Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 245 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 06, 2009 5:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Danas su mom tati u Sremskoj Kamenici ustanovili da ima adenokarcinom.Strasno!Sokirana sam!Nemam reci za sve sto se desava!Ne verujem u istinu!
Doktorka je danas rekla tati ali sam ja pre toga otisla.Ne bih izdrzala da ga vidim kad cuje ISTINU!SRCE BI MI PUKLO!!!!!
Boze,da li postoji lek????????????

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 06, 2009 5:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Da li neko zna kako se pravi sok od cvekle za podizanje imuniteta?

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 06, 2009 9:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 29, 2009 3:52 pm
Postovi: 11
Lokacija: Beograd
Zao mi je shto je tako ispalo , jel su spominjali neku terapiju? Kako ti je tata sada ?

Upravo sam mami rendao cveklu, jabuku i shargarepu da klopa kao salatu a sok od cvekle planiram da u blenderu napravim svez sa mozda malo narandze ili limuna i shargarepe... Moze da se pravi i kao sirup koji onda moze da stoji a taj recept cu znati sutra...

pozdrav i nadjite neku skrivenu snagu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 06, 2009 9:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Skrivenu snagu?Trazim ali ne mogu da je nadjem....pokusavam....nista!Oduzela sam se od muke.
Ja sam danas kupila u biohrani vec napravljeno (FRUKTAL)ali ne znam da li je ok.Verujem da je mnogo bolje sveze cedjeno.Pa probacu i tako.A ti mi kazi taj recept kada nadjes.
Kako je vama psihicki?Kako je tvoja mama odreagovala kada je cula?
Boze ,sto je tesko!!!!!!!!!!!!!
Za terapiju jos ne znam posto tata ima fleku i na drugom plucnom krilu pa mozda je metastaza a mozda i nije.Sutra mu rade jos neku punkciju pa ce da odluce sta i kako.Eto....
A kako je tebi?Jel mislis na najgore ili si optimista?
Ja sam totalni pesimista i ne znam kako da se iscupam iz toga.Mama je isto dotakla dno i ne moze ni ona da se izvuce.Po ceo dan place.
Ne daj boze nikom!!!
pozdrav !!!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 06, 2009 10:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 6:58 pm
Postovi: 45
bojana radojkovic je napisao:
Ja sam totalni pesimista i ne znam kako da se iscupam iz toga.Mama je isto dotakla dno i ne moze ni ona da se izvuce.Po ceo dan place.
Ne daj boze nikom!!!

Bojana, znam otprilike kako se osecas i nece te lako proci ali samo jedno mogu da ti kazem. Prespavaj nocas ako budes uspela da zaspis i znaj sutra je novi dan. Ne dozvoli da te prognoze ljudi BILO KOJIH razocaraju jer nisu oni sveznajuci. Citaj sto vise mozes, uci, raspituj se, i samo intuitivno prihvataj stvari jer ces naici na bilion informacija od kojih ti mnoge nikad nece trebati.
Ishrana je samo jedan od preduslova koji ce omoguciti tvojoj mami da sto pre ozdravi, ali nije samo ona bitna. Samo saznanje da je covek bolestan od kancera dovodi coveka u stanje pesimizma. Ti kao njena cerka i osoba koju najvise voli bi trebalo da budes optimista. Svaka bolest, pa i kancer je izleciv. Trudite se da ne sirite negativnu energiju na nju. Ima mnogo primera ljudi koji su se izlecili. Jedan od sajtova koji cu da ti dam, a ti procitaj je sledeci http://www.*/Forums/viewt ... art=0.html ali procitaj od 1. do poslednje strane. Trebace ti oko 2h otprilike da bi lepo procitala sve. Papir i olovku u ruke i zapisuj sta ti uliva poverenje. Ako bilo sta zatreba tu smo za tebe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 07, 2009 12:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
A kako kad ne mogu da se dignem.NE MOGU,NEMAM SNAGE!
Zar je stvarno moguce da nema leka za tu odvratnu bolest?!
Katastrofa!Ja ne mogu da verujem da ljudi imaju snage?Gde se ta snaga nalazi???

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 07, 2009 2:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 6:58 pm
Postovi: 45
bojana radojkovic je napisao:
Zar je stvarno moguce da nema leka za tu odvratnu bolest?!
Katastrofa!

Leka ima ako ima dovoljno vremena, a ukoliko bolesna osoba ima vise od 6 meseci zivota vremena ima. Budi sigurna u ovo sto ti govorim. Ako ti je neko dao informaciju da leka nema, prevario te je. Znam da nije jedan lek, lek za sve, ali i za tvoju mamu postoji i treba ga samo naci.
Drzi se. Ako te mama vidi u takvom raspolozenju i njoj ce biti teze. Pravite planove jer ce joj to dati dodatnu snagu i volju. Ne odustaj tako lako!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 07, 2009 3:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Extrem,
pa koji je lek?Kazi ako znas!!!
Nadam se da ima vise od sest meseci.Mora biti vise!!!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 07, 2009 4:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 6:58 pm
Postovi: 45
bojana radojkovic je napisao:
Extrem,
pa koji je lek?Kazi ako znas!!!
Nadam se da ima vise od sest meseci.Mora biti vise!!!

Bojana, jesi li procitala sve sa onog sajta "gore" koji sam ostavio da citate? Ako nisi, uradi to i mozda se pronadjes u svemu tome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 10:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 6:58 pm
Postovi: 45
bojana radojkovic je napisao:
Da li neko zna kako se pravi sok od cvekle za podizanje imuniteta?

Bojana, evo, procitaj ovo. http://kuvar.8m.com/cvekla.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 10:21 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Citala sam ali ima razlicitih slucajeva.Mislim da moze mozda nekom malo da ojaca organizam ali mislim da ne moze da izleci.
Mada nisam procitala do kraja ali cu da procitam danas!
Hvala ti na informacijama i ako cujes jos nesto....podeli sa nama!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 12:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Extreme,
HVALA na informacijama i ako ima jos..salji!

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 12:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 6:58 pm
Postovi: 45
Vidi Bojana, jako sam dugo u ovome i upoznao sam dosta ljudi koji imaju nekog bolesnog pored sebe. Mene ne zanima da li je nauka nesto priznala kao lek ili nije. Ako neka supstanca, bez obzira koja je leci ne zanima me da li ima naucnu pozadinu iza svega toga, a verujem ni tebe. Sigurno si i sama mnogo puta bila kod lekara zbog odredjenog problema pa ti nisu resili problem.
Iz svega do sada procitanog, a mislim da sam procitao jako mnogo stvari u koje ne verujem a do kojih ces doci verovatno dok budes citala o svemu su: Rajfova masina (originalna masina je imala proverene frekvencije, a sve ovo sto se danas pravi su samo kopije koje ni pribilizno nisu uspele da pronadju odgovarajucu frekvenciju protiv raka), B17 vitamin (jako mnogo hvaljen, ali sam procitao na stotine foruma i komentara o tom vitaminu i nisam uspeo da nadjem nikoga ko se izlecio zahvaljujuci njemu)... Ono u sta verujem, a u sta su mnogi ljudi sumnjivi jeste "ulje od konoplje" odnosno ulje napravljeno od marihuane. http://www.youtube.com/watch?v=wcwrBO7Uysg Ja sam ovo odgledao stotinu puta i nisam mogao da pronadjem ni jedan jedini razlog zasto bi ljudi koji se nalaze u ovom/ovim filmovima lagali. Ako ne verujes obicnim laicima mozda ce da te razuveri doktor biologije na univerzitetu u Koloradu koji govori o ulju. http://www.youtube.com/watch?v=l96DFJbG ... re=related Svako moze da napravi ulje sam kod kuce i formula se ne krije iza nekih "zatvorenih vrata"...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 1:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Maj 01, 2009 6:52 pm
Postovi: 112
Lokacija: ruma
Pa gde da nadjem konoplju,majke ti i kako da je spremam?

_________________
POMOC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 4:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 15, 2008 6:58 pm
Postovi: 45
Spremanje nije problem, sve je lepo objasnjeno u onim filmovima na youtube-u, ali je problem kako doci do nje, tj. nije ni to problem ali ces platiti poprilicno veliku svotu novca ako budes kupovala preko preprodavaca. :-?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 245 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 106 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: