Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 61  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jun 02, 2011 1:10 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Draga, vidis gore na vrhu ekrana tvoje..ime 'molitva', e pored, sta pise? Imas li poruku :o ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jun 02, 2011 3:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Ovaj sajt, koji je objavila Molitva... nazalost tu se radi o teskoj prevari. Ljudi sa sajta se predstavljaju kao Kubanci koji zive u Americi, ili Kanadjani, ispricaju tuznu, ali neistiniti pricu, i obecaju nebo i zemlju, za .... velike pare. Originalno je nastao od strane samih Amerikanaca u cilju sabotiranja ovog odlicnog leka. Kako se u US proculo, i kako su oni osetili pretnju, napravili su 3 sajta. Preko njih su nudili pomoc, navodno su to sve ljudi koji su vec koristili lek, a ustvari NIKO NIGDE NIJE PUTOVAO, I PRODAVALI SU OBICNU VODU, pakovanu u slicne bocice.
Ozbiljna bolest i ozbiljan lek, sa druge strane, otvaraju vrata kojekakvom ljudskom sljamu!

Bilo bi lepo, posto znam koliko vas ima koji ste lek dobili, da se javite. Malo me ljuti...obigravate oko teme da bi dosli do leka... i onda tajac i tisina. I drugima trebaju iskustva, vasa iskustva, posle mesec, 6 meseci...godinu dana.

S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jun 02, 2011 5:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
VAZNO!!!!

MOLILA BIH SVE KOJI KORISTE, ILI SU KORISTILI ESCOZUL, DA MI POSALJU PP blanko sa naslovom 'podrska'. JA CU VAM POSLTI MEIL NA KOJI VI TREBA, AKO STE RASPOLOZENI, DA POSALJETE KRATKO PISMO, NA ENGLESKOM MOLIM VAS, U KOME SE ZAHVALJUJETE NA MOGUCNOSTI DA KORISTITE OVAJ LEK, KOLIKO VAM JE KORISTIO, DA STE IZ SRBIJE... I SLICNO, SHAVITILI STE. NEMA POTREBE DA NAVODITE KAKO STE DO NJEGA DOSLI!

OVO JE POTREBNO KAKO BI I DALJE POSTOJALA MOGUCNOST DA, SVI KOJIMA JE NEOPHODAN LEK, I DALJE BUDE DOSTUPAN. ZATO VAS MOLIM ZA MALO VASEG VREMENA, SAMO JEDAN DELIC ONOGA STO SAM JA VAMA DALA.

HVALA UNAPRED.

Pozz, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jun 04, 2011 1:36 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Samo da vas obavestim, da ne bi bilo zabune:

ESCOZUL JE BILO IME LEKA DOK SU TRAJALA KLINICKA ISPITIVANJA!
VIDATOX JE IME KOJE TREBA DA ZAPAMTITE, JER GA SAMO POD TIM IMENOM MOZETE KUPITI!!!!

Dakle rec je o potpuno istom leku, leku koji svi koristite vec godinu dana.

Hvala svima koji su se javili i poslali meilove podrske.

Pozz, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sub Jun 04, 2011 12:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 02, 2011 12:20 am
Postovi: 9
Sve koje zanima tema o Escozul leku, i one koji nisu znali, ovo sam saznala iz Italije (poslala mi drugarica za nekog njihovog sajta):

"Италијани, који болuju од рака наилазе на ове крпеље које продају производ дистрибуиран бесплатно на Куби, а цена иде горе, јер, наравно. су утичу повећане захтеве тржишта. Пре два месеца, ако су продавали по 800 евра, сада изгледа да је порастао на 900, све окреће искрено на Интернет.
Заправо не знају шта продају, без обзира да ли је вода, да ли је оно што су добили бесплатно у истом Лабиофамu, ако нешто стигне на други начин и ко зна које.Trascrizione fonetica"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Jun 06, 2011 11:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Za one koji citaju samo prvi i poslednju stranicu: VIDATOX JE LEK KOJI SE KORISTI OD KADA GA IMA U SRBIJI. Escozul je bilo ime leka do registracije. Inace je isti lek, na istoj bazi i sa istom funkcijom.
Onih koji hoce da se okoriste ima svugde, nazalost, pa ne treba da nas cudi ni sto ih ima ovde....mene ipak i dalje cudi, ali sta cete.

Najvaznije, Vidatox koji dolazi u Srbiju je pravi lek, od koga mnogi imaju koristi, imaju kvalitetniji zivot...imaju zivot.

Nadam se da ce se neko javiti i na forum, a ne samo pp-om, na koje eto neumorno odgovaram... Ipak sve ovo radim jer sam videla kako Vidatox deluje i koliko daje, jer znam za koga sam krenula u ovu 'avanturu', i nekako, dok sam tu, i moj svekar je samnom.

Pozz, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jun 07, 2011 3:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 02, 2011 10:53 pm
Postovi: 29
Zdravo Sandra , reci mi sta tacno pise na bocici koja se prodavala pre registracije ? da li je na njoj pisalo escozul ili sta vec ?
a sta sada pise na ovoj novoj ?
Sto se tice cene koju spominjete sto i nesto eura, koliko vec, to je cena koja vazi za STRANCE na Kubi i tolika cena je i u Tirani. A sada jedno pitanje. Koja cena je za kubance ? za te kubance koji sto ti kazes se zrtvuju i zaduzuju zbog nas i donose ga ovde nama ?
I pitanje za sve vas koji nabavljate taj lek, koliko ga placate?
I o kojim Kubancima je rec ovde da se zaduzuju ? koliko sam shvatila donose ih devojke koje rade u turistickim agencijama , sto one same , sto preko ostalih turista. molila bih te da mi pojasnis to zaduzivanje i zrtvovanje , posto te nisam najbolje shvatila.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Jun 07, 2011 11:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Majo pisalo je escozul, do skoro. Sada pise Vidatox, ukoliko je placen oko 150 evra. Inace rado bih ti objasnila to oko kubanaca, ali potrebno je da budes sa njima u prepisci godinu dana da bi shvatila. Oni, od skoro, uzimaju lek na dijagnoze svojih sunarodnika i ako neko nema da plati, desava se cesce nego sto mozes da zamislis, oni salju za dzabe. Medjutim, njima je postalo jako tesko da na taj nacin dolaze do leka. Ni njihova CIA, BIA nije blesava... Tacno je da sve donose turisti, kako bi i stiglo do Srbije. Tako je stiglo i meni i svima koji su dosli do leka.
Cena na Kubi je oko 150 evra, od dana do dana, zavisi od kursa. U Tirani je 118 evra, ali se placa pregled 25, placa se zavodjenje dokumentacije 20, i paypall-om se placa rezervacija oko 250 evra.
Oni koji nabavljaju lek od kubanaca, i srecni su da ga dobiju, placaju 40 evra. To je trosak koji Kubanci daju 'sirotim' turistima od kojih se lek podize, nesto daju lekarki koja im je obezbedila lek, placaju internet, jer ga ima samo i samo i samo u hotelima sa 5 zvezdica. Sat vremena kosta oko 6 evra, a ne moze se sedeti a da se nista ne pije... A meilovi iz Srbije stizu li stizu. Inace lekarka koja radi u Labiofamu, vrhunski imunolog, ima platu 25 evra i izdrzava se prodajom kolaca.

Eto koliko sam mogla, ljubazno sam ti objasnila, ako te jos nesto muci izvoli. Niko od njih nije zaradio na ovoj muci, koja tera ljude da traze lek koji je prirodan i daje mnogo vise od 100 ili 40 evra. Licno nikom nisam uzela ni dinara, mada me nisi prozvala kao nekog ko jeste, a trudila sam se da uputim sto vise ljudi na adrese onih koji mogu i hoce da pomognu.
Inace ja sam masinski inzenjer i odvajam vremena koliko goood mogu da svima stavim do znanja da postoji lek koji se zove Vidatox, da podize imunitet, da je antikancerogen, da poboljsava zivot kod pacijenata sa ca patologijom... Tako onih koji vise nema zbog ove bolesti i nisu znali ili nisu uspeli da ga koriste, a meni su bili dragi, ostaju tamo gde im je mesto - zivi u meni.

A sta si ti, draga, pametno radila...

Pozz, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jun 08, 2011 3:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 30, 2011 11:56 am
Postovi: 11
Srdacan oizdrav :)

Vrlo pomno sam pratila ovu temu i sada , koliko sam shvatila, famozni lek protiv raka nam je dostupan u Srbiji pod imenom VIDATOX za nekih 100-150 evra?

Posto sam i sama operisala tumor na jajniku, interesuje me moze li se on koristiti preventivno posto sam hemo terapije prekinula iz vise razloga (ne mogu da ih izdrzim, vrlo su agresivno delovale na mene , a sada i necu da idem dalje) a iste te terapije su mi preporucene PREVENTIVNO , a ne obavezno..... :roll:

Sve u svemu , moze li taj Vidatox da se uzima i ako se ne koristi ciljano na postojeci tumor?
Pitam ovo jer je moj oblik tumora vrlo redak i lekari u sustini nemaju pojma o njemu, a otklonili su ga u celosti .....javlja se u svega 2% slucajeva , a ako dodje do recidiva - nije dobro .
Moze da se desi da se vise nikada ne pojavi , sto je idealna prognoza , ali.........

Samo toliko, i jos nesto:
zelela bih da pohvalim tvoj rad i zalaganje za ovu temu.... ljudi su u sustini vrlo sebicni i sujetni, nekako se jos i okupe samo kada je muka i zlo, a posle ih nigde nema .....steta :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jun 08, 2011 12:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Majkacav, Vidatox nije jos uvek dostupan u Srbiji, ali ljubaznoscu mnogih ljudi nalazi put do svih kojima treba.
Vidatox moze da se koristi u formi profilakse, ali samo kao u tvom slucaju, znaci ako postoji dijagnoza da je bilo tumora.
Nije bitno koja je vrsta i gde se ca nalazi, posto on deluje samo na ca celije i dopire do njih bile one vidljive ili ne, ili gde se nalazile.
Moze se koristiti sa bilo kojom drugom terapijom. A vrlo efikasno deluje i samostalno.

Ako sam nesto propustila, slobodno pitaj.
I hvala ti na lepim recima. Ne radim ovo zbog pohvala, vec znam kako je meni bilo i koliko mi je znacilo kad mi neko nesto konkretno kaze.

Steta je velika, sto se ne razmenjuju iskustva malo aktivnije... od trenutnih korisnika Vidatoxa.
Objave kako su zadovoljni i kojih rezultata ima, ali na drugim forumima.

Eto draga, pozdrav i tebi, isto tako srdacan,
S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jun 08, 2011 12:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 08, 2011 12:04 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima posebno sandri!

Zahvaljujuci njnim instrukcijama i ja sam dosla do Escozula-Vidatoxa u aprila ove godine i platila sam ga. Donela ga je Violeta i platila sam 60eur. Moja mama ima adenocarcinom clearcell endometrii sa metastazama na debelom i tankom crevu. Lek pije oko mesec dana i ne oseca nikakve bolove a posto ima tecnosti u trbusnoj duplji ne moze sa sigurnostu da se utvrei da li ima nekih daljih metastaza u sta ja ne verujem, s obzirom da verujem u vidatox srcem i dusom. A prognoza njene dokrotrke su lose ..manje od 6 meseci...
Pored njega mama uzima i kapi antibneoplazmin. Primila je i jednu hemoterapiju (carboplatina) i povracala je samo dva puta, nije joj opala kosa i skoro da nije imala mucnine.

Mozda malo nesuvislo pisem ali prosto ne znam odkle da pocnem a i jako lose vidim
Danas ce dr na onkologiji da pedlozi da joj se daju neke tablete umesto hemoterapije jer navodno sumnja na nesto. A ja verujem u Vidatox.
Jedino sto imam nedoumicu da li da narucujem jos vidatoxa kad ispije sve ili ne?

Sandra, VEELIIIKIII pozdrav i poljubac za tebe..Nisam jos srela tako nekog posvecenog kao sto si ti..svaka cast


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jun 08, 2011 12:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 02, 2011 10:53 pm
Postovi: 29
Zdravo sandra ,
vidim da si potpuno pogresno shvatila moje pitanje , odgovaras mi na stvari koje te nisam pitala i nasla si se prozvanom. Ne znam cemu takav stav, ovde niko nije dosao da se svadja. Meni nema potrebe da mi pricas o kubanskom mentalitetu i bedi kojoj zive , bila sam na Kubi vise puta i vrlo dobro znam sve , mozda i bolje od tebe. Lek vidatox sam nakanadno kupila , ne kada sam bila tamo vec pre par dana. Samo ne pod tim nazivom. A sigurno je da imam debeo razlog zbog kojeg ti postavljam pitanje koliko kosta za kubance koji ga tamo uzimaju i salju ovde , i pod kojim nazivom i sa kojom etiketom se salje ovde . A ti malo spusti loptu , jer nema potrebe za tim . Poslala sam ti poruku i privatno , vidim da ne odgovaras , toliko o tvom zalaganju. hvala , pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jun 08, 2011 2:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
maja1984 je napisao:
evo me, sad vidim tvoju poruku ovde. Mozda sam malo napadno nastupila i nisam se dobro izrazila, pa me zato nisi dobro razumela, i izvini za to, samo sam mnogo iznervirana., a sad cu ti objasniti. nabavila sam taj lek , po ceni od 40 eura, navodno iz laboratorije. znaci od kubanaca. ali na leku ne pise vidatox i nije u staklenoj bocici. pise cak ni escozul , nego TRJ C30, u beloj plasticnoj bocici od 30ml. I sad ne znam da li je to taj isti lek , ili je to mozda onaj lek od pre registracije. zato sam pitala sta tacno pise na bocicama koje nabavljaju ovi nasi od kubanaca.( a uzgred me je zanimalo po kojoj ceni i da li je taj lek za kubance idalje besplatan )eto , pa sad ti ako znas nesto , dobro bi mi dosao odgovor. :) hvala :)



Eto draga, nisam dizala loptu, ali si me gadjala... mada ne znam zasto. Nije ni vazno, vreme odvajam koliko mogu, porodica i obaveze su primarni, vidis da cesto ostavljam postove posle ponoci... Prozvana sam se osetila jer sam otvorila ovu temu, jer sam skrenula paznju na ovaj lek, jer sam ga preporucila na osnovu onoga sto sam videla svojim ocima da Vidatox moze.
Tvoje pitanje sam protumacila kako si ga postavila i dala ti vise nego iscrpne odgovore vise puta. Drago mi je da ne moram da ti objasnjavam dodatno kubansku situaciju...
Sad reci sta jos treba da uradim da bih zadovoljila tvoju znatizelju? I jos mi reci zasto bih? Da sa tobom neko nastupa, ovako kao ti samnom, kako bi ti odgovorila i da li bi uopste?

Pozz, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Jun 08, 2011 2:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Jelenak71, drago mi je da cujem da imas pozitivna iskustva, i jos draze da imas vere.
Puno srece kod lekara!
Vidatox vam treba i dalje.

Zelim ti vesele misli, mami da istraje. Budite obe tako slatko 'nesuvisle' :) od zadovoljstva. Zadovoljstvo zraci prosto iz tvojih reci.

Veliki poljubac za tebe i za tvoju mamu, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Jun 10, 2011 11:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 08, 2011 12:04 pm
Postovi: 3
Hvala Sandra! :D

Mama danas izlazi iz bolnice, primila hemo pa cemo videti kako dalje!
Kako je ona zena kojoj si dala Vidatox?

Pozz.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 61  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 89 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: