Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 362 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 25  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Pon Jul 15, 2013 3:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 08, 2013 3:03 pm
Postovi: 9
Milena...e vidis, ja mislim da je u anksioznosti probleem...u tom zecu lezi grm :D vidim ih i ja, i mene muce, ali psiha je cudo, ona ih moze zanemariti, a moze i napraviti od musice slona...kod mene je napravila slona, pa mi slonovi lete pred ocima :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Pon Jul 15, 2013 3:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 08, 2013 3:03 pm
Postovi: 9
aa_aca je napisao:
Почетна реакција је нормална, али ваљда сада можеш да се опустиш.

Ако са штитном жлездом ниси забраздила, препоручио бих ти ЕПТА методу лечења.



A sta je EPTA :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Uto Jul 16, 2013 11:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ево да цитирам:
Citiraj:
EPTA dijagnostika
putem specifičnih impulsa nivoa praga nadražaja i kožno-galvanske reakcije (što se događa kod privlačenja pažnje ispitanika) komunicira se sa CNS-om i očitavaju željene informacije o opštem stanju organizma i traženim laboratorijskim nalazima. Metoda priznata kao inovacija u upotrebi informacione tehnologije u zdravstvu.

EPTA terapija - direktna
Direktno se dovodi specifični električni impuls na temporalni region ispitanika i na taj način se učitavaju željene informacije u CNS. Suština EPTA impulsne terapije je ponovno uspostavljanje i očuvanje informativne homeostaze narušene bolešću.

EPTA terapija - indirektna
Vrši se pomoću elektrosprovodljivog gela koji je nosilac traga elektromagnetnog polja jer je u njega prethodno utisnuta željena informacija iz električnog impulsa. .

Сада др Поповић примењује и аудио-терапију. Управо је пре десетак дана један мој пријатељ ишао код њега због тумора лимфних жлезда са метастазама на желуцу и плућима. Лечење је у току.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Sre Jul 17, 2013 8:53 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 06, 2013 5:27 pm
Postovi: 74
85vlado85 je napisao:
Milena...e vidis, ja mislim da je u anksioznosti probleem...u tom zecu lezi grm :D vidim ih i ja, i mene muce, ali psiha je cudo, ona ih moze zanemariti, a moze i napraviti od musice slona...kod mene je napravila slona, pa mi slonovi lete pred ocima :D

i meni slonovi lete,ali nekad bukvalno:),a ne znma kako ih moze psiha zanemariti kad ih je nekad previse,uredu nekoliko tackica,ali ja imam puno linija,koje se rasplecu,sastave,pa opet rasture i to na svaki pokret oka,i ova jedna tacka koja je uvek u fokusu :( ali trudicu se da ih nekako prihvatim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Sre Jul 17, 2013 10:11 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
milena016, реци ми да ли се те твоје линије померају када гледаш у једну тачку и не помераш ни главу ни очи? Имаш ли обичај да дубиш на глави или се бавиш нечим што изискује потресе главе?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Sre Jul 17, 2013 10:45 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 06, 2013 5:27 pm
Postovi: 74
aa_aca je napisao:
milena016, реци ми да ли се те твоје линије померају када гледаш у једну тачку и не помераш ни главу ни очи? Имаш ли обичај да дубиш на глави или се бавиш нечим што изискује потресе главе?

pa ne pomeraju se tad,ili moze samo poneka da padne na dole,ali dovoljan je mali pokret oka...a zasto to pitas?i kakvo dubljenje na glavu? :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Sre Jul 17, 2013 11:06 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Добро је што падају на доле. Значи да је то класично оштећење стакластог тела. Да се шеткају то би значило да су паразити у питању.

Питао сам због потреса којима је твоја глава можда изложена. Они могу да погоршају стање.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Čet Jul 18, 2013 1:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 06, 2013 5:27 pm
Postovi: 74
aa_aca je napisao:
Добро је што падају на доле. Значи да је то класично оштећење стакластог тела. Да се шеткају то би значило да су паразити у питању.

Питао сам због потреса којима је твоја глава можда изложена. Они могу да погоршају стање.

mislis li da bi svako naprezanje,mahanje glavom pogorsavala stanje...npr.aerobik i slicne aktivnosti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Čet Jul 18, 2013 1:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Јачи потреси сигурно могу да погоршају стање. Не бих рекао да аеробик спада у активности у којима је глава изложена јачим потресима.

Скокови у воду на главу су сигурно проблем. Бокс такође. Не знам каква је ситуација ја јаком буком.

Вероватно и повишен очни притисак може да погорша ситуацију.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Pet Jul 19, 2013 2:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 13, 2013 7:50 am
Postovi: 29
milena slatka sestro nije ti nista. sve je to normalno. ja sam zaboravio da kazem . ja ovo vidim 4 mesca i trebalo mi je nekih 20 dana da se priviknem.

znaci normalno je. bitno da se sve to krece da ne stoji na jednom mestu. moras malo da iskuliras u vezi toga jer sam sebi pogorsavas stanje panicnim napadima. kada si neraspolozena ili nervozna ili sta vec onda vidis vise tih stvari jer to tako ide. iskuliraj malo oko toga.

ja vidim gomilu toga pa nikom nista. ne mozes nista da promenis u vezi sa time. makar ne za sada. pij nesto za cirkulaciju oka sto je neko rekao da ti se poboljsa cirkulacija oka.


znaci moras da iskuliras oko toga i da se ne sekiras jer treba da zivis ceo zivot sa time.

kao ja , pera zika mika i drugi normalno zive tako ces i ti isto.


NAJVAZNIJA STVAR. BATALI DA CITAS VESTI PO INTERNETU VEZANO ZA OVO JER IMA SVE I SVASTA U VEZI OVOGA DA SE PROCITA. TO TI JE MOJ PRIJATELJSKI SAVET.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Sub Jul 20, 2013 3:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 06, 2013 5:27 pm
Postovi: 74
milets je napisao:
milena slatka sestro nije ti nista. sve je to normalno. ja sam zaboravio da kazem . ja ovo vidim 4 mesca i trebalo mi je nekih 20 dana da se priviknem.

znaci normalno je. bitno da se sve to krece da ne stoji na jednom mestu. moras malo da iskuliras u vezi toga jer sam sebi pogorsavas stanje panicnim napadima. kada si neraspolozena ili nervozna ili sta vec onda vidis vise tih stvari jer to tako ide. iskuliraj malo oko toga.

ja vidim gomilu toga pa nikom nista. ne mozes nista da promenis u vezi sa time. makar ne za sada. pij nesto za cirkulaciju oka sto je neko rekao da ti se poboljsa cirkulacija oka.


znaci moras da iskuliras oko toga i da se ne sekiras jer treba da zivis ceo zivot sa time.

kao ja , pera zika mika i drugi normalno zive tako ces i ti isto.


NAJVAZNIJA STVAR. BATALI DA CITAS VESTI PO INTERNETU VEZANO ZA OVO JER IMA SVE I SVASTA U VEZI OVOGA DA SE PROCITA. TO TI JE MOJ PRIJATELJSKI SAVET.

hvala na savetima,svesna sam ja da treba da se smirim,da sto se vise opterecujem vise ih vidim,ali nekad ih je stvarno previse,narocito kad treba da predjem ulicu,kad okrenem glavu levo,desno ono mi celo vidno polje zamagli,zauzme...neke velike mrlje.konci,svasta...ja se tebi divim i svima koji su se brzo na to navikli,mozda svako od nas vidi u razlicitoj kolicini,pa se zato brzo navikne...a probacu da pijem ginko ne znam za cirkulaciju nista drugo...opet kazem nekad se ne opterecujem \ali kad se nagomilaju mnogo mi naruse koncentraciju...i da,znam da je normalno ali valjda mi treba malo vise vremena da se naviknem pa da mi manje smetaju...nervira me i to sto stalno menjaju oblik,taman naviknem na jedno ono se promeni i sve tako


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Sub Jul 20, 2013 10:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 13, 2013 7:50 am
Postovi: 29
milena016 je napisao:
milets je napisao:
milena slatka sestro nije ti nista. sve je to normalno. ja sam zaboravio da kazem . ja ovo vidim 4 mesca i trebalo mi je nekih 20 dana da se priviknem.

znaci normalno je. bitno da se sve to krece da ne stoji na jednom mestu. moras malo da iskuliras u vezi toga jer sam sebi pogorsavas stanje panicnim napadima. kada si neraspolozena ili nervozna ili sta vec onda vidis vise tih stvari jer to tako ide. iskuliraj malo oko toga.

ja vidim gomilu toga pa nikom nista. ne mozes nista da promenis u vezi sa time. makar ne za sada. pij nesto za cirkulaciju oka sto je neko rekao da ti se poboljsa cirkulacija oka.


znaci moras da iskuliras oko toga i da se ne sekiras jer treba da zivis ceo zivot sa time.

kao ja , pera zika mika i drugi normalno zive tako ces i ti isto.


NAJVAZNIJA STVAR. BATALI DA CITAS VESTI PO INTERNETU VEZANO ZA OVO JER IMA SVE I SVASTA U VEZI OVOGA DA SE PROCITA. TO TI JE MOJ PRIJATELJSKI SAVET.

hvala na savetima,svesna sam ja da treba da se smirim,da sto se vise opterecujem vise ih vidim,ali nekad ih je stvarno previse,narocito kad treba da predjem ulicu,kad okrenem glavu levo,desno ono mi celo vidno polje zamagli,zauzme...neke velike mrlje.konci,svasta...ja se tebi divim i svima koji su se brzo na to navikli,mozda svako od nas vidi u razlicitoj kolicini,pa se zato brzo navikne...a probacu da pijem ginko ne znam za cirkulaciju nista drugo...opet kazem nekad se ne opterecujem \ali kad se nagomilaju mnogo mi naruse koncentraciju...i da,znam da je normalno ali valjda mi treba malo vise vremena da se naviknem pa da mi manje smetaju...nervira me i to sto stalno menjaju oblik,taman naviknem na jedno ono se promeni i sve tako



milena. kada tako gledas a tako se svima desava kada gledaju sa jedne na drugu stranu prolaze tacke i konci i konci spojeni u mrezu i sta sve jos ti ne pomeraj mnogo oci nego pomeraj glavu.

razumes. sto manje pomeras oci manje ces ih videti . kada gledas pravo u nesto ili ispred sebe ne vidis ih samo kada pomeras oci tako da smanji to pomeranje ociju. nemoj da gledas negde u prazno jer ces ih tada videti. ima milion stvari. moras malo da se ukljucis da viids kako sta i gde.


moras da uhvatis neku foru sa tim dlakama. probaj da se koncentrises na nesto kada pomeras glavu odnosno oci.





ne znam da li si ovo znala ali kada su ti rasirene zenice onda ih manje vidis. ne znam da li ti je oftamolog sirio zenice ali kada su ti skorz rasirene onda ne vidis te dlake ( isao sam 2 puta kada sma ovo dobio i tada sam bio veoma srecan kada sam izasao iz kancelarije sa rasirenim zenicama). sto znaci naocare za sunce i videces ih manje i brzo ces se naviknes.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Pon Jul 22, 2013 8:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
За циркулацију је одличан напитак који се прави од воде, јабуковог сирћета и меда. Рецепт на мом сајту под Циркулација...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Sre Jul 24, 2013 9:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jul 06, 2013 5:27 pm
Postovi: 74
milets je napisao:
milena016 je napisao:
milets je napisao:
milena slatka sestro nije ti nista. sve je to normalno. ja sam zaboravio da kazem . ja ovo vidim 4 mesca i trebalo mi je nekih 20 dana da se priviknem.

znaci normalno je. bitno da se sve to krece da ne stoji na jednom mestu. moras malo da iskuliras u vezi toga jer sam sebi pogorsavas stanje panicnim napadima. kada si neraspolozena ili nervozna ili sta vec onda vidis vise tih stvari jer to tako ide. iskuliraj malo oko toga.

ja vidim gomilu toga pa nikom nista. ne mozes nista da promenis u vezi sa time. makar ne za sada. pij nesto za cirkulaciju oka sto je neko rekao da ti se poboljsa cirkulacija oka.


znaci moras da iskuliras oko toga i da se ne sekiras jer treba da zivis ceo zivot sa time.

kao ja , pera zika mika i drugi normalno zive tako ces i ti isto.


NAJVAZNIJA STVAR. BATALI DA CITAS VESTI PO INTERNETU VEZANO ZA OVO JER IMA SVE I SVASTA U VEZI OVOGA DA SE PROCITA. TO TI JE MOJ PRIJATELJSKI SAVET.

hvala na savetima,svesna sam ja da treba da se smirim,da sto se vise opterecujem vise ih vidim,ali nekad ih je stvarno previse,narocito kad treba da predjem ulicu,kad okrenem glavu levo,desno ono mi celo vidno polje zamagli,zauzme...neke velike mrlje.konci,svasta...ja se tebi divim i svima koji su se brzo na to navikli,mozda svako od nas vidi u razlicitoj kolicini,pa se zato brzo navikne...a probacu da pijem ginko ne znam za cirkulaciju nista drugo...opet kazem nekad se ne opterecujem \ali kad se nagomilaju mnogo mi naruse koncentraciju...i da,znam da je normalno ali valjda mi treba malo vise vremena da se naviknem pa da mi manje smetaju...nervira me i to sto stalno menjaju oblik,taman naviknem na jedno ono se promeni i sve tako



milena. kada tako gledas a tako se svima desava kada gledaju sa jedne na drugu stranu prolaze tacke i konci i konci spojeni u mrezu i sta sve jos ti ne pomeraj mnogo oci nego pomeraj glavu.

razumes. sto manje pomeras oci manje ces ih videti . kada gledas pravo u nesto ili ispred sebe ne vidis ih samo kada pomeras oci tako da smanji to pomeranje ociju. nemoj da gledas negde u prazno jer ces ih tada videti. ima milion stvari. moras malo da se ukljucis da viids kako sta i gde.


moras da uhvatis neku foru sa tim dlakama. probaj da se koncentrises na nesto kada pomeras glavu odnosno oci.





ne znam da li si ovo znala ali kada su ti rasirene zenice onda ih manje vidis. ne znam da li ti je oftamolog sirio zenice ali kada su ti skorz rasirene onda ne vidis te dlake ( isao sam 2 puta kada sma ovo dobio i tada sam bio veoma srecan kada sam izasao iz kancelarije sa rasirenim zenicama). sto znaci naocare za sunce i videces ih manje i brzo ces se naviknes.

sirila sam i ja zenice,i jeste,tada ih nema...a primetila sam da ih nema kad je sunce jako,tj.kad je podne ali cim pocne da zalazi tada je uzas,bar kod mene,svakakvi oblici,kao magla neka,neke senke,a sad mi se pojavilo i nesto novo,kao da idu prema oku,nesto u blizini oka...bas mi je tesko da se neviknem na nove floaterse,a pogotovo me plasi sto ne znam jos koliko ce da se umnozavaju :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tackice, mrvice,dlacice ...
PostPoslato: Čet Jul 25, 2013 11:50 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
milena016, "нема" их ни када жмуриш. :D

Да ли си проверавала очни притисак?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 362 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 25  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: