Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 143 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 09, 2007 11:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
Sandra: i jedna veom bitna cinjenica svi ti nadri lekari ponasaju se kao da na svetu postoji samo jedan jedini tumor

Moj utisak je upravo suprotan - upravo se ZVANICNA medicina (barem ova nasa) tako ponasa ("Imas rak? Lezi ovde, da te malko ozracimo, mada svakako neces dugo, pa je samo nasa dobra volja..."), dok alternativna pravi itekakve razlike... za one koji citaju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 01, 2007 1:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 12:48 am
Postovi: 36
za one koji pobijaju alternativu i dr.Rosa:Kako mozete da ga plujete toliko i odbacuje te njegove metode??Na osnovu cega tvrdite da je sarlatan???U ovoj drzavi nista ne valja pa ni lekari kojekakvi docenti primarijusi i sl.Evo zasto...Zato sto zivi primer je upravo moja majka koju su unakazili nazovi DOKTORI,karcinom dojke je operisala da bi joj na tako bolno mesto stavili implantante,ALLLLOOO vezba za privatluk,pa da, ko veli malignitet pa ajde malo da se izvezbamo.FUJ SOTOONEE JEDNE!!!!Da bi posle toga opusteno napamet davali neke tamo hemoterapije,posto je kancer otisao na kozu i limfu,pa zatim ce da je lece nekim tabletama XELODOM,,ha ha,pa ce onda boze moj uz to i da je zrace,mislim implantate da joj ozrace,,,da bi njoj posle 18-tog dana pozlilo,temperatura na 40stepeni joj skocila,otpuste je kuci jer su se uplasili da su joj sprzili pluca posto ne znaju novim aparatom da rukuju stoke.STOOKE!!!A ne lekari u slepackoj Srbiji,fuj!E zatim je posle sedam dana hitno odnesem nazad,inace u pitanju je Institut Sremska Kamenica(fuj),ili kako je nazivaju kucom smrti,da bi joj hitno stavili dren u dojku koja se od zracenja upalila i napunila seronom i limfom,KATASTROFA!!!4 nedelje se ona tamo oporavljala i na zadnjoj komisiji dobila predlog da se pojavi privatno kod interniste i plati lek koji kosta 20 000eura.E pa neka ga on da mami svojoj,a meni ne mojte da pametujete puno o nasim doktorima jer 60% njih bi bilo najbolje da skinu svoje mantile obuku radnicko odelo i usput se izvinu svojoj diplomi i hipokratovoj zakletvi!!!!Nisa vam sve ispricala,ima tu jos jako puno njihovih gresaka ne samo na mojoj mami ali otom potom.Ne verujem nikom u ovoj drzavi,a pogotove ne "doktorima!".Pre cu puzati do dr.Rosa nego li zakoraciti u nasu ustanovu medicinsku.Jedino priznaje ali i to sa rezervom VMA!!!A da,da ne zaboravim:Ko se to izlecio hemoterapijom,zracenje a da mu se kancer nije vratio posle nekog vremena,KO KO?NIKO...Budimo iskreni!!!Veruje dr.Roso,zato sto nista ne prica na pamet,proverila sam na netu,sve su tekstovi od svetskih doktora koji su pronasli lek a koji se krije od sire javnosti i nisu laki za nabavljanje.Ja sam ih nabavila,komplikovano jeste i relativno kosta,imam i skripte njegove i nacin na koji se leci.Svi koji se slazu sa mnom i ne vide izlaz a bolesni su neka mi pisu na mail,pomocicu koliko budem mogla!!Bolesni od karcinoma porucujem:glavu gore,leka ima ,svaki dan citam o tome,i slusajte dr.Rosa jer je konacno neko obelodanio lek za rak!!! mail:[email protected]


Poslednji put menjao kiki222 dana Čet Nov 01, 2007 1:29 am, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 01, 2007 1:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 12:48 am
Postovi: 36
za one koji pobijaju alternativu i dr.Rosa:Kako mozete da ga plujete toliko i odbacuje te njegove metode??Na osnovu cega tvrdite da je sarlatan???U ovoj drzavi nista ne valja pa ni lekari kojekakvi docenti primarijusi i sl.Evo zasto...Zato sto zivi primer je upravo moja majka koju su unakazili nazovi DOKTORI,karcinom dojke je operisala da bi joj na tako bolno mesto stavili implantante,ALLLLOOO vezba za privatluk,pa da, ko veli malignitet pa ajde malo da se izvezbamo.FUJ SOTOONEE JEDNE!!!!Da bi posle toga opusteno napamet davali neke tamo hemoterapije,posto je kancer otisao na kozu i limfu,pa zatim ce da je lece nekim tabletama XELODOM,,ha ha,pa ce onda boze moj uz to i da je zrace,mislim implantate da joj ozrace,,,da bi njoj posle 18-tog dana pozlilo,temperatura na 40stepeni joj skocila,otpuste je kuci jer su se uplasili da su joj sprzili pluca posto ne znaju novim aparatom da rukuju stoke.STOOKE!!!A ne lekari u slepackoj Srbiji,fuj!E zatim je posle sedam dana hitno odnesem nazad,inace u pitanju je Institut Sremska Kamenica(fuj),ili kako je nazivaju kucom smrti,da bi joj hitno stavili dren u dojku koja se od zracenja upalila i napunila seronom i limfom,KATASTROFA!!!4 nedelje se ona tamo oporavljala i na zadnjoj komisiji dobila predlog da se pojavi privatno kod interniste i plati lek koji kosta 20 000eura.E pa neka ga on da mami svojoj,a meni ne mojte da pametujete puno o nasim doktorima jer 60% njih bi bilo najbolje da skinu svoje mantile obuku radnicko odelo i usput se izvinu svojoj diplomi i hipokratovoj zakletvi!!!!Nisa vam sve ispricala,ima tu jos jako puno njihovih gresaka ne samo na mojoj mami ali otom potom.Ne verujem nikom u ovoj drzavi,a pogotove ne "doktorima!".Pre cu puzati do dr.Rosa nego li zakoraciti u nasu ustanovu medicinsku.Jedino priznaje ali i to sa rezervom VMA!!!A da,da ne zaboravim:Ko se to izlecio hemoterapijom,zracenje a da mu se kancer nije vratio posle nekog vremena,KO KO?NIKO...Budimo iskreni!!!Veruje dr.Roso,zato sto nista ne prica na pamet,proverila sam na netu,sve su tekstovi od svetskih doktora koji su pronasli lek a koji se krije od sire javnosti i nisu laki za nabavljanje.Ja sam ih nabavila,komplikovano jeste i relativno kosta,imam i skripte njegove i nacin na koji se leci.Svi koji se slazu sa mnom i ne vide izlaz a bolesni su neka mi pisu na mail,pomocicu koliko budem mogla!!Bolesni od karcinoma porucujem:glavu gore,leka ima ,svaki dan citam o tome,i slusajte dr.Rosa jer je konacno neko obelodanio lek za rak!!!Moj mail:[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 01, 2007 6:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 20, 2007 11:14 pm
Postovi: 19
Lokacija: SWEDEN
kiki222 je napisao:
za one koji pobijaju alternativu i dr.Rosa:Kako mozete da ga plujete toliko i odbacuje te njegove metode??Na osnovu cega tvrdite da je sarlatan???U ovoj drzavi nista ne valja pa ni lekari kojekakvi docenti primarijusi i sl.Evo zasto...Zato sto zivi primer je upravo moja majka koju su unakazili nazovi DOKTORI,karcinom dojke je operisala da bi joj na tako bolno mesto stavili implantante,ALLLLOOO vezba za privatluk,pa da, ko veli malignitet pa ajde malo da se izvezbamo.FUJ SOTOONEE JEDNE!!!!Da bi posle toga opusteno napamet davali neke tamo hemoterapije,posto je kancer otisao na kozu i limfu,pa zatim ce da je lece nekim tabletama XELODOM,,ha ha,pa ce onda boze moj uz to i da je zrace,mislim implantate da joj ozrace,,,da bi njoj posle 18-tog dana pozlilo,temperatura na 40stepeni joj skocila,otpuste je kuci jer su se uplasili da su joj sprzili pluca posto ne znaju novim aparatom da rukuju stoke.STOOKE!!!A ne lekari u slepackoj Srbiji,fuj!E zatim je posle sedam dana hitno odnesem nazad,inace u pitanju je Institut Sremska Kamenica(fuj),ili kako je nazivaju kucom smrti,da bi joj hitno stavili dren u dojku koja se od zracenja upalila i napunila seronom i limfom,KATASTROFA!!!4 nedelje se ona tamo oporavljala i na zadnjoj komisiji dobila predlog da se pojavi privatno kod interniste i plati lek koji kosta 20 000eura.E pa neka ga on da mami svojoj,a meni ne mojte da pametujete puno o nasim doktorima jer 60% njih bi bilo najbolje da skinu svoje mantile obuku radnicko odelo i usput se izvinu svojoj diplomi i hipokratovoj zakletvi!!!!Nisa vam sve ispricala,ima tu jos jako puno njihovih gresaka ne samo na mojoj mami ali otom potom.Ne verujem nikom u ovoj drzavi,a pogotove ne "doktorima!".Pre cu puzati do dr.Rosa nego li zakoraciti u nasu ustanovu medicinsku.Jedino priznaje ali i to sa rezervom VMA!!!A da,da ne zaboravim:Ko se to izlecio hemoterapijom,zracenje a da mu se kancer nije vratio posle nekog vremena,KO KO?NIKO...Budimo iskreni!!!Veruje dr.Roso,zato sto nista ne prica na pamet,proverila sam na netu,sve su tekstovi od svetskih doktora koji su pronasli lek a koji se krije od sire javnosti i nisu laki za nabavljanje.Ja sam ih nabavila,komplikovano jeste i relativno kosta,imam i skripte njegove i nacin na koji se leci.Svi koji se slazu sa mnom i ne vide izlaz a bolesni su neka mi pisu na mail,pomocicu koliko budem mogla!!Bolesni od karcinoma porucujem:glavu gore,leka ima ,svaki dan citam o tome,i slusajte dr.Rosa jer je konacno neko obelodanio lek za rak!!!Moj mail:[email protected]


reci mi koji je doktor operisao tvoju mamu bas me zanima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 01, 2007 9:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 1:02 am
Postovi: 65
kiki222 je napisao:
za one koji pobijaju alternativu i dr.Rosa:Kako mozete da ga plujete toliko i odbacuje te njegove metode??Na osnovu cega tvrdite da je sarlatan???U ovoj drzavi nista ne valja pa ni lekari kojekakvi docenti primarijusi i sl.Evo zasto...Zato sto zivi primer je upravo moja majka koju su unakazili nazovi DOKTORI,karcinom dojke je operisala da bi joj na tako bolno mesto stavili implantante,ALLLLOOO vezba za privatluk,pa da, ko veli malignitet pa ajde malo da se izvezbamo.FUJ SOTOONEE JEDNE!!!!Da bi posle toga opusteno napamet davali neke tamo hemoterapije,posto je kancer otisao na kozu i limfu,pa zatim ce da je lece nekim tabletama XELODOM,,ha ha,pa ce onda boze moj uz to i da je zrace,mislim implantate da joj ozrace,,,da bi njoj posle 18-tog dana pozlilo,temperatura na 40stepeni joj skocila,otpuste je kuci jer su se uplasili da su joj sprzili pluca posto ne znaju novim aparatom da rukuju stoke.STOOKE!!!A ne lekari u slepackoj Srbiji,fuj!E zatim je posle sedam dana hitno odnesem nazad,inace u pitanju je Institut Sremska Kamenica(fuj),ili kako je nazivaju kucom smrti,da bi joj hitno stavili dren u dojku koja se od zracenja upalila i napunila seronom i limfom,KATASTROFA!!!4 nedelje se ona tamo oporavljala i na zadnjoj komisiji dobila predlog da se pojavi privatno kod interniste i plati lek koji kosta 20 000eura.E pa neka ga on da mami svojoj,a meni ne mojte da pametujete puno o nasim doktorima jer 60% njih bi bilo najbolje da skinu svoje mantile obuku radnicko odelo i usput se izvinu svojoj diplomi i hipokratovoj zakletvi!!!!Nisa vam sve ispricala,ima tu jos jako puno njihovih gresaka ne samo na mojoj mami ali otom potom.Ne verujem nikom u ovoj drzavi,a pogotove ne "doktorima!".Pre cu puzati do dr.Rosa nego li zakoraciti u nasu ustanovu medicinsku.Jedino priznaje ali i to sa rezervom VMA!!!A da,da ne zaboravim:Ko se to izlecio hemoterapijom,zracenje a da mu se kancer nije vratio posle nekog vremena,KO KO?NIKO...Budimo iskreni!!!Veruje dr.Roso,zato sto nista ne prica na pamet,proverila sam na netu,sve su tekstovi od svetskih doktora koji su pronasli lek a koji se krije od sire javnosti i nisu laki za nabavljanje.Ja sam ih nabavila,komplikovano jeste i relativno kosta,imam i skripte njegove i nacin na koji se leci.Svi koji se slazu sa mnom i ne vide izlaz a bolesni su neka mi pisu na mail,pomocicu koliko budem mogla!!Bolesni od karcinoma porucujem:glavu gore,leka ima ,svaki dan citam o tome,i slusajte dr.Rosa jer je konacno neko obelodanio lek za rak!!!Moj mail:[email protected]


Meni je stvarno zao tebe i tvoje majke kao i cele situacije koja vas se izdesavala. Naprotiv, sto se moje majke tice bila je izuzetno mazena i pazena i lekari su se fenomenalno ophodili prema njoj ,a i da ne zaboravim medicinske sestre takodje. Ono sto moras da znas jeste o kom stadijumu bolesti se radilo kod tvoje majke. Socijalno pokriva veliki broj lekova,ali samo za pacijente kojima to znaci. Ostalima ne pokriva, vec ga na svoju inicijativu placaju. Sad cu ti objasniti i zasto ne pokrivaju, da ne bi doslo da zabune: Dakle svi mi znamo da svaki ali bukvalno svaki lek sa jedne strane leci jednu bolest a ostecuje nesto drugo u organizmu, e sad ukoliko lekari procene da neko moze da izdrzi terapiju i pored toga da mu se produzi zivot ili cak dovede do izlecenja a da uz to taj zivot sa terapijom bude kvalitetan onda prepisuju tu izuzetno skupu terapiju, ali ako je stadijum bolesti takav da ovo ne omogucava ili pak opste zdravstveno stanje pacijenta onda se ta skupa terapija ostavlaj za pacijente kojim ce znaciti. Ukratko taj lek nije cudo, taj lek kod bas teskih bolesnika moze da produzi zivot ne u godinama ne u mesecima vec u danima ili mozda satima te se ne isplati davati tu terapiju svakome. To je ta istina o kojoj ti oni sigurno nisu zeleli pricati. Pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 01, 2007 9:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jun 30, 2007 1:02 am
Postovi: 65
Kajalena je napisao:
Sandra: i jedna veom bitna cinjenica svi ti nadri lekari ponasaju se kao da na svetu postoji samo jedan jedini tumor

Moj utisak je upravo suprotan - upravo se ZVANICNA medicina (barem ova nasa) tako ponasa ("Imas rak? Lezi ovde, da te malko ozracimo, mada svakako neces dugo, pa je samo nasa dobra volja..."), dok alternativna pravi itekakve razlike... za one koji citaju...


Zivot tvoje majke je u tvojim rukama. Necu ti vise nista reci. Moje drugarice sa faxa majka je umrla za dve godine lececi se alternativom, a njena prijateljica koja je bila u istoj situaciji, istog dana operisane malte ne ista dijagoza cak i teza je i dan danas ziva.Operacija je bila pre 7 godina. Nije htela hemioterapiju htela je samo alternativu.Neka Vas bog cuva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 02, 2007 1:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 12:48 am
Postovi: 36
DR.Andrija Golubovic ju je operisao.Sto se tice stadijuma on je u pocetnoj fazi,ali oni prosto ne znaju sta da joj daju od hemoterapija,kao da se prvi put susrecu sa ovom vrstom,ne znam jako sam razocarana u njih i besna.Medjutim nabavila sam iz USA lekove koji za sada su se pokazali najefikasnijim cak i kod najtezeg stadijuma cancera,tako da se nadam da ce biti sve ok!Pozdrav svima!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 02, 2007 3:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
Kiki - sta si nabavila iz USA? Vitalzim, Protocel, cezijum-hlorid? Pitam jer nedavno stupih u kontakt sa likovima koji se snalaze da u Srbiju donesu stosta sa Rosove liste (a sto ume biti zeznuto, jer se npr Protocel uopste ne salje u Evropu, dakle ne Srbiju, vec ni u EVROPU), pa moras da ili imas nekoga preko bare, da se privatno snadjes, ili preko njih... O troskovima transporta i riziku isporuke da ne govorim...

Mislim da narod unapred odustaje od nabavke stranih preparata - ladno daju 1300E za Rosovu masinu-igracku (ko o tome procita detaljnije na netu, videce koliko je mala sansa da ta njegova verzija Rife-makine dopire do raka), a suplemente, racunaju, ionako ne mogu da nabave, posto se u Srbiju ne isporucuje skoronista od toga... pa se sve svodi na med i trave - srpska verzija alternativne anti-kancer borbe... u kojoj verovatno ima nesto, ali je DALEKO od svih mogucnosti koje postoje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 1:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 12:48 am
Postovi: 36
hej pa imam u kanadi skolsku drugaricu a u cikagu zenu koja je ok sa mamom inace i mama moje drugarice pa smo dobili cesium kalium a vitalzym tek treba da stigne,tako da je mama krenula sa tom nultom dijetom pa treba i ovo glavno da ukljuci sad kada stigne.Ja verujem da ce biti ok.Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 1:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 12:48 am
Postovi: 36
bas sam cackala po netu i mogu reci da su uspesno leceni tim do sada,jbg doktor koji je otkrio taj cesium ujedno i nobelovac imao je mnogo uspeha.Samo ameri to vesto kriju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 2:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
Kiki:

1. Nije mi jasno iz prethodnog posta da li uz Cezijum radite i nekakvu dijetu (zvuci kao da da). Ako da, kakvu?

2. Da li imate ikakvu doktorsku podrsku (makar na nezvanicnom nivou) za Cezijum? Ja ga se malko plasim, zbog upozorenja koja vidim na netu... Vitalzim je drugo, on ne moze nista da poremeti, samo enzimi, ali Cezijum mi ne zvuci sasvim naivno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 2:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
Na osnovu cega tvrdite da je sarlatan???

Na osnovu neznanja i neobavestenosti o tome sta se u svetu tadi... Roso nije nista smislio sam, vec samo maznuo svetske fazone (i hvala mu na tome, jer muceni Srbin inace ne bi umeo da do istih sam dodje)...

Kiki – prica o tvojoj majci je jeziva, a nije jedina – znam nekoliko slicnih... Upravo se tako ponasaju – sumanuto, bez plana i koncepta, opsta kasapnica...

a meni nemojte da pametujete puno o nasim doktorima jer 60% njih bi bilo najbolje da skinu svoje mantile obuku radnicko odelo i usput se izvinu svojoj diplomi i hipokratovoj zakletvi!!!!

To je apsolutna istina... Toga su, nazalost, svesni samo oni kojima se licno desi, ili oni koji su otisli napolje, pa mogu da imaju objektivnu sliku o svemu (umesto autisticne, koju prosecan Srbin ima, jer je srpski doktor istovremeno i jedini koga je sreo)...

Ne verujem nikom u ovoj drzavi,a pogotove ne "doktorima!"

To je apsolutno ispravan stav. Kod nas, nazalost, moras da budes i doktor, i nastavnik svom detetu, i vodoinstalater, da kontrolises sve sto ima veze sa tobom, jer retko ko radi svoj posao kako treba...

Jedino priznaje ali i to sa rezervom VMA!!!

Takodje mi je utisak o njima najbolji – mada nisam imala previse kontakta...

A da,da ne zaboravim:Ko se to izlecio hemoterapijom,zracenje a da mu se kancer nije vratio posle nekog vremena,KO KO?NIKO...

Zracenje i hemo ubijaju ono sto je vec nastalo, ne sprecavajuci nastanak novog – cak ga olaksavaju... O tom sprecavanju covek mora sam da se obavesti (kad vec nema ko od zvanicnih)...

Verujem dr.Roso,zato sto nista ne prica na pamet,proverila sam na netu

E, tako treba... Nerviraju me i ljudi koji slepo veruju i svemu sto Roso kaze (jer i on ima diskutabilnih stavova) – nego sve mora da se proveri... Ko ume, naravno.

komplikovano jeste i relativno kosta

Cuj, kad malena teglica meda sa vitaminom C, E i ehinaceom, navodni pojacivac imuniteta prilikom zracenja, kod naseg Biofarma kosta sramnih 100E – u poredjenju sa time svetske cene dodju gotovo povoljne...

imam i skripte njegove i nacin na koji se leci

E – skripte nisu potpune... Cesto ne sadrze neka upozorenja (tipa Indol-3-Karbinol ne treba koristiti sa jakim anti-oksidansima i sl), pa sve mora da se isproverava dodatno... ali, za pocetak istrazivanja, one su vrlo zgodan popis stvari koje je moguce negde naci i koje imaju pozitivnog dejstva - a sad kod koga kolikog, to niko ne moze da kaze, kao ni kod zvanicnih metoda... Uskoro mu, valjda, izlazi i knjiga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: kajalena drago mi je
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 3:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 12:48 am
Postovi: 36
jako mi je drago sto me razumes,ne mogu da opisem koliko sam razocarana u neke doktore,ne mogu da verujem kako te gledaju u oci i cekaju pare da im bacis na sto.Sada nemam vremena ali cim stigne napisacu vam jedan jezivi slucaj o korupciji u Kamenici.Ajd cao ljudici moram da idem,kiss za kajalenu i ostale..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 03, 2007 6:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 10:56 pm
Postovi: 248
Ajd kad svratis ponovo, odgovori mi i na prethodni mali post, koji mislim da nisi videla. Ja se lomim oko tog Cezijuma, malo se nesigurno osecam jer tamo u Americi postoje i ustanove koje ti pruzaju podrsku u takvim tretmanima, dr-ovi koji su po 24 h dnevno na liniji da ti odgovore na pitanje, kao i ljudi koji su to vec radili, pa imas s kim da razgovaras, a kod nas je covek prepusten sopstvenom poznavanju organizma i internetu... Ja sam kod majke zasad ukljucila vitamine i enzime, plus poneki suplement koji deluje na hormonskoj osnovi (sto nema veze sa svakim rakom, naravno, ali sa njenim ima), npr taj Indol-3-karbinol, ali jos uvek nisam dovoljno hrabra da se bacim i na nesto zesce, kao sto je Cezijum...

Samo sam 2 nedelje u Srbiji bila u kontaktu sa ljudima koji nameravaju da "lece" moju majku i ostala u soku nad sistemom... Naravno da postoje bolji i losiji doktori, to se vec u prvom razgovoru sa covekom vidi, ali je sam SISTEM koji se kod nas u vezi sa tretmanom raka koristi STRASAN i NELJUDSKI... A to sa lovom - ako platis, dobices ljudskiji odnos, ali BOLJU MEDICINSKU NEGU neces, jer oni NE ZNAJU bolje... Sto rece ova nasa forumska Miu - dodje mi da im iskopiram par tekstova sa neta, prevedem i posaljem im, da ih obavestim o ponecemu... kad vec sami ne zele da se obaveste - VREDJAJUCI SE pritom kad neko samo ispolji SUMNJU u njihove fazone... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: za kajalenu
PostPoslato: Ned Nov 04, 2007 9:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 01, 2007 12:48 am
Postovi: 36
najbolje bi bilo da mi pises na moj mail:[email protected],i ostavi mi br telefona pa cu te ja pozvati da ti ispricam.Stvarno je dugo za pisanje,bolje je da se cujemo i ispricamo.Mama je pocela da ga pije ali kazem preko tel cu ti objasniti sta ja znam.Pozdrav i podrzavam te u stavu o nasim "doktorima",he he...Ajd javi mi se na mail


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 143 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 124 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: