Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4181 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 279  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 02, 2008 2:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Evo za moje "plačkalice" malo "materijala" za suze radosnice :D :D :D :D


Videla sam mamu danas, i iskreno - ona je SJAJNO!!!!! :D :D :D :D :D
(naravno u okvirima mogućnosti i okvirima cele situacije)

Čim me je videla, prvo što je pitala nakon što me je ljubnula: "Da li si mi donela čvarke, gladna sam??!!" :lol: :lol:

Ja joj kažem: Stani mama, polako..ne znam da li smeš i vodu da piješ a kamoli da jedeš i to čvarke!! :lol:

A ona: Dobro, daj mi malo kafe onda!!!

Ja ponovim isto, a ona: E a kad mi ništa ne daš, daj mi jednu cigaretu, hoću da pušim!!! :lol:

Rekoh joj: Ma ne smem da palim ovde, u bolnici smo.
Ona: Ma stani na prozor, zapali i daj mi.
Ja: Izbaciće me napolje ako me vide sa cigaretom.
A ona će, mrtva hladna: Neka!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ubedismo se nekako za nepušenje...... :lol:

Pričam joj ja kako sam se juče najela prasetine, a ona kaže: A meni prase??!! :lol:

Onda me je pitala (u totalno svom fazonu): Jel su mi izvadili ono gov*o iz glave??? Nadam se da je bilo dosta štemovanja po mom mozgu!!!!!!
Pitala me je da li znam šta je, kakvo je (benigno ili maligno), koliko je....itd Poštedela sam je detalja naravno, rekla sam da ne znam.

Lepo pije vodu na slamku, više ne duva i ne pravi mehuriće nego lepo vuče. Nekad nema snage da izvuče do kraja, ali bar to radi u pravom smeru. :wink:
Leva ruka, pretpostavljam i noga, ali nju nisam gledala, i dalje ne funkcioniše uopšte, ali ovako je sasvim "svoja" i prisutna, pitala me je i za Utisak nedelje i za Poligraf i za tendere i Miškovića :lol: :lol: :lol: ma skroz je u svom fazonu!!! :D :D :D :D

Lepo sam je nahranila, imala je griz za doručak i sve je pojela što me jako raduje. Sad joj nosim supicu i sve ono iz supe (neću ni prase ni čvarke :lol: ). Odoh sada lagano, moram da popakujem sve to, a mi se kuckamo kasnije!!


Sve vas ljubim i hvala na lepim rečima i na podršci!!!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 02, 2008 3:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 5:21 pm
Postovi: 446
Lokacija: Canada
Majjo, zurim na posao, a ti si mi ulepsala dan sa smejulcima :lol: :lol: :lol: . Tako je puno ljubavi i toplote citajuci kako ste se ispricale ti i tvoja mama, a za cvarke sam se bas ismejala :lol:

Vazno je da se ona oporavlja uz svu tvoju ljubav i paznju, pa ce biti i cvaraka i cigareta , samo polako.

Hvala ti puno sto si podelila sa nama ovu radosnu vest. A ti da li si se ti stigla da naruckas kako bi imala energije sto vise?

Za tebe i tvoju mamu , punoooo pozdrava iz daleke zemlje i punooo ljubavi vam zelim da delite svakog trenutka.

_________________
Za drugarstvo i druzenje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 02, 2008 5:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
majja je napisao:
Evo za moje "plačkalice" malo "materijala" za suze radosnice :D :D :D :D


:D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 02, 2008 7:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 17, 2008 5:07 pm
Postovi: 272
Majjo tako mi je drago za mamu , dan si mi uljepsala ,a glava mi puca
Drzi se majo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 02, 2008 7:34 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Ja sam se razbolela i jedva se dovukoh,upala ždrela zahvatilo i koren jezika ,ma jedva gutam!


Majo,kad si mi rekla da si ovde sve ispisala ,nisam mogla da izdržim a da ne vidim novosti :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa genije ,je !Takav oporavak z asamo jedan dan , žena je laf! Pa da je častiš i prasetom i čvarcima ,i crna luka uz čvarci da joj doneseš,tj.kad izađe iz te ''kasapnice'' pa onda da se žena najede ko čovek! A cigare :x ,pa jel mora baš ,zbog pluća! ....ma kad joj je gušt ,j-ga ,izem ti sve zabrane !

Ajde ljubim vas sve ovako vesele odoh da se gušimod bolova u grlu! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 02, 2008 9:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Ma biće svega, samo polako. :wink:

Ja sam stigla da se najedem da se naspavam, ali mi je toliko loše da mislim da me sada ni celo prase ne bi "diglo". Valjda me je sve stiglo, danas sam CEO DAN u užasnom stanju, gubim tlo pod nogama, jedva stojim, jedva gledam, manta mi se UŽASNO!! U bolnici sam zamalo na mamu pala koliko mi se zavrtelo u momentu dok sam je hranila. Sada me valjda spucava ona moja zakasnela reakcija na stres! :-?
Izgleda da mi je ovo previše "up&down" situacija i sada sam prsla!! :x
Nadam se da će mi sutra biti bolje, jer ni kad odspavam ne vredi, ni kad jedem ne vredi, ni kad pojedem nešto slatko - ne vredi, pritisak i puls su mi skroz ok.....uffff mrzim ovo stanje.
Vreme je da opet idem kod psihologa, ne znam samo kada da je "udenem", mislim da sam zrela za jednu dobru terapiju Ksalolom, neznam samo da li on obara pritisak?! :roll:

Minja tebe kad potera maler, onda te stvarno tera....... :-?

Odoh sada da spavam, sutra sve jovo nanovo, nadam se da će se ovo stanje poboljšati, možda nam svima smeta ovo proleće, ne znam, samo znam da ću odlepiti ako nastavim ovako da se ljuljam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 04, 2008 1:57 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 5:21 pm
Postovi: 446
Lokacija: Canada
Minjab, kako je tvoje grlo, da li je malo bolje? Nadam se da je bar malcicke podnosljivije. Ma nema uvek nesto mora da dodje toliko da se osecamo tako kako se osecamo za razliku kako zelimo :-?

Majjo , ti si se bar uspela da naspavas i da se naruckas, bar malo si osnazila svoje telo. Kojem ocigledno treba sad puna paznja od tebe.
A to posle tolikog stresa , tek kad se malo smirimo tada nastupaju svi moguci simtomi. Nadam se da ti je bar malo bolje da mozes da pruzis mami sve sto joj je potrebno .

Pavlov kako tvoja glavobolja , kako izlazis sa uzbudjenjem pred odlazak kuci? Pitam te zato sto ja cim uzmem kartu pa dok ne poleti avion, nikako da se skrasim na jedno mesto niti da se smirim, ma kolko to zelela i ma sta preduzela .

Ja dana sceo dan nekako da nazovem "normalno" i dodjem sa posla kad ono udari neka toplota u lice i pritisak ode gore , neznam da se snadjem pola sata sta mi se desava. Kasnije ukapiram ( do mog stana farbaju vrata) i od tog mirisa meni nije dobro. Da li je to neka vrsta alergije ili sta ne znam. To mi se desilo isto proslog leta kad sam ja farbala sa masnom farbom vrata i evo sad ponovo :roll:

_________________
Za drugarstvo i druzenje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 04, 2008 3:37 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 17, 2008 5:07 pm
Postovi: 272
Zola 29 , u pravu si evo pola 4 ja jos ne spavam ,drago mi je sto idem kuci
Ali ostaju brige , kao cu podnjeti put , ma stalno ona sta ako
A cini mi se najgore mi je sto moram ostati dole zbog kupovine stana duze od muza mozda i mjesec i sad me brine on
Voli popiti i sta ja znam, bojim se necu se imati gdje vratiti, napravit ce neko sranje
I onako borbu vodim sa njim, zbog tog alkohola i drustva mogu zamisliti sta ce raditi dok nisam tu
Stvarno mi je dosadilo da mu budem mama, a on ko pravo neposlusno djete, nikad nista ne slusa
jedino me drzi ova moja curica , ona mi snagu daje i sve sto radim ili sto nemam snage da uradim to je zbog nje
Zelim da joj pruzim mirno djetinstvo i zbog toga mnoge stvari presutim ali izgleda nece organizam cim me ovako drmaju aritmije , zeldac, glavobolje , vrat ma nema djela tjela koji me ne boli
Tesko je kad znas razlog a nemas snage da ga rjesis
Majjo kako mama, nadam se da je ok


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 04, 2008 1:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 5:21 pm
Postovi: 446
Lokacija: Canada
Pavlov, bas mi zao sto ne mozes zaspat, nazalost znam kako je kad ne spavas. Meni se to desi kad puno mislim na moje kuci i celu noc presetam , a ujutro na posao i rastezem se kao zvaka ceo dan. Svesne smo mi da briga ne pomaze , nazalost odmaze, ali kad ne moz covek uvek da to primi tako kako je.

Sigurno da moras da budes jaka da se cuvas maksimalno jer jedino tako ces biti najbolja sto mozes za tvoju cerkicu, a znamo da su ta deca zasluzili sve najbolje od roditelja sto im mozemo pruziti.

Sta da mu ti radis (mislim na muza) ako on ne moze da se oslobodi tog alkohola , ti mu to ne mozes mesto njega uciniti, osim da mu das podrsku kolko mozes ali na prvom mestu sebe da cuvas to ti je duznost koju moras postovati.

Majjo , da li si nam ti malo jaca danas, da li se mama oporavlja dovoljno, puno puta pomislim na sve vas , kolko sam vas zavolela i kolko samo imamo zajednickih tacaka, bas kako je neko ovde rekao da smo svi blize mozda bi bilo lakse svakom od nas .

Mijab, nadam se da je tebe tvoje grlo proslo. Ma ja se sinoc namuci samo tako , zbog one farbe , jos mi nije jasno da li je to organizam postao toliko sensetivan na te hemikalije ili sta vec.

Evo kisa pada li pada , a ja odo na posao pozdrav svima i kuckamo se :lol:

_________________
Za drugarstvo i druzenje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 04, 2008 8:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
E Majjao, to su problemi :( :( ...
Ja 'teo Dr. Ivicu da pitam sta znaci povisen tonus vagus ili nesto tako, ali posle ovoga kapiram koliko je to zapravo totalno nebitno. Bice valjda dobro, cim pita za poligraf, monopol itd...
Pozz svima a narocito hrabroj Majjai i Majjainoj mami :D :D :D

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 05, 2008 2:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 18, 2008 9:17 pm
Postovi: 20
cao svima...procitah kroz sto je sve Maja prosla i divim joj se...nedaj se...pozdrav za sve..DR.Ivica vi ste velika podrska na ovom forumu...pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 05, 2008 8:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Zola bolje je samo mnooooogo sporo ide ,hvala Bogu deluje antibiotik, jer su mi rekli da je pitanje dal će delovati ,jer ne smem ništa da primam .
Konačno se reših da idem na ispitivanje šta smem da pijem a šta ne! To se bude 3-4 dana u bolnici,ma sve ću podneti ,ali ne smem naglas nikom da kažem reći će mi da sam luda :oops: ,jedino o čemu razmišljam kako da se odvojim od MM na toliko dana,Jes da će me obilaziti ,usput sam mu ,ali ipak nikad se nismo razdvajali ,ubih se od razmišljanja samo zbog toga dal da idem ili ne! :oops:
Eeee ,da je meni ovo neko ispričao ,ja bih se nasmejala i pomislila dal je sa tom osobom sve uredu, ali kad nisam u toj koži .hmmmm,kako svet drugačije izgleda iz tuđe kože :-? :lol:

Zola ,nemoj ništa da se čudiš ,imam ja drugaricu da na miris farbe ostane totalno bez glasa i stalno ima glavobolje ,to je neka vrsta reakcije (alergijske) na sastojke iz farbe (takoreći na nitro farbu ) to nije ništa čudno!Samo ako možeš luftiraj svoj stan ako ulazi i u njega!

Čula sam se sa Majom(ja kao njen PR :lol: ) ona je kljoknula,što i nije čudo i sad pokušava da se čupa,sva je slaba.
Ma to je normalno ,tako bar i ja reagujem na tako teške stvari,kad se ''prebrodi'' onda imam malaksalost u celom telu ,i strašnu slabost! :cry:
Bitno da joj mama napreduje, ma odlično! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 05, 2008 9:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 17, 2008 5:07 pm
Postovi: 272
Minjab ne moj da razmisljas da li da ostavis muza na par dana, nekad je kazu to interesantno malo se pozelite jedno drugog
Ja moram svoga muza ostaviti na mjesec , a jos je problrmatican ,pa zamisli kako je meni
Majo drzi se , nadam se da si danas bolje
Gdje nam je dr Ivica
Pozdrav za sve


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 05, 2008 11:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 5:21 pm
Postovi: 446
Lokacija: Canada
Minjab, samo kad je bolje makar malo pa i sporo :roll: znam da kad nas nesto boli da bi po svaku cenu da nas to prodje sto pre i ODMAH :lol:

Hvala ti sto nas obavestis o Majji, jer vidim d ajoj svi zelimo isto, a to je da se drzi i d abude sto jaca, a mami njenoj brz i dobar oporavak.

Ma sto se tice da "ostavis" MM na nekolko dana , znam da ti to mozes, jedino sto jos nisi imala to iskustvo pa te verovatno to malo koci :lol: Sigurno da je bolje da ti ispitaju sta smes , a sta ne da upotrebljavas od te medecine.

Samnom je problem poceo od proslog leta i toliko s eiskomplikovalo da sam sama sebi dosadila, a nemogu iz ove koze :wink: Ja sam uvek kad imam upalu grla dobijala antibiotike i treci dan vec mi je bivalo bolje , kad od proslog leta dr mi kaze da ih odma prekinem (posto sam ih bas tada uzimala ) i odjednom ne mogu da disem. Dr. je tada rekao da sam alergicna na njih. Trazila od njega da mi da uput da ispitam na sta sam sve alergicna, kaze " ne sekiraj se , isprobacemo neku drugu medecinu" tako da mi je svega dosta , nesmem ni da pomislim koliko je taj strah preovladao kod mene i cim dobijem neki lek odma mi prodje kroz glavu da li ce mi biti kao i prosli put. Ma to je verovatno i dovelo do te moje panike ili je ona tek tad pokazala da postoji u meni.

Pavlov , da li je tebi malo bolje sa glavoboljama , d ali si zavrsila sa pakovanjem i spremanjem da idete kuci? Zelim ti da imas sto lepse i udobnije vreme sa tvojom familijom i bar na momenat da zaboravis sve drugo sto te muci/ ne muci.

_________________
Za drugarstvo i druzenje!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 07, 2008 1:35 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
Pa gde ste bre ljudi ceo dan??? :lol: :lol: :lol:
Pozz

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4181 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194 ... 279  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: