Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4181 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 279  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 07, 2008 8:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 17, 2008 5:07 pm
Postovi: 272
Mene boli glava i nesvjesti mi se pa nisam ni za sto Kako ste mi svi
Majo kako mama?
Jedno pitanje za dr Ivicu ako moze da mi kazete sta je to kod mene
Ovako,jedan dan mi pocne srce preskakti , lupati budi me po noci i tako par dana , pa onda pocne glavobolja tacno gdje se spaja vrat i glava ne mogu dotaci boli pola glave , mucnina i to traje evo sad danima , onda pocne zeldac pece , jako boli , pa sljedeci dan opet srce , pa glava , pa tesko disem pritisce me u grudima , davi u vratu , Ma nema dana da nesto nije Hocu da idemdr a ne znam odakle bi pocela da se zalim od kog organa
Pitanje za vas je li moguce da me bas sve boli,cas ovo pa ono Ali stavrno ja sam iscrpljene od svega toga jos mi lose pred put
Zelim da me sve prestane da se odmorim bar malo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 07, 2008 8:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Pozdrav!

Evo me, malo sam zauzet oko posla, prepodne, popodne, plus sport/borilacke vestine.

Imao sam goste iz Amerike, macevalacki seminar:

http://budofiles.tripod.com/Phil2008.htm

Sad mozete da me zafrkavate za ovu "suknju" :)

Uzgred - nisam bas toliko debeo kao na slikama, ova "samurajska nosnja" malo ukrupnjava :D

Sve najbolje!

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 07, 2008 9:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
I ja sam danas sva nikakva, manta mi se NEVIDJENO!!

Ne dopada mi se ni mamin "status" danas, imala je neko "gubljenje" na par momenata (mislila je da smo u Mladenovcu :roll: ) i popodne joj je treperilo pred očima...... reče sestra da je ok, da su zenice u redu, ali meni se to ne dopada, imam utisak da je opet na momenat imala onaj "izgubljeni" pogled. :cry:

Videću sutra sa doktorom, ako uopšte išta bude progovarao (jako je težak na rečima, osim kad u prolazu tresne istinu :-? ). Šta god da je, ovo danas mi se uopšte ne dopada.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 07, 2008 9:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 5:21 pm
Postovi: 446
Lokacija: Canada
Dr. Ivice, puno Vam hvala sto ste podelili sa nama macevalacke vestine.Ne brinite za "suknju" , ocigledno se vidi da vrede te vestine sa "suknjom " ili ne , ali zato Vas ne drma panika kao nas pojedince :lol:

Mene dva dana glava rastura ceo celcati dan, da bih tek danas ukapirala , pa ja sam sebi dala glavobolju od mojih misli :roll: E, pa koliko po nekada mi sami sebi mozemo biti najveci "problem". Otisla mi drugarica kuci i mene nesvesno uhvati tolika napetost, sto ja momentalno ne mogu da idem. uzelo mi dva dana da razradim sama sa sobom sta mi se desava.

Pavlov, vidim da i tebe sve rastura od tih setajucih bolova, da nije i kod tebe da puno mislis , a telo se buni i opominjete da menjas misljenje?

Majjo , da li si nam se ti bar malo oporavila ? Ti si pravi junak i znam da ces se oporaviti sto pre, a stim pre sto se i mama oporavlja .

Minjab, nadam se da je tvoje grlo dobro ?

Peniko , ti se samo javio kratko , verovatno ti je sve super, pa ne moras da kukas kao pojedini od nas :lol:

Sve vas pozdravljam i javljajte se jer nekako smo se zblizili i cim se neko ne javi duze , bas nedostaje.

_________________
Za drugarstvo i druzenje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 08, 2008 6:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Joj Majo ,ajd piši šta ima ( ako saznaš od dr.) !Ljubim te!

Zola meni je 11-ti ciprocinal :-? ,mada izgleda da je doktor bio u pravu da neće biti mnogo efekata ,pa sad ima da mi uvale inekcije linkocina ( to smem) mada vidim da ih nerado daju :roll: :roll: ,Znaću prekosutra jer mi od jutros ,kao da se vratio virus ,sva sam slomljena i grlo mi je uf - non stop krkljam i grebe me :-?

Odoh da se odmaram!
Ostali vidim isto se pojave svremena na vreme !

Ajd samo da su dobro! :wink:

Dr.Ivice ,lepo vam stoji ono suknjiče, moram da uzmem kroj za jednu tak'u! :lol: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 09, 2008 8:46 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 14, 2006 4:56 pm
Postovi: 465
cao,drustvance! :wink:

minja,ti ja-isti slucaj!ja nisam trenutno bolesna,ali spektar mojih antibiotika je veoma suzen!ja ne smem peniciline,cefalosporine,garamicin.za ostalo ne znam od inekcija!za sada sam sigurna sa eritromicinima.pitaj za antibiotik Klaritromicin(slovenacki fromilid),on je iz frupe eritromicina ali je veoma jak.ja sam ga pila zimus za virus koji je izazvao bronhitis mnogo jak,visoka temperatura i td...posle dva dana mi je bilo mnogo bolje!sada ga "cuvam" samo za vanredne situacije.ja sam mislila da je ciprocinal vise za urinarne infekcije i sl. :roll:

majjo,nadam se da je mama bolje!znam kako ti je,ja sam prezivljavala sa bakom slicne stvari,veoma rizicne operacije i sl.znam da sam se tada molila za maltene nemoguce,ali baka se uvek provlacila kroz iglene usi i bila je dobro!a,ni sami doktori nisu verovali u oporavak!tako,ne gubi nadu!

zola,peniko,pavlov i ostali,ja mislim da nikom od nas ne prodje vise dana vezano a da ne osetimo da nam nesto malo fali:glavobolja,slabost i td.ali isto tako mislim da ili sve sami proizvedemo ili mnogo bre obracamo paznju kako se osecamo:"da li mi dobro kuca srce?","da li mi je dobar pritisak?" i td.mislim da smo vremenom postali malo egocentricni pa mislimo da se samo nama desavaju te i te stvari... :wink: svakom se desavaju i cudni bolovi u glavi i srce lupa ovako ili onako samo ljudi ne obracaju paznju na to i zato ili zaboravljaju ili uopste ne primete...

DR.IVICE,bez obzira sto ste u nekoj vrsti "zenske" garderobe meni delujete bas mocno! :wink: svaka cast!

mene vrtic angazovao kao predstavnika roditelja da se mlatim sa direktorom i sindikatom sa nasim predsednikom opstine :-? da im poveca plate!bila sam na dva sastanka,a rezultate cekamo.ako nisam uspela,onda nam sledi strajk! :-? e,ljudi,koliko i jedan human posao moze da bude "prljav" i pun politike,nisam mogla ni da sanjam!bas sam se razocarala!ja stvarno ne znam kako ljudi kao mi (osetljivi i koji svuda idu srcem) mogu da plivaju u ovim vodama?razmisljam kao cemo da radimo u nekom kolektivu gde svako svakom namesta nogu!mislila sam da postoje izuzeci ali verujte da ih nema!kada je vrtic kao ustanova politizovana,sta onda da mislim za ostale!

odoh ja u politiku,pa bolje da se "iskljucujem"!

dakone,kako si ti?ima li sta novo?

jasna kako je kod tebe?:kako cerka?


pozdrav svima! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 09, 2008 3:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 5:21 pm
Postovi: 446
Lokacija: Canada
Minjab, bas te steglo i to grlo i verovatno osecas totalnu malaksalost :( ajd' vec da nam se oporavis dosta je bilo :) Ja isto od proslog leta ne mogu penicilin, pa se sad vec pitam kako ce to dalje da ide sa isprobavanjem sta smem a sta ne, a vec ce se nesto pronaci kad bude trebalo :lol:

Tarcika, upotpunosti istog sam misljenja "da smo postali egocentricni", jedino je je problem sto znamo kako se tesko osloboditi i ne predavati paznje na ego. Ja se trudim maksimalno, puno puta i smirim sebe sto se potsetim da posmatram svoje misli i da se podsetim da je to "hrana " za ego da dramatizuje stvari :roll: ali puno puta se i "okliznem" i pustim nesvesno da ego bude jaci od moje prisutnosti. Uh raspisa se ja :oops: a zelela sam da ti pozelim uspeh u resavanju politickih problema.

Pavlov, da li si nam se ti bar malo smirila pred put , ili je tek sad "kriticno"? Ako ne pre, ali kad odes kuci i vidis svoje , tad ces se i opustiti bez glavobolja i tenzije.

Majjo , nadam se da ti je bar malcicko bolje? samo da se mama pocne vidno oporavljati pa ces i ti dobiti novu energiju . Cesto se setim da smo mi uvek jaci nego sto mislimo , samo puno puta zaboravimo isto.

Peniko, Dakone i svi ostali kako ide ovog proleca da li ste pronasli dobru metodu da smirite "buru" kad naidje?

_________________
Za drugarstvo i druzenje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 09, 2008 8:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 17, 2008 5:07 pm
Postovi: 272
Opet me danas srce zeza a i imam opasne bolove u zeldcu , neku nemir pa sutra idem dr Naravno dere me panika , javim se sutra
Pozdrav na sve , mislim na vas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 09, 2008 9:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 17, 2008 5:07 pm
Postovi: 272
dr Ivice savjet molim a i od vas ostalih
Veceras kupam malu kad joj iza uha napipam gutici na mjestu gdje se spaja glava i vrat , bas iza uha ,ne boli je jos nista , a ja sam vec van sebe
ne mogu da pricekam jutro da odem dr Molim vas sta moze da znaci ta zljezda , pipala sam je i sa druge strane i ispod vrata nema , samo ta jedna
Molim vas za savjet


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 09, 2008 11:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Na žalost, mamino stanje je jako loše, grubo rečeno, lekari su je otpisali :cry: , dovodim je kući i to je to.......... Tužno je što sam te informacije dobila "preko veze", jako me čudi jer sam sve horore tipa "tumorčić; ogroman tumor; izvadjen je maligni tumor" i slične, dobijala u hodu, na hodniku, stepeništu i sl.......

Sve u svemu, dovodim je kući da budemo zajedno do samog kraja. :cry:

Znam da će mi to jako teško pasti, užasno se plašim svega, ali ja ne mogu da je ostavim da umre u nekoj bolnici medju nepoznatim ljudima, ne želim da bude sama, hoću da budemo zajedno....... :cry: :cry: :cry:

Ovaj izvadjeni tumor iz glave je maligni, a sada je razara ovaj sa pluća, ona se umori i kad je nahranim, jedva diše. Apetit joj je i dalje odličan, mozak radi 200 na sat ali jako sporo govori.

Ljudi moji, ovo je tako teško i preteško, ona je tako divno biće i stvarno ne zaslužuje ovakve muke, ja se raspadam od tuge, mukica moja šta je sve doživela i preživela, ovo je stvarno previše......

Sve vas puno pozdravljam, ne verujem da ću imati vremena ni volje da pišem ovde, hoću da joj budem prilepak, ne želim ni sekundu vremena da trošim ni na šta osim na nju. Imaću kućnu negu iz doma zdravlja, uzeću i van toga medicinsko osoblje da radi stručni deo posla oko nje, verovatno ću morati da naučim i inekcije da dajem kada dodje vreme za morfijum (ne znam kako ću to savladati, ali očigledno ću morati), sada bih samo volela da što manje pati. Sebično gledano, volela bih da što duže živi, a humano gledano........ne smem ni da izgovorim, ali ovo su jezivi prizori i strašno mučenje za nju. :cry: :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 09, 2008 11:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Majjo,

Zao mi je sto ovo moram da kazem, ali, nekako sam to i ocekivao. Na zalost, situacija sa Vasommajkom se odvija maltene kao po sablonu... Saosecam sa Vama i nadam se da cete imati snage za sve.

Pavlov,

To sto ste napipali je verovatno mali limfni cvor kakav imaju mnoga deca, posledica prehladica i upala uva, nista strasno.

Da se malo pohvalim, ako ste culi za akciju Vlade Srbije povodom novih pasosa "Novo lice Srbije", u kojoj je posebna komisija izabrala izmedju par hiljada prijavljenih 204 "neeksponirana" gradjana koji su dovoljno zasluzni da dobiju prvi nove pasose - eto, ja sam jedan od izabranih, Imacu pasos broj 140. Sve zbog borilackih sportova kojima se bavim.

Pozdrav!

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 10, 2008 1:34 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
Majjo, tu smo za tebe :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 10, 2008 2:06 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 5:21 pm
Postovi: 446
Lokacija: Canada
Majjo, zao mi je sto se to tako odvija :cry:

Dr. Iivice , svaka cast , ne sumnjam da ste medju prvima u vezi sa dobijanjem novog pasosa. Samo znam da su tu doprinele i mnoge druge vrline osim borilackih vestina.

Pavlov, tebe bas napala ta panika sad pred polazak. Nadam se iskreno da ces je nekako zaustaviti :roll:

_________________
Za drugarstvo i druzenje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 10, 2008 9:01 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Sep 23, 2006 12:07 am
Postovi: 248
Nema me dugo, i mene sastavilo sve i svasta.

Vidim da ste uglavnom OK i to me raduje.

Minja, gde jezik, glavno nase oruzje.

Majjo, znam da je strasno, ali to je ZIVOT. Samo da te podsetim koliko smo mi jaki u ovako teskim situacijama


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 10, 2008 9:35 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jun 15, 2006 7:16 pm
Postovi: 307
Majo.......Šta reći......... :(

_________________
Slika
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4181 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 279  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 74 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: