Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Maj 31, 2012 12:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Pozdrav Jelena

Evo i tebi da se kao javim kao covek kazi mi molim te sta ti mislis o VIDATOXU I ESCOZULU?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Maj 31, 2012 9:47 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
zokac24,

ja verujem da Vidatox deluje bas kao je opisano u specifikacijama.
Sto se tice nabavke, tu za mene postoji samo jedna opcija: licno. Na zalost vise nemam poverenja u Pharma Matrix, a ni u sve novonastale predstavnike ili Labiofam-a ili Pharma Matrix-a.

U vezi Escuzol-a, znam onu pricu od pre. I verujem da je tacna. Isto tako verujem da sadrzaj tog Escuzol-a i Vidatox-a nije isti.
O ovome novom Eszuzol-u o kome se prica nisam dovoljno citala i istrazivala da bih imala konkretno misljenje.
A ako bih naletela na Escuzol i bila sigurna da je original sa Kube i bez obira ko ga proizvodi, kupila bih ga!

Nadam se da sam odgovorila na pitanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Maj 31, 2012 11:30 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Jeste Jelena odgovorili ste.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Maj 31, 2012 12:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 31, 2012 11:43 am
Postovi: 1
Pozdrav svima!

Pokusacu da citiram jednog od prethodnika: oklevam dugo vremena da napisem bilo sta jer niti zelim da moj post utice na nekog da kupi ovaj preparat niti da ne kupi.

Medjutim, osecam i moralnu odgovornost da kao akademski gradjanin dam svoj sud o celom slucaju.

Placebo efekat je izuzetno izuzetno mocna stvar! To je naucna cinjenica.
Od skora je naucna cinjenica i da je "Nocebo" efekt jednako mocna stvar - obrnt efekat, tj. efekat da ako verujete da vam neki lek dokazanog dejstva ne pomaze onda je njegov efeket zaista manji.
Zato, samo pozitivno i sa puno optimizma!

Ako je Vidatox vas placebo, samo napred!

Kod razotkrivanja svake prevare, obmane, itd. vrlo je vazno slediti logicki sled stvari i izloziti kritici sve nelogicnosti.

Necu da ulazim uopste u pitanje nabavke, prodaje itd. jer je za mene to jasna stvar i mislim da nadlezni organi ozbiljno treba da se pozabave ovim slucajem. Strasno je da rupa od drzave kakva smo mi dozvoljava da neki sekretar ambasade nudi i oglasava bilo koji proizvod, pa i cackalice a kamoli "lek protiv raka". Uplata fizickom licu .....oglasena od strane zvanicnika ambasade...strasno...

Da ne duzim mnogo, za mene je jasna stvar oko Vidatox-a i nejasna situacija sa delovanjem Escozul-a i iskrenom zeljom da pomaze.

Razlog mog istrazivanja i javljanja je glioblastom koji moj blizak rodjak ima u terminalnoj fazi, otpusten bez konzilijuma da ceka smrt kod kuce (a ima 36 godina, relativno uspesnu karijeru, sina,....). Majka rodjaka, iako pomirena sa sudbinom sina, zeli da umiri svoju savest kupovinom bocice Vidatox-a.

Savest je jedna od najskupljih stvari u zivotu!

Dakle, smirujem savest jednoj majci i KUPUJEM BOCICU VIDATOX-A. Ne zanima me nikakav uvoz ni iz jedne zemlje vec da kupim neku nacetu ili nenacetu bocicu nekoga kome to vise ne treba sto pre.
Zanima me takva kupovina jer nemam nikakve iluzije da to uopste nesto radi, pacijent je skoro besvestan, a ovo je najjeftiniji nacin.

Zato molim sve koji su u prilici da mi ponude ovaj proizvod da me pozovu na 064/2956288 Vlada (naceta ili nenaceta bocica).
Kupujem odmah i dolazim po to, cela teritorija Beograda je ok.

...e da, usput, bez obzira sto imam izgradjeno misljenje o Vidatox-u, neka se javljaju samo oni koji su kupili lek sa Kube ili Albanije jer sam bio dovoljno dokon da iscitam svih 61+19 strana o ovome i da od kojekakvih ljudi pribavim nekoliko slicnih izgleda etiketa sa bocica pa iz cisto moralnih razloga necu da kupujem bas totalni falsifikat.

Hvala unapred uz VELIKO IZVINJENJE sto sam ostro pisao o ovom proizvodu!

Zelim svima puno snage, vere, ljubavi uz oslanjanje na elementarna znanja o medicini i srecu da ne naletite na belosvetski sljam koji nudi razne gluposti!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jun 03, 2012 7:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 02, 2012 6:18 pm
Postovi: 1
Ja nazalost imam dve bocice VIDATOXa,ostale su mi jer sam ih zbog nacina nabavke dobila prekasno...moj tata je imao karcinom pluca i bio je u terminalnom stadijumu kada sam saznala za ovaj lek i pocela da ga trazim..narucila sam dve bocice...
...jedna je otvorena,potrosene su samo 5 kapi - druga nije naceta...
065 869 22 56


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jun 07, 2012 4:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 13, 2011 5:58 pm
Postovi: 7
Prodajem dve bocice Vidatoxa. Kupljen je u Albaniji. Na zalost stigao je prekasno, majka mi je umrla pre nego sto smo dosli do leka. Ako je neko zainteresovan neka pozove na 069/21-777-46.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jun 10, 2012 11:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 2:07 pm
Postovi: 4
Prodajem dve bocice Vidatoxa a trecu otvorenu i koricsenu 3-4 dana poklanjam.. Bocice prodajem po ceni koju sam platio u Albaniji. Dajem racun iz Albanije na uvid..
Kontakt na PP..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Pon Jun 18, 2012 10:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2012 6:13 pm
Postovi: 5
POKLANJAM jednu neotvorenu bocicu vidatox kapi i jednu potrosenu malo vise od pola. Jednu sam kupila direktno na Kubi a drugu sam nabavila preko Laure. Moj otac je preminuo pre dvadeset dana,ne zbog kancera,vec zbog mozdanog udara,imao je 58 godina. Pio je vidatox kapi,popio je vise od pola bocice i bili smo sigurni da ce pobediti kancer i na neki nacin smo ga i pobedili.
NE ZNAM da li je vidatox doneo nesto dobro,vise to nije ni bitno,ali znam da je verovao ON zajedno sa nama da ce pomoci.
Zato POKLANJAM te kapi nekome kome ZAISTA TREBAJU,nikada ne bih mogla uzeti jedan dinar za njih,iako mi nije bilo lako da ih platim.
Pitam se samo, svi VI sto kazete da su vam ostale,kako mozete da prodate?
I svi VI sto raspredate price,kujete zavere,optuzujete nekoga,NEMATE VI nikoga bliskog sa ovom blescu ovde ste samo i iskljucivo da zaradite.
NEKA SE JAVI NEKO,KOME ZAISTA TREBAJU KAPI POKLONICU MU IH.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jun 28, 2012 2:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 28, 2012 2:19 pm
Postovi: 2
Samo jedno pitanje, da li se Vidatox moze naci i u Italiji,i ako moze gde, ili samo u Albaniji i Kubi, hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jun 28, 2012 5:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 13, 2011 5:58 pm
Postovi: 7
Naknadno nam je stigao Vimang. To je dodatni proizvod uz Vidatox ali je i on na zalost stigao kasno.
http://www.pharmamatrix.net/en/labiofam ... imang.html
Imamo 6 pakovanja. Ako je neko zainteresovan neka se javi na 069/21-777-46


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jul 03, 2012 2:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 03, 2012 1:02 am
Postovi: 5
Procitala sam sve postove... Zanima me sta je sa ЕСЦОЗУЛ i moze li se nabaviti?
kako?
gde?
koja cena?
Nova sam ovde ako neko nesto zna nek mi odgovori ...hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jul 03, 2012 7:23 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 20, 2011 9:25 am
Postovi: 153
Mozes ga naci jedino i samo na Kubi. Za cenu nisam bas sigurna, ali mislim da je po sistemu koliko das, 100-200 evra.. Malo je nezgodan za transport jer mora biti u frizideru.
Moja prijateljica je maja meseca isla na Kubu po njega kod dr Rubena. Nazalost, ona je umrla pre par dana, tako da ti ne mogu dati precizne informacije sta i kako


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jul 03, 2012 12:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 02, 2012 8:04 pm
Postovi: 168
o Lyki tek sad skontah da si to ti :wink:
Sanjice koliko sam ja upoznata,jer i sama pokusavam da ga nabavim,Escozul samo na Kubi moze da se nabavi,ja imam dvije adrese,jedna je ova o kojoj Lyki prica,oni ne salju,vec se mora ici direktno na Kubu po to,i imam drugu,koja je bas od firme koja salje,kod ovih prvih je cijena kao sto Lyki kaze po dogovoru,koliko se da,nemaj fiksnu cijenu,a kod ovih drugih je za 3 mjeseca oko 400-450e,to ti izadje skoro isto kao Vidatox
Ako si zainteresovana pisem ti u PP obe adrese,pa kako god hocete,mislim da cak na temi ima jedna,jer sam ja pisala nesto od prepiski,moza i obe pa potrazi...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jul 03, 2012 6:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 16, 2012 1:57 am
Postovi: 26
За Гђу Lyki:

Да ли је Ваша преминула пријатељица узимала Ескозул и умрла од њега одн.компликација од тог ?лека/вакцине против рака ?

Дал је неко од форумаша директно упознат са третманом овим леком?
Узимао лично одн.члан фамилије,пријатељ,познаник?

То је много важно да се народ не би узалуд мучио до Кубе ил задуживао за нешто што не помаже.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vidatox, kubanski lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jul 03, 2012 8:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 20, 2011 9:25 am
Postovi: 153
Ona je imala jako agresivan rak dojke, koji je hemio i radio rezistentan, i koji joj je na onom što je ostalo od dojke, pravio nekrozirajuće otvorene rane. Nalazi krvi su upućivali na trovanje, ali ni ona nije bila sigurna da li je to od rana ili od escozula, pošto je po preporuci lekara sa Kube uzimala baš velike doze ovog leka. Iskreno, ona je svega nekih 10-tak dana koristila Escozul, a njeno stanje je dosta dugo bilo ovako ozbiljno.
Iskreno, ne znam koji je razlog što je umrla... Jeste bila loše, ali je i pored toga bila izuzetno aktivna i radna i sa takvim otvorenim ranama je ona putovala sama na Kubu po Escozul.. Žena vredna svakog divljenja...
Ali poenta onog prethodnog posta je bila da Escozul još uvek postoji, a da je Vidatox razblažena njegova verzija komercializovana za dalju prodaju, dok je Escozul još uvek u onom obliku kako su ga ranijih godina naši ljudi donosili. Čuva se u frižideru i ima kratak rok trajanja, svega par meseci.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 383 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 26  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 110 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: