Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Mogucnostr trudnoce
PostPoslato: Uto Avg 11, 2015 8:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 11, 2015 7:54 pm
Postovi: 2
Zadnju menstruaciju sam imala 3.8. U subotu, 8.8. dečko i ja smo se mazili i simulira ismlo seks preko odeće. On je imao bokserice i šorc, a ja helanke i donji veš. Posle misionarske poze( bili smo obučeni i za vreme i posle) videla sam da su mi helanke u predelu vagine mokRE. Dečkov šorc je bio suv. Otišla sam u wc i videla da su mi i gaćice mokre. Pošto nisam imala druge, morala sam da ostanem u tim narednih nekoliko sati. Mnogo se plašim trudnoće i nikada nisam imala odnos. Da li su moje gaćice bile mokre od dečkove sperme(iako je njegov šorc bio suv) ili od znoja jer smo posle simuliranja bili jako oznojani? I ako su kojim lsučajem moje gaćice bile mokre od dečkove sperme, mogu li da zatrudnim tako jer sam nosila i nakon par sati? Da napomenem, kada su mi se helanke i gaćice usušile na tom mestu gde su bile morke nije bila nikakva fleka niti miris malo drugačiji za razliku od mog sekreta koji uvek ostavlja fleke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mogucnostr trudnoce
PostPoslato: Uto Avg 18, 2015 6:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 18, 2015 4:16 pm
Postovi: 2
Nema potrebe da brines, nisi trudna. Kada se devojka uzbudi ona se "navlazi" dole, to je ustvari tvoja telesna tecnost, nije njegova sperma. cak je i normalno lucenje, jer ukoliko se devojka ne navlazi a uzbudila se u seksualnom smislu to se smatra kao peremecaj i moraju se koristiti razni preparati pri seksu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 175 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: