Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Isijas?
PostPoslato: Pon Nov 02, 2015 5:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 01, 2015 9:24 pm
Postovi: 7
Imam 18 godina i od pre par dana mi se pojavio bol u nozi ispod zadnjice koji se prostire do 15-20 cm od kolena. Bol je vise iritirajuci nego jak. Moram da napomenem da imam problema sa kicmom, kifoza lordoza i sumnjam skolioza posto imam osecaj da mi je jedna strana kuka visa nego druga3 ali opet nisam siguran, a ni fizijatar mi nije ukazao na to. Kifoza i lordoza su sada nekako minimalne posto sam radio vezbe i isao na plivanje pa se to donegde resilo. Pre bola u nozi imao sam bol u lumbalnom delu u jednoj tacki prilikom nekog naprezanja npr kada jace sutnem loptu osetim kratak bol ili nakon vise odradjenih sklekova. Bol je nekako kratak i malo iznad trticne kosti znaci bas u lumbalnom delu. Inace sam mrsav. Procitao sam da bol u nozi moze da bude od pokvarenog zuba koji ja imam i taj zub je petica sa desne strane a bol je u levoj nozi.Zub je ustvari bio pokvren pa mi je lekar pre 4-5 dana stavio nesto da mi umrtvi zivac. Da li je moguce da imam isijas ili jos nesto gore posto sam jako mlad i sada sam se zaista uplasio za svoj buduci zivot. Bavio sam se do pre 2-3 godine fudbalom a sada ga igram 3-4 puta nedeljno. Inace nemam drugih problema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Isijas?
PostPoslato: Pon Nov 02, 2015 11:15 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако ће да ти ваде живац са толико година живота, то значи да си много запустио хигијену уста или да ти је зубар обичан морон.

То што имаш са ногом највероватније је укљештење левог сакроилијачног зглоба. Нађи некога да ти га намести.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 79 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: