branku imam samo reči hvala....Ja takvu osobu nisma nkada upoznala.U vezi nje i njene stručnosti nemojte brinuti uopšte.Sao se prepustite noj i berujte joj.....Želim Vam puno uspeha srećnu Novu Godinu i pozdravite dr Branku od Ljilje ....Veliki poljubac za moju dr.....koja je najbolja....:-)))))))
.


Takode sve najbolje :D , konacno da se javi jos neki njen pacijent.
Sta si tacno radila od operacije prvi put a sta drugi, ako ti nije problem da iskucas?
Samo skidanje grbe ili i preoblikovanje nosa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 06, 2012 5:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 06, 2012 5:51 pm
Postovi: 8
Imam jedno pitanje: Koliko dugo trebam ležati u bolnici nakon operacije?
Imam zakazanu operaciju za 10. januar, kod dr. Bjelića, i sad me zanima šta i kako. Nemam 18 god. ali je neophodna operacija, zbog devijacije nosa.
:)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: