Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 168 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 02, 2007 9:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 8:10 am
Postovi: 36
uh,jos da dodam, na nalazu stoji 4b N1 M0 nemam prestavu sta to znaci, inace doktori koji su bili na konzilijumu su Cero Resul,Djordje Vukotic,Jelena Sasic,Zorica Tomasevic....eto ja za sada cekam,idem na posao,druzim se pokusavam da vodim normalan zivot...cekamo cetvrtak rezultate biopsije i pocetak terapijee....

Jos nesto sam htela da podelim sa vama, nesto lepo ako ovde moze da bude iceg lepog...naime,odmah po saznanju da je mama bolesna,pala sam u ocaj sto sam odmah i podelila sa vama, posto je moja majka jako pobozna zena od nekoga je cula da se u manastiru Rakovica nalaze mosti svetog oca Nektarija, koji je zastitnik tesko obolelih od ove opake i zle bolesti, ona cak kaze da se na Onkologiji nalazi njegova ikona,zamolila me je da idem i da mu se molim za milost i ozdravljenje.. bila sam sada u nedelju, u 11 i 30 svake nedelje iznose se mosti i bolesni i njihovi najblizi se mole, u mene se uselio neki mir i vera da ce sve biti bolje.......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 02, 2007 10:22 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 10, 2007 11:28 am
Postovi: 79
Pozdrav svima,

Mojoj svekrvi je prije par mjeseci konstatovan rak na dojci i dojka joj je odstranjena i nekoliko žlijezda ispod pazuha i ključne kosti. Konstatovan je invazivni tumor dojke, žlijezde čiste. Sada je primila3. hemoterapiju (FAC), od ukupnih 6 koliko joj je propisano. Hemoterapiju su joj dali zbog predostrožnosti i uvjereni su da će biti dobro. Mnogo teško podnosi hemoterapiju, već nakon prve joj je sva kosa opala. Mene interesuje ima li ko iskustva sa ekstraktom kombuhe u ovim slučajevima, ja sam joj uzela jednu teglicu s obzirom na njena svojstva da dejstvuje 10 puta jace i brze od kombuha-tecnosti. Ovaj ekstrak kombuhe sadrzi L-mlecnu kiselinu, jednu od najjacih antikancerogenih supstanci i glukoronsku kiselinu koja je glavni cistac krvi. Ovu kiselinu, koja se prirodno stvara u jetri mozemo naci jedino u kobuha-tecnosti. Proizvod je bogat vitaminima B1, B2, B6, C i nijacinom. Koristi se jedna kasika kafena dnevno i teglica traje oko 3 nedelje.
Iskustva brojnih korisnika pokazuju da regenerise i cisti jetru, pluca, bubrege i crijeva, stvara zdravu krv (kod anemije), regulise pritisak i nivo holesterola i triglicerida u krvi i povecava elasticnost vena i arterija (kod tromboze), pomaze kod grceva u misicima, otapa kamen u zuci i bubregu, razbija ciste, miome i tumore, jaca kirocirkulaciju i regulise rad prostate, kosi vraca prirodnu boju, sluzi za ispiranje gnojnih rana, kose i stopala.)
Mene interesuje i vaše iskustvo. Ona pije i ekomer tablete i mnogo se bolje osjeća.
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 03, 2007 2:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 8:10 am
Postovi: 36
molim te tartufa pomozi mi da razumem, mozes li molim te da mi prevedes ono sto sam napisala u predhodnoj poruci, molim te, iz :wink: vini....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 05, 2007 10:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 8:10 am
Postovi: 36
:cry: yar meni niko nece da pomogne...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 07, 2007 1:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 11:18 am
Postovi: 105
Imas pm.

Tartufa je mislim na odmoru.
A ja sam samo rame za plakanje... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 08, 2007 10:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 09, 2007 10:51 pm
Postovi: 4
Lokacija: Novi Sad
Molim vas za pomoc. Bas sam zabrinuta :oops: Evo ponovo me boli i to ruka , a ne znam da li sam nesto i opipala (grudvicu) u levoj dojci. Ne mogu da odredim da li je to sve OK ili nije... Ne znam da li se grudi pregledaju kod ginekologa, ili da prvo idem kod lekara opste prakse ili gde? Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 09, 2007 9:54 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 11:18 am
Postovi: 105
mozes i kod ginekologa. ali samo idi. da se ne bi brinula...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 09, 2007 7:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 04, 2007 2:28 pm
Postovi: 27
Cao drugari......,imam jedno pitanje?Moze li se od urasle dlake koja je urasla vec godinu dana na jednom mestu i iz koje stalno moze da se iscedi po melo bele mase kao iz bubuljice,da se stvori kancer?Pri tom,to e sad tamna flekica na rubu bradavice,koja je i dalje puna tog sekreta,a pri jacem dodiru bolucka.....Hvala unapred na svakom odgovoru..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 09, 2007 7:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 09, 2007 10:51 pm
Postovi: 4
Lokacija: Novi Sad
Hvala jovanche!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 16, 2007 1:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 8:10 am
Postovi: 36
hej Jovanche,nesto nije u redu sa pm., ne mogu nista da ti posaljem, ili bar ne vidim da ti saljem.... :D ...velliki pozdrav za tebe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 16, 2007 2:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 11:18 am
Postovi: 105
smiljana, poslala sam ti poruku na mail koji ti stoji u profilu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 16, 2007 2:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 11:18 am
Postovi: 105
lara25 je napisao:
Cao drugari......,imam jedno pitanje?Moze li se od urasle dlake koja je urasla vec godinu dana na jednom mestu i iz koje stalno moze da se iscedi po melo bele mase kao iz bubuljice,da se stvori kancer?Pri tom,to e sad tamna flekica na rubu bradavice,koja je i dalje puna tog sekreta,a pri jacem dodiru bolucka.....Hvala unapred na svakom odgovoru..


Idi kod doktora. Na takva pitanja se ne traze odgovori na forumu...
Sigurno se bojis, ali najbolje lepo idi ... Moguce (ne zaboravi da nisam uopste lekar) da je se samo inficiralo. idi kod doktora, znace oni sta treba da se radi....

Ajd' sad. Jen' dva tri i brzo..... Nemojte ljudi moji biti neodgovorni i da se bojite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 17, 2007 8:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 04, 2007 2:28 pm
Postovi: 27
jovanche je napisao:
lara25 je napisao:
Cao drugari......,imam jedno pitanje?Moze li se od urasle dlake koja je urasla vec godinu dana na jednom mestu i iz koje stalno moze da se iscedi po melo bele mase kao iz bubuljice,da se stvori kancer?Pri tom,to e sad tamna flekica na rubu bradavice,koja je i dalje puna tog sekreta,a pri jacem dodiru bolucka.....Hvala unapred na svakom odgovoru..


Idi kod doktora. Na takva pitanja se ne traze odgovori na forumu...
Sigurno se bojis, ali najbolje lepo idi ... Moguce (ne zaboravi da nisam uopste lekar) da je se samo inficiralo. idi kod doktora, znace oni sta treba da se radi....

Ajd' sad. Jen' dva tri i brzo..... Nemojte ljudi moji biti neodgovorni i da se bojite.



Hvala na odgovoru :)Jasno mi je da na ovakvo moje pitanje niko ne moze da mi odgovori ovde tek tako....,ali obecavam,idem kod cika doce...Mada,vise sam neodgovorna bila do sad nego uplasena,jer da me je uhvatila frka verovatno bih vec odavno otisla....Ali tako se ljudi i zajebu (izvinjavam se na izrazu) POZZ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 10, 2007 12:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 09, 2007 11:30 pm
Postovi: 2
Lokacija: Sid
Ako postoji najbolja osoba ili savrsena onda je to definitivno moja mama (bar za mene) i bas nju mi je bog odlucio oduzeti.........
Ne razumem se u doktorske protokole ali ako mi ko moze pomoci nek se ne stedi, Dijagnoza je napisana ovako, crtam;

C 508 Neoplasma malignum mammae, limites transiens
T4D N2 MX CS lllC

Predlozena joj je taksanska terapija i do sad smo stigli samo do ne ljubaznih doktora u institutu Sremska Kamenica.
Pre dva meseca je pronadjen karcinom dojke , poslata je na vadjenje isecka sto je uradjeno veoma brzo ali tu nastaju problemi. Nalozeno joj je da izvadi rezultate krvne slike i srca pa da se javi na internu onkologiju. Ali posle uznemiravanja karcinom je poceo naglo da se razvija, ruka joj je strasno otekla za troduplo i pocelo se siriti na vrat a pri tom se pocela veoma gubiti. Jutros su svi rezultati bili gotovi ali na institutu nisu hteli da je primiti do 17 avgusta sto je jos 9 dana.
Voleo bih da znam dali je neko imao slicnig iskustva i dali u ovom slucaju devet dana znaci vecnost i da li otok moze splasnuti od hemoterapije ili mora doci do hirurske intervencije :cry: :cry: :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 10, 2007 2:29 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 10, 2007 2:22 am
Postovi: 29
dragi forumasi,
ovo je sve strasno.Drago mi je sto postoji mesto gde se ljudi podrzavaju i hvala svim lekarima koji ovde pomazu.Ali sok koji sledi usled saznanja da imas karcinom je neprevazilazan.Mislim da ko to nije doziveo,ne moze u potpunosti da razume.I tako dok se smejem stalno,zivim kao pre i skakucem po kuci,u dusi sam ocajna.Imam 25 godina i imam rak dojke.Dobro je rekao ovaj mali sto je digao frku ni oko cega-jebem ti zivot!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 168 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 58 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: