Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 371 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 9:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
sanyalica je napisao:
JAVNO SE IZVINJAVAM SVIM KRAVAMA OVOG SVETA SHTO MI JE PALO NA PAMET DA TAKO DIVNE I DOBRE ZIVOTINJE POREDIM SA ZLOM KOJI SE VABI NA "MIKALJA"

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 9:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
sanyalica je napisao:
mikalja je napisao:
Prochitala sam sve !Samo bez nervoze ,"polupismene" i "nepismene" moje dame!Tako je bio i ovaj,pod*ebljiv i cinik chiko !Mislio je da mu nishta u zivotu ne moze biti!Ismejavao se svakom zivom,samo nishta i nichije nije do veka!Do skoro je bilo,da samo dobri ljudi stradaju !Ali eto poche kao ona serija :Ipak se okrece!I gledam ga sa njegovih trideset i neku lezi ,od aparata zavisi i Bozije volje ,da li ce preziveti ili ne? !Tako ,kao i komshije pojedine nashe ovde ,samo zlo sipaju i chiste tudje dvorishte a gaze po -->
sopsstvenom smecu,ne znaju koliko sutra mogu ih zadesiti ista sudbina !
Nikom se ne treba ismejavati!!Ali zaboli Vas prezime od pevacha Mileta Kitica !Lujka ,danas pocheo post ,da li si ti pochela da postish samo fizichki ili i duhovno?Idem na kafu kod rodjaka ,kuckamo se posle!I samo bez nervoze !Svakom svachije! :roll: :wink:
Chujemo se tamo :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 9:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
mikalja ::
Prochitala sam sve !Samo bez nervoze ,"polupismene" i "nepismene" moje dame!Tako je bio i ovaj,pod*ebljiv i cinik chiko !Mislio je da mu nishta u zivotu ne moze biti!Ismejavao se svakom zivom,samo nishta i nichije nije do veka!Do skoro je bilo,da samo dobri ljudi stradaju !Ali eto poche kao ona serija :Ipak se okrece!I gledam ga sa njegovih trideset i neku lezi ,od aparata zavisi i Bozije volje ,da li ce preziveti ili ne? !Tako ,kao i komshije pojedine nashe ovde ,samo zlo sipaju i chiste tudje dvorishte a gaze po -->
sopsstvenom smecu,ne znaju koliko sutra mogu ih zadesiti ista sudbina !Nikom se ne treba ismejavati!!Ali zaboli Vas prezime od pevacha Mileta Kitica !Lujka ,danas pocheo post ,da li si ti pochela da postish samo fizichki ili i duhovno?Idem na kafu kod rodjaka ,kuckamo se posle!I samo bez nervoze !Svakom svachije!
Chujemo se tamo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 9:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
SRAM TE BILO! KAKO MOZESH DA SE RADUJESH TUDJOJ NESRECI, ZLOJEBI STVORE?! PREZIREM TE, ALI ZAISTA...TEBE I TVOJU BEZDUSHNOST I TVOJE RADOVANJE NAD TUDJOM NESRECOM! FUJJJJ

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 9:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
JAVNO SE IZVINJAVAM SVIM KRAVAMA OVOG SVETA SHTO MI JE PALO NA PAMET DA TAKO DIVNE I DOBRE ZIVOTINJE POREDIM SA ZLOM KOJI SE VABI NA "MIKALJA"

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 10:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
martat je napisao:
quote="mikalja"]Prochitala sam sve !Samo bez nervoze ,"polupismene" i "nepismene" moje dame!Tako je bio i ovaj,pod*ebljiv i cinik chiko !Mislio je da mu nishta u zivotu ne moze biti!Ismejavao se svakom zivom,samo nishta i nichije nije do veka!Do skoro je bilo,da samo dobri ljudi stradaju !Ali eto poche kao ona serija :Ipak se okrece!I gledam ga sa njegovih trideset i neku lezi ,od aparata zavisi i Bozije volje ,da li ce preziveti ili ne? !Tako ,kao i komshije pojedine nashe ovde ,samo zlo sipaju i chiste tudje dvorishte a gaze po -->
sopsstvenom smecu,ne znaju koliko sutra mogu ih zadesiti ista sudbina !
Nikom se ne treba ismejavati!!Ali zaboli Vas prezime od pevacha Mileta Kitica !Lujka ,danas pocheo post ,da li si ti pochela da postish samo fizichki ili i duhovno?Idem na kafu kod rodjaka ,kuckamo se posle!I samo bez nervoze !Svakom svachije! :roll: :wink:
Chujemo se tamo :D
[/quote][/quote]


SRAM TE BILO! KAKO MOZESH DA SE RADUJESH TUDJOJ NESRECI, ZLOJEBI STVORE?! PREZIREM TE, ALI ZAISTA...TEBE I TVOJU BEZDUSHNOST I TVOJE RADOVANJE NAD TUDJOM NESRECOM! FUJJJJ

D.S.
JAVNO SE IZVINJAVAM SVIM KRAVAMA OVOG SVETA SHTO MI JE PALO NA PAMET DA TAKO DIVNE I DOBRE ZIVOTINJE POREDIM SA ZLOM KOJI SE VABI NA "MIKALJA

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 11:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
Dj.Olivera je napisao:
martat je napisao:
quote="mikalja"]Prochitala sam sve !Samo bez nervoze ,"polupismene" i "nepismene" moje dame!Tako je bio i ovaj,pod*ebljiv i cinik chiko !Mislio je da mu nishta u zivotu ne moze biti!Ismejavao se svakom zivom,samo nishta i nichije nije do veka!Do skoro je bilo,da samo dobri ljudi stradaju !Ali eto poche kao ona serija :Ipak se okrece!I gledam ga sa njegovih trideset i neku lezi ,od aparata zavisi i Bozije volje ,da li ce preziveti ili ne? !Tako ,kao i komshije pojedine nashe ovde ,samo zlo sipaju i chiste tudje dvorishte a gaze po -->
sopsstvenom smecu,ne znaju koliko sutra mogu ih zadesiti ista sudbina !
Nikom se ne treba ismejavati!!Ali zaboli Vas prezime od pevacha Mileta Kitica !Lujka ,danas pocheo post ,da li si ti pochela da postish samo fizichki ili i duhovno?Idem na kafu kod rodjaka ,kuckamo se posle!I samo bez nervoze !Svakom svachije! :roll: :wink:
Chujemo se tamo :D
[/quote]


SRAM TE BILO! KAKO MOZESH DA SE RADUJESH TUDJOJ NESRECI, ZLOJEBI STVORE?! PREZIREM TE, ALI ZAISTA...TEBE I TVOJU BEZDUSHNOST I TVOJE RADOVANJE NAD TUDJOM NESRECOM! FUJJJJ

D.S.
JAVNO SE IZVINJAVAM SVIM KRAVAMA OVOG SVETA SHTO MI JE PALO NA PAMET DA TAKO DIVNE I DOBRE ZIVOTINJE POREDIM SA ZLOM KOJI SE VABI NA "MIKALJA

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 11:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
:cry: :cry: :cry: Nemam sa kim da pričam... :cry: :cry: :cry: DOBRO PRIČAĆU SA MOJOM MALENKOSTI :oops: :oops: :oops:

SRAM TE BILO! KAKO MOZESH DA SE RADUJESH TUDJOJ NESRECI, ZLOJEBI STVORE?! PREZIREM TE, ALI ZAISTA...TEBE I TVOJU BEZDUSHNOST I TVOJE RADOVANJE NAD TUDJOM NESRECOM! FUJJJJ

D.S.
JAVNO SE IZVINJAVAM SVIM KRAVAMA OVOG SVETA SHTO MI JE PALO NA PAMET DA TAKO DIVNE I DOBRE ZIVOTINJE POREDIM SA ZLOM KOJI SE VABI NA "MIKALJA

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 11:44 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
devojke preterujete sa ovim raspravljanjem, admin ce vam sve izbrisati! :-?

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 12:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
Neka izbriše. Posle javnog upozorenja Mikalji od strane moderatora , da se ne pojavljuje sa dva imena i maltretira ljude po forumu administrator ništa nije preduzeo da se ista banuje.To da podstreka nekim novim Mikaljama da se pojave sa mnogo lica , što se kosi sa mojim shvatanjem zdravog razuma.
Tamaraft, da li se iko na ovom forumu zapitao koliko "stvarnih" korisnika ima?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 12:24 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
tamaraft je napisao:
devojke preterujete sa ovim raspravljanjem, admin ce vam sve izbrisati! :-?



Zasto brines?Da ne bude neka velika steta ako nestane ovako korisna tema sa foruma?Da li je tebi ovaj naslov teme jasan klasifikacija ishrane po godistima ljudi ,tezini posla i td!?
Najbolje da dozvolimo dvolicno-trolicnoj osobi,koja je vec JAVNO upozorena jer je koristila 3 nicka da nas vredja.Jedva cekam da se oglasi admin i ja ga ovom prilikom srdacno pozdravljam.Nadam se da ce spreciti dalju bruku ovog foruma.Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 12:33 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
ma luda sam da se brinem o tome shta neko pishe i kopira na forumu :)

Ima ozbiljnih, realnih problema mnogo svaki dan, ali mi je nekako glupavo da se vi troshite na ovo ovde!

Toliko!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ТРАЖИ&
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 12:38 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 26, 2008 8:48 pm
Postovi: 271
:o :o
Ух ал се заоштрило.

Осјећам да сам узрок оваког љутитог обраћања међу форумашицама.

Тражим да ми опростите што сам проузроковала овакав излив љутње.

С. Симеун је дао одговор на питање." Како сачувати љубав у срцу и када осјетиш љутњу", одговорио је "Љубав у срцу ћеш сачувати када прихватиш да је свако други бољи од тебе".

ЉУБИМ ВАС СВЕ ТАКВЕ ЉУТЕ !

Мики знам да си осјетљива кад сам у питању, ал нисам ја вриједна тога. Ја сам раб Божији као и други.
Почела сам постити и стварно ми је битно да се због мене смири љутња.
МОЛИМ ВАС. ПОЗДРАВ СВИМ ФОРУМАШИЦАМА.
Тужна Лујка.
:cry: :x

_________________
Kako je lepo biti mlad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ТРАЖИ&
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 12:48 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
lujka je napisao:
:o :o
Ух ал се заоштрило.

Осјећам да сам узрок оваког љутитог обраћања међу форумашицама.

Тражим да ми опростите што сам проузроковала овакав излив љутње.

С. Симеун је дао одговор на питање." Како сачувати љубав у срцу и када осјетиш љутњу", одговорио је "Љубав у срцу ћеш сачувати када прихватиш да је свако други бољи од тебе".

ЉУБИМ ВАС СВЕ ТАКВЕ ЉУТЕ !

Мики знам да си осјетљива кад сам у питању, ал нисам ја вриједна тога. Ја сам раб Божији као и други.
Почела сам постити и стварно ми је битно да се због мене смири љутња.
МОЛИМ ВАС. ПОЗДРАВ СВИМ ФОРУМАШИЦАМА.
Тужна Лујка.
:cry: :x



Ovo sa tobom Lujka nema veze.Ovde je u pitanju nesto drugo,ali na zalost vidim da si i ti nasela sltkorecivosti jedne osobe koja koristi 3 nadimka da bi ucestvovala na forumu.Te osobe su Mikalja,Savage Rosa i Ken.To je u stvari sve jedna ista osoba koja vrlo uspesno manipulise dobrim ljudima poput tebe.
Ja te pozdravljam i izvinjavam se ako sam te bilo cim uvredila.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 1:26 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
Potpisujem.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xB7pQpNx-F4&feature=fvst


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 371 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 21, 22, 23, 24, 25  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: