Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 240 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 20, 2008 10:05 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
Ako ne jedete nece moci ni organizam da funkcionise. mi se sastojimo od onoga sto jedemo, a ako ne......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 22, 2008 10:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Prvi put se slazem sa tobom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 30, 2008 8:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 06, 2006 4:06 pm
Postovi: 7
Reductil pijem već drugi mesec,drugu kutiju.Propratne simptome nisam imala,apetit mi se značajno smanjio i izgubila sam 10 kg.Želela bih da čujem još neka iskustva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 03, 2008 12:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 13, 2008 9:20 am
Postovi: 5
Vidim da pricate o Reductilu pa reko da vam podelim svoje iskustvo. Na Reductilu sam bila dva meseca i uz smanjen unos kalorija skinula sam 20kg. Medjutim imala sam od Reductila nuspojave, gorcina u ustima, suvo grlo, mucnice i tako dalje. Reductil se inace mora uzimati uz nadzor lekara jer od reductila skace pritisak. Ako cete ga vec piti onda kupite onaj od 10mg, jer onaj od 15 mg ubija. Cak ni ja koja sam imala previse kilograma viska nisam smela piti onaj od 15 mg, tako da ljudi nemojte se bas igrati sa tim i nikako ga nemojte mesati sa drugim lekovima, cak ni onima za bolove jer nikad neznate kako ce reductil sa drugim lekom odreagovati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 03, 2008 3:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 06, 2006 4:06 pm
Postovi: 7
love_you da li mi možeš reći koliko si kalorija unosila dnevno i da li su simptomi koje si navela vremenom prestali ili su trajali tokom cele terapije.Koliko si obroka imala dnevno srazmerno unetim kalorijama.Još me interesuje da li ti je lek propisan od strane lekara(ako jeste kog) ili si samoinicijativno počela da ga koristiš?
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 05, 2008 8:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2007 1:08 pm
Postovi: 12
Lokacija: Beograd
Mozda je glupo pitanje, ali da li sme reductil da se uzima uz kontraceptivne pilule? Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 06, 2008 9:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 06, 2006 4:06 pm
Postovi: 7
Cicica, u kutiji samog leka postoji detaljno opisane kontraindikacije,ali iako sam lek uzela "na svoju ruku" konstatovala sam svog lekara opšte prakse i par farmaceuta.Želim ti reći da moraš tražiti savet stručnog lica da nebi imala više ŠTETE PO SVOJE ZDRAVLJE nego koristi.Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 17, 2008 1:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 13, 2008 9:20 am
Postovi: 5
nisam dugo bila na forumu pa nisam videla poruku...
jedem oko 1000 kalorija dnevno koji su mi rasporedjeni u 6 obroka... grlo mi je stalno bilo suvo od reductila, pa onda mi se povracalo, konstantno sam osecala cudan ukus u ustima.
da meni je endokrinolog prepisao dijetu i dao te tablete.
doktorica se zove Edita Stokic, stvarno mi je jako pomogla, ja sam za 4,5 meseci skinula 40 kg, od toga sam popila dve kutije reductila, osetila sam da mi se smanjio apetit od njega, ubio mi je i zelju za hranom i nemam potrebu vise da jedem i kad nisam gladna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 24, 2008 9:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 24, 2008 9:50 am
Postovi: 8
Ćao svima. Kao i Vi i ja imam problema sa težinom. Posle dvojice malih klinaca ostalo mi je viška nekih 15kg koje sam probala na sve načine sa skinem.
Uz konsultacije sa farmaceutom i ja sam kuplila Reductil. Mogu reći da već od prve sam osedila da nemam želju za hranom naročito u večernim satima, što me je i ubijalo :evil: . Počela sam i više vode da unosim. Danas mi je tek treći dan i za sad nemam nikakve negativne sintome


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 31, 2008 12:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 24, 2008 9:50 am
Postovi: 8
ALO NARODE GDE STE :(
Prošlo je nedelju dana kako pijem Redukcil. Ima rezultata 1,5 kg manje. Uvela sam i vožnju bicikla 2x nedeljno pola sata toliko stižem. Redukcil stvarno deluje da ne osećaš glad, manje se jede, ali mora se nešto staviti u 'kljun' da organizam nebi zaboravio šta treba da radi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: cao
PostPoslato: Pon Avg 11, 2008 12:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 06, 2008 11:32 pm
Postovi: 6
Pozdrav svima,zaintrigirali ste i mene! Recite mi kakvo misljenje imate o leku ORLISTAT,koristi se takodje za mrsavljenje? Da li ga je neko koristio i kakva su iskustva? pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 20, 2008 8:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 24, 2008 9:50 am
Postovi: 8
Ja sam opet tu, a gde ste VI?
Popijena je prva kutija. Posle uspešne prve nedelje od 1,5 kg, naredne dve ni grama uspešno je nastavljena u četvrtoj. Još jedna kila je otišla, mada optički deluje i više jer mi pantalone vise. Počinjem i sa drugom kutijom.

JAVITE SE, da čujem kako ste VI prošli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pa izgledada samo meni ne deluje...
PostPoslato: Pet Avg 22, 2008 2:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 07, 2008 3:37 am
Postovi: 194
Lokacija: Beograd
Osecam se uzasno dok citam vase postove.Evo meni vec trece nedelje Reduktila od 15 mg. i nista po pitanju apetita,ali nista.Ni po pitanju mrsavljenja.Juce sam bila na testu intolerancije na hranu da vidim i to cudo. :( Voda mi se zadrzava preterano.Stalno sam otecena,ali tako je vec godinama.Proverila sam zdravlje,sve je ok.Ne jedaem slano,ali nista ne pomaze...Da li je neko imao ovakva iskustva sa Reduktilom?inace nasla sam apoteku Srbotrade u Sandjelicevoj ulici uBeogradu gde kosta 3800 din.kutija i od 10i od 15 mg,razlika nije za bacanje.Pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: cao
PostPoslato: Pet Avg 22, 2008 10:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 06, 2008 11:32 pm
Postovi: 6
Larisa bg,kakav je to test prvi put to cujem?pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 23, 2008 7:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 07, 2008 3:37 am
Postovi: 194
Lokacija: Beograd
Prethodna tema je test intolerancije,pa pogledaj,da n eponavljam sve,poenta je otprilike, da se testira na koju si hanu osetljiva,na koju ne,pa se izbaci iz ishrane ona na koju jesi i time lake slabis...Neki ljudi imaju bas dobra iskustva...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 240 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 73 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: