Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 15, 2012 12:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2012 6:44 pm
Postovi: 5
Mom ocu je jako loše posle prvog dana uzimanja leka. Jako mu je pao pritisak i ima jake bolove u stomaku. Inače, ima metastaze na jetri. Veoma je slab i puno se muči. Već je bio iscrpljen i pre toga jer je bio u bolnici. Videćemo dalji tok...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 15, 2012 4:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 11, 2011 12:30 am
Postovi: 4
Moj tata skoro vec dva meseca pije vidatox, ali poslednjih par puta kada uzme ima napade kaslja koji su sve jaci i jaci, traju cak i po 15,20minuta..Jutos nas je bas sve uplasio!Da li postoji neko ko takodje pije i ima isti problem?

Hvala! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 15, 2012 6:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
Ovako,moj svekar pije vidatox neke 3 nedelje i to onaj iz plasticne boce sa Kube, moj muz je veceras tj danas otiso za Tiranu tj prvo Skoplje pa iz skopllja ima bus u 19h u Tirani je oko 5h ujutru, ako bog da bice sve uredu. Poneo je dijagnozu, poslednje analize krvi i ovlascenje os njegovog oca rukom napisano samo je sa sajta Pharma Matrixa skinut taj formular ne treba to overavati u oprstini, licno sam zvala u Tiranu par puta javlja se neka gospodja ili gospodja i neki mladic, vrlo su ljubazni i imaju stpljenja za sve, konverzacija na Engleskom.
A sto se tice dejstva VIDATOXA moj svekar se kaze oseca dobro bolje je i vise nema mucnine koje je imao, jer pije i tarceva lekove koji su vrsta citostatika, pa je od njih imao mucnine,sad ih vise nema, videcemo na dalje, ja cu se s vremena na vreme javljati.
Pozz svima

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 15, 2012 7:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2011 3:17 pm
Postovi: 36
Moj otac pije Vidatox od pre par dana, tačnije od 11,01,2012.god. Do sada nema nikakvih neželjenih efekata. Pije 5/kapi 3x/dnevno na 8h. Bez problema može da pije kapi i veruje da će mu pomoći. Konsultovao sam se sa lekarima i rečeno je da može da pije Vidatox. Jednino što ga malo boli ruka u predelu lakta, ali to je bio problem još u bolnici, pre nego što je počeo da pije Vidatox. U bolnici je skoro mesec dana imao dren u plućima i bol se tada pojavio, prvo u predelu ramena, tamo se to rešava inekcijom. Sada se bol spistio do lakta i pije diklofenat ili brufen za bolove.

Histologija dijagnoza: .Ca sqamocell = TIM Klasifikacija: T2N1Mx
Klinička dijegnoza: .Ca sqamocell pulm 1 sin.St post p eumotorax karine-bronhosk./Casus inop.
11,01,2012 / Dg.Ca sqamocellulare pulm 1 sin./ tu na 2cm od centralne karine-bronhosk./Casus inop.
HOBP, Pneumotorex spont pulm 1 sin.St post drainaga cevi thoracis 1. Sin.
GTM ne. ECOG 1.
St post op carotide 1 dex.Stent aortea fem 1 dex.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Jan 16, 2012 3:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 29, 2006 6:25 pm
Postovi: 30
coje je napisao:

Slika
Slika
Slika

NAPOMENA: Nije mi namera da nekoga prozivam, niti da proveravam onog od koga sam kupio lek, samo želim da svi na ovom forumu tačno znaju kako izgleda orginal.


Moze li neko da prokomentarise ovo?
Imam istu ovakvu. Dobio od prijateljice cija majka je odustala od koriscenja. Kupila joj je dugarica na Kubi.
Ono sto me zabrinjvava je "identičnost". Provericu popodne, ali koliko se secam SVE je identicno, od ne bas sjajne štampe (malo se razliva), preko plastičnog zatvarača (nije otvarana), do, koliko se secam,apsolutno istih brojeva.
Ili je bila mnogo velika serija, nabavljeno u slično vreme, ili ih neko "štanca".
Molim vas za komentar, naročito Sandru, ipak je expert u oblasti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jan 17, 2012 1:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Moje ''strucno'' misljenje, kao ''eksperta'' je da ste ga malo preterali sa paranojom i ovim slikama bocica.
I zato ponavljam, definitivno zadnji put - VIDATOX SA KUBE JE VAN SVAKE SUMNJE.

Mozemo li sad da predjemo na sustinu - kako ide sviiiiima sa vidatoxom?

Nadam se dobro, i nadam se neko ce se setiti ovog foruma i godinu dana posto je stavljao slicice na ''zid'', pa ce to i reci.

:wink:
S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jan 17, 2012 6:18 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
Zar postoji sumnja na vidatox iz Tirane?

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jan 17, 2012 9:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2012 6:44 pm
Postovi: 5
sky69 je napisao:
Mom ocu je jako loše posle prvog dana uzimanja leka. Jako mu je pao pritisak i ima jake bolove u stomaku. Inače, ima metastaze na jetri. Veoma je slab i puno se muči. Već je bio iscrpljen i pre toga jer je bio u bolnici. Videćemo dalji tok...


Bolovi su prestali posle 3 dana uzimanja Vidatoxa. Postoji samo mala reakcija odmah posle uzimanja doze u vidu bola u kolenima nekih 1/2 sata i osećaj vrućine, ništa drugo. Moram da napomenem da moj otac konstantno leži i ne ustaje iz kreveta. Povremeno bude samo po 5 min. u sedećem položaju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jan 17, 2012 12:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
mivena je napisao:
Zar postoji sumnja na vidatox iz Tirane?

Moj muz je upravo stigo iz Tirane,potrebno je samo poneti dijagnozu i poslednje rezultate krvi i NISTA VISE, naplate vam samo lek i za prvi put daju samo DVE bocice vidatoxa.

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jan 17, 2012 12:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
Izmedju ostalog oko nabvke samo da kazem , da moj svekar vec koristi jednu bocu vidatoxa, zato smo otisli i po ove dve u Tiranu, BOLJE MU JE BOLJE SE OSECA I ON NIJE IMAO NIKAKVIH TEGOBA CAK MU SE APETIT POBOLJSAO I MISLIM DA JE VIDATOX ONO PRAVO.

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jan 18, 2012 5:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 16, 2011 9:09 pm
Postovi: 68
Neznam zasto toliko rasprave i nepoverenja oko VIDATOXA. Zar vam nije dovoljan komentar i iskustvo SANDRAO, i pozrtvovanje koje ulaze kako bi pomogla oko nabavke leka. Meni, lek pomaze, I OSACAM SE PREDIVNO, pa mislim da sam merodavan, bar u mom slucaju, za davanje komentara. Puno srece svima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jan 18, 2012 8:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 3:20 pm
Postovi: 10
Jedno pitanje?
Da li se po primanju vakcine Cimavax EGF nastavlja sa koriscenjem Vidatox-a?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jan 18, 2012 8:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 3:20 pm
Postovi: 10
Ocekujem takodje da se Sandrao ukljuci u diskusiju i da nam saopsti neke informacije o
vakcini Cimavax EGF. Izgleda da je ta vakcina na istoj osnovi kao i Vidatox, medjutim drugacije
se aplicira (primaju su injekcije a Vidatox se pije). Zatim, da li postoji neka informacija o delovanju i efikasnosti pomenute vakcine, mislim iskustveno.
Molio bih sve da se malo ukljucimo u diskusiju oko vakcine Cimavah EGF jer nekako se uklapa
u logican sled Escosul.Vidatox pa sada vakcina. Narocito sto sve te preparate proizvodi ista
Laboratorija na Kubi.
Pozdrav svima i puno zdravlja u 2012. godini.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jan 18, 2012 10:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
Ja sam pisala o toj vakcini , pa procitajte ranije postove,ili cu ioh ja kasnije naci pa kopirati

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jan 19, 2012 1:12 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Da se ukljucim - vakcinu ne proizvodi ista laboratorija kao i vidatox. Mada ne vidim zasto je to bitno.

Vidatox moze da se pije i po dobijanju vakcine.

Iskustveno ima mnogo slucajeva o efikasnosti vakcine. U Srbiji, koliko je meni poznato, samo 2.

Pozz, S


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 106 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: