Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Posledice konjuktivitisa?
PostPoslato: Pon Dec 26, 2011 7:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 20, 2008 7:10 pm
Postovi: 39
Nikad ranije nisam imala konjuktivitis, pa je za mene ogromno iznenadjenje bilo kada je jedno vece krenulo peckanje i skupljanje bele sluzi u levom oku, da bi vec ujutru situacija bila toliko strasna da sam odmah potrazila lekara. Levo oko je bilo apsolutno zatvoreno, veliko kao krofna i puno sluzi ili gnoja. Drugo oko je bilo sa daleko blazim siptomima. Dr oftamolog mi je pogledala oko i prepisala kapi Uniflox i mast Enbecin, a uz to i Doksiciklin tablete. Problem je "resen" posle nekih 3-4 dana, ali da li je.... To me zanima.
Sada vise nemam tako izrazene simptome kao tom prilikom osim sto sada mnogo cesce nego pre infekcije imam osecaj "suvih" ociju, blago peckanje i ono sto mi jako smeta su veliki podocnjaci s kojima se budim, koji se tek neznatno povuku u toku dana, ali ostaju do veceri. Na oku koje je bilo jace uhvaceno infekcijom, podocnjaci su izrazitiji, modri, dok su na oku koje je imalo slabije simptome upale i podocnjaci manje izraziti.
Interesuje me da li je jos neko imao slicne probleme, odnosno da li je normalno da imam ovako izrazite podocnjake posle izlecene infekcije oka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Posledice konjuktivitisa?
PostPoslato: Pet Dec 30, 2011 2:47 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 31, 2006 5:47 am
Postovi: 546
Lokacija: beograd
Nemojte tri dana nikakvu terapiju koristiti,onda u nekoj laboratoriji dajte bris konjuktive za pregled biograma i antibiograma i pregled na hlamidiju.Nakon toga preduzmite terapiju.Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: