Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Jan 13, 2012 7:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2012 6:44 pm
Postovi: 5
Imam veliku potrebu da nešto napišem.

Odmah da kažem da mi otac ima Ca pankreasa koji je, doduše odstranjen jako teškom operacijom ali je sada uveliko metastazirao na jetri i krenuo na mozak.
Vidatox smo nabavili pre par dana i krećemo sa uzimanjem od danas jer je otac bio u bolnici.
Znači, ne pišem ovo da bih nabavio lek ! Lek smo nabavili sa Kube, a kontakt smo ostvarili preko naše ambasade.
Moram da kažem da su zvanične kontakt osobe na Kubi iste one čije je kontakt podatke nesebično delila SANDRAO svim zaiteresovanima. Mi nismo ove kontakte pronašli preko Sandre, već totalno nekim drugim vezama. Važno je to da iza tih konakata stoji zvanično naš konzulat na Kubi.

Zato je jako neprimereno da Sandru prozivate da je ovo sve radila iz koristoljublja i nekog ličnog interesa, a naročito da je želela nekoga da prevari ! Ja sam se lično uverio da je to pravi kontakt jer mi se G.Raul lično obratio mail-om sa kompletnim obrazloženjem načina isporuke leka i svim potrebnim cenama i ličnim podacima. Poslao mi je i identični spisak pomoćnih preparata koji je (čini mi se) Sandra objavila. I samo da pitam one koji se ovde osećaju navodno prevareni od strane Sandre: Ako niste dobili ono što ste očekivali ili je stigao neki Vidatox u drugačijem pakovanju, kako mislite da je Sandra uticala na to time što vam je dala samo kontakt osoba na Kubi? I šta mislite, u vidu čega je ona neku korist na taj način ostvarila?

Drugo, kada vam budem pokazao u narednom mom postu fotografiju bočice koju sam ja dobio direktno sa Kube, tek će se onda većina vas zapitati ČIJA JE BOČICA ORIGINAL?

A tebi, Sandra, želim DA ČESTITAM na ogromnoj humanosti koju si ovde pokazala i za koju svi ovde možemo da se zapitamo da li je imamo i makar 1/10 deo koliko ti. A i da je imamo, da li bi ovoliko poruka poslali ljudima samo iz te humanosti.

Od kancera se, nažalost niko još nije izlečio, neki su samo uspeli da boreći se sa njim manje ili više produže svoj život. Ja sam svestan da to čeka i moga oca koji je ,evo u jako teškom stadijumu i poodmakloj bolesti, a tek sada počinje da uzima ovaj lek jer mu je jedino on još preostao kao jedina nada. Kroz sve ostalo smo već prošli (operacija, HT,trave, čajevi, lekovi, ishrana...) i stigli smo , nažalost dovde. Šta još mogu da očekujem? Vidatox??? Da je bilo malo pre,možda,ali sada...mislim da je već kasno.

Želim svima uspešnu i dugotrajnu borbu sa ovom napasti, jer borba očigledno mora da se vodi do kraja, pa kad je već tako, neka bar bude duga, da neko poživi što duže.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Jan 13, 2012 10:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
Moj otac je vrlo emotivan covek koji pokusava to da sakrije. Ranije sam ga samo zadirkivala, a sada mu "dusu vadim".
Svaki iskreni osmeh, onaj prosli i ovaj sadasnji, je neprocenjivo blago. Ja nameravam da "obogatim" tatu i celu svoju porodicu sto vise i duze mogu. Ovaj neravnopravni protivnik me nece spreciti u tome!
Vreme je potrosni materjal, a osmeh ne.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Jan 13, 2012 10:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
Veoma je ruzno sto se na ovaj nacin obracate ljudima"HVALA NA PODRSCI I PESIMIZMU.JA CU SE IPAK OD RAKA IZLECITI"A DA SAM NA VASEM MESTU NE BIH SE VISE JAVLJALA NA OVOM SAJTU!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Jan 13, 2012 10:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
Veoma je ruzno sto se na ovaj nacin obracate ljudima"HVALA NA PODRSCI I PESIMIZMU.JA CU SE IPAK OD RAKA IZLECITI"A DA SAM NA VASEM MESTU NE BIH SE VISE JAVLJALA NA OVOM SAJTU!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jan 14, 2012 12:34 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2005 12:36 pm
Postovi: 291
SKY


da li biste poslali taj link sa slikom vase bocice?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jan 14, 2012 12:43 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2005 12:36 pm
Postovi: 291
sancho0905 je napisao:
Moja majka koristi Vidatox koji smo dobili sa Kube.
Koristi ga vec skoro mesec dana i to dva puta dnevno po 5 kapi pod jezik na 12 sati.
Vidatox imamo za jos mozda dve upotrebe jer nam isporuka nove bocice kasni.

Procitala sam da nekima jedna bocica traje i do dva meseca sto je ne izvodljivo. Ja mami dajem kapi i vodim racuna da mi slucajno koja kap ne "pobegne".

Moja je greska sto odmah nisam narucila vise bocica jer cem izgleda ostati bez Vidatoxa pre nego nam stigne nova isporuka sa Kube. Narucila sam samo jednu bocicu da bih videla kako ona reaguje na lek, da li joj prija, da nema neke negativne efekte i sl.

Zanima me da li je stetno ako ona bude imala pauzu u koriscenju Vidatoxa i kakve su posledice?
Molim vas da i neko odgovori.


Mi smo ....escozil, vidatox to jest onaj c..nesto dobili u mesecu avgustu i koristili do novembra takodje po 5 kapi ispod jezika i imamo ga jos pola....
To je znaci 4 meseca i imali bi ga za jos jedan.
Jako sam zabrinuta.
Inace moja majka ima mikrocelularni karcinom pluca sa metastazama na limfnim zlezdama u medijastinumu. Primila je dva ciklusa hemo terapije po EP protokolu. Ocekujemo i treci a kako mi je doktor rekao, veravatno ce uskoro ici i na zracenje.

Hvala unapred na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jan 14, 2012 1:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 03, 2011 11:49 am
Postovi: 28
cicamaca je napisao:
Samo da vas pitam. Ja sam dobila vidatox u beloj maloj plasticnoj bocici na kojoj je nesto plavo nalepljeno i pise na spanskom.

Vi spominjete neku braon....jel sam ja uopste dobila pravi lek, Ne pise vidatox nego nesto C....


vec danima me kopka ova stvar i ne mogu da ocutim, a htela sam. ova zena je sasvim uljudno pitala kakav je lek dobila jer bocica ne lici ni na jednu sa slike, a nije ni kontaktirala osobu koju kontaktiraju svi ostali. i niko joj nije odgovarao na pitanje. pitala je sasvim uljudno jos nekoliko puta, a onda je pocela hajka na nju. interesuje me zbog cega. prepiska pocinje na 50. strani i bar sam 10 puta procitala da vidim koga je ona to uvredila, pa da se tako skace po njoj. tu se javila jos jedna osoba sa istim pitanjem. i na nju krecu napadi. i to veoma ruzni i licni. sta se koga tice koje je ona godiste, sta studira, sta radi. ovde su svi dosli bog iste stvari, zbog ove najgore moguce bolesti, dosli su po pomoc.

zar se niko od vas koji ste blatili ove dve zene ne bi zapitao kako to da su svi drugi dobili lek u istoj bocici, koji kosta 200 evra, samo ja u plasticnoj od 100 evra. ja bih se zapitala i uplasila sta ja to dajem svome ocu ili majci.


nikoga ne optuzujem i ne prozivam, posebno ne sandru, niti me ovo licno pogadja, ali ne mogu da gledam kako se neko bez razloga pljuje. kasnije jeste bilo teskih reci, ali pazljivo procitajte kako i zasto je doslo do toga. a ovde se nista ne cita pazljivo, to mi je vec jasno. u jednom postu sam detaljno napisala kako stupiti u kontakt sa ambasadom, da bi 3 posta ispod mog neko ponovo pitao kako moze doci do vidatoxa. niko nista ne cita.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jan 14, 2012 1:06 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2005 12:36 pm
Postovi: 291
e aglaja svaka vam cast.

Pokusah jednom da se odbranim, pa jos jednom. Samo sam trazila odgovor na pitanje...a vamo ispade da sam napala sandruo ne znam ti ja sta.
Vec sam pomislila da sam luda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jan 14, 2012 1:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 03, 2011 11:49 am
Postovi: 28
vasa pitanja nisam videla kao napad vec kao pitanja koja bi svako postavio da je dobio nesto sto se razlikuje od svih ostalih. ali drugima je to nebitno, sve dok se ne desava njima, nego tamo nekom drugom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jan 14, 2012 1:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2012 6:44 pm
Postovi: 5
Naravno, evo mog primerka flašice. Zapremina je 50 ml i doneto je direktno sa instituta na Kubi.
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jan 14, 2012 5:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
SKY69
Sad sam zbunjena,do skoro je bilo reci da je bocica od 30ml, a sad ova od 50ml? Kako?

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jan 14, 2012 5:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
I JOS NESTO TREBAMO BITI ZAHVALNI SANDRI,JER DA NIJE NJE NE BI BILO OVE TEME I MOZDA MNOGI OD NAS NE BI DOSLI DO LEKA.

HVALA SANDRA DO NEBA

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jan 14, 2012 10:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Postovi: 85
mivena je napisao:
SKY69
Sad sam zbunjena,do skoro je bilo reci da je bocica od 30ml, a sad ova od 50ml? Kako?

Na strani 54 postavio sam link za dve vrste vidatoxa ,a ima ga i od 50ml ,znaci da potvrdmo
LEK VIDATOX IMA MIRIS ALKOHOLA I GORAK JE !!!!!ZNACI TO JE TO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jan 14, 2012 11:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Prvo i osnovno - hvala svima. Ova tema je za sve koji imaju muku, problem i traze resenje.

Drugo - do sredine oktobra, VECINA BOCICA JE BILA PLASTICNA, PREOSTALA IZ VREMENA KAD SE VIDATOX, POD IMENOM TRJ-C30, DAVAO BESPLATNO. Pod tim imenom i dalje je dostupan Kubancima. Nekoliko puta objasnjeno i receno.

Dalje svi koji dobiju adrese, mogu SA ISTIM PITANJEM DA SE OBRATE KUBANCIMA KOJI SU IM LEK POSLALI i dobice odgovor. Zar ne?

SVE STO DODJE SA KUBE JE VAN SVAKE SUMNJE.

Ima jedan razlog ovom pakovanju, u ciji sadrzaj nema sumnje, ali zbog mesetara i ostalih, ne zelim da kazem. Neka malo i oni rade, istrazuju, kad vec zaradjuju na mojoj temi koja ima samo jedan cilj - da znate da ima nesto u prirodi sto moze da pomogne i pomaze.

Lepo bi bilo da vec jednom pocnete da delite iskustva, ne da se vecito vrtite u krug oko pakovanja... Svi ste ovde dosli jer ste culi da na Kubi ima nesto. Sad pokazite sta je to nesto,koliko znaci koliko koristi.

Pozz, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jan 14, 2012 11:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2011 3:17 pm
Postovi: 36
dion je napisao:
CAOO SVIMA JA SAM BIO U TIRANI I KUPIO VIDATOX KOJI KOSTA 120 EUR0 I JOS JEDAN JUC IDE SA NJIM KOJI KOSTA 25 EURO, ZNACI TRABA KERVNA SLICA I DOKUMENTACIJA NE ALBANSKOM I ENGLESKI ............. BOCA JE STAKLENA CAOOO I ZELIM VAS BERZO UPORAK PRISTINA
PISITE AKO NEKOM NESTO INTERESUJE ILI AKO VAM NESTO TRABA POMOCE ,U STANJU SAM SVIMA DA POMOGNEM CAOOOOOOOOO


mozes li mi pojasniti sta si tacno dobio uz vidatox , cemu to slizi, kako se zove i ostalo sto znas


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 146 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: