Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: krvarenje posle odnosa
PostPoslato: Sre Sep 07, 2005 10:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 21, 2005 10:56 pm
Postovi: 2
Lokacija: bgd
Molila bih za odgovor:
Imam 27 godina nisam imala trudnoce do sad.Od intervencija sam radila uklanjanje kondiloma laserom.
napominjem da imam hormonski poremecaj-izostanak ciklusa po nekoliko mjeseci,sa izrazenom maljavoscu po licu-ne koristim terapiju jer sam radila neke analize i cekam da budu gotove pa cu u dogovoru sa lekarom koristiti odgovaarajucu terapiju.Takodje napominjem da jedan jajnik je polictican, na dr. je cista kolabiranih zidova ispunjena bistrim sadrzajem.

Problem je sto mi se posle odnosa desava da se pojavi neka sluz koja nije krv vec vise lici na sukrvicu, a nekad pak nekoliko kapi krvi.
To se desava cesto ali ne bas uvek To mi se prvi put javilo prosle godine,ja sam potom bila na kolposkopiji dr.je rekla da na grlicu nema nista a papa test je 2 grupa,pa mi je dr, rekla da to nije od grlica.Posto se to nastavilo javljati molila bih vas da mi kazete sta bi moglo biti u pizanju?pozdrav i hvala

_________________
biti zdrav i srecan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 11, 2005 11:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2005 12:01 am
Postovi: 1058
Lokacija: Beograd
:) Mislim da bi trebalo pre svega ponoviti kolposkopiju i PAP test, potom vag.ultrazvuk, moguće je da imaš polip grlića ili materične šupljine. Moguće je da ako si suvlja pri odnosu dolazi do manjih povreda sluzokože, pogotovo na ožiljcima od intervencije. Nebi trebalo da bude ništa ozbiljno, ali ipak idi na pregled!
Valjda sam bar malo pomogao :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 11, 2005 11:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2005 12:01 am
Postovi: 1058
Lokacija: Beograd
:-? Zaboravih da napišem, nikad u karijeri nisam video jednostrano mikrocističan jajnik?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 12, 2005 9:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 08, 2005 8:09 pm
Postovi: 10
Lokacija: Srbija
imala sam isti problem, ali ne bas pri svakom odnosu i to je trajalo duze vreme,prva poseta kod jednog lekara reko je da nema nista i da je sve u redu kao moguce da je grlic,posto je to nastavilo tako posavetovala sam se kod drugog lekara i potvrdio mi je infekciju koja se leci tretmanom od 10 dana ali nije nista strasno jer navodno da se to ne leci kod ljudi koji ne planiraju decu.
savetujem ti da odes do lekara ako te to brine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 18, 2005 5:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 04, 2005 10:06 pm
Postovi: 6
I ja bih da pitam nesto ako nije problem.

I ja imam slican problem.Samo sto ja nisam imala nikakvih intervencija pre toga.
Naime jutro nakon odnosa, za vreme mokrenja primetila sam par kapi krvi ali propraceno prilicno jakim bolom u vagini.
Krvarenje se ponovilo i za vreme sledeceg mokrenja te je prestalo ali i dalje me boli.

:(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 19, 2005 6:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 04, 2005 10:06 pm
Postovi: 6
Kmeee zar bas niko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 10, 2005 7:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 22, 2005 6:10 pm
Postovi: 96
meni se desilo slicno... imala sam menstruaciju i sedam dana nakon prestanka krvarenja, pri odnosu je bilo malo sukrvice...

jednoj mojoj drugarici je dr rekao da to moze da se javi prilikom ovulacije, jer tada "pucaju hormoni"???!

sta ovo treba da znaci?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 26 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: