Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 519 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 16, 2009 1:04 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Samo da podignem temu :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 16, 2009 10:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Pa kad nemash neshto pametnije da dizesh, digni je :wink:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 16, 2009 11:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Hahahhahahahhaa :D

U pravu si :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 04, 2009 9:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 8:39 pm
Postovi: 13
Lokacija: ZAP SRBIJA
Zdravo svima,
vidim da sad malo slabije posecujete forum,da se pohvalim ja sam super mece skoro da nemam.Kontrolu imam sad u februaru tacno 7 mes od postavljnja iste.Sta radite vi i kakvo je stanje kod vas? :oops: :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 22, 2009 1:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Pozdrav cure,stvarno ste se ulenjile.Da se niste uplasile zbog mog peha pa stisle noge da i vama ne ispadne?
Ja doduse odavno nisam citala vase postove,bakcem se pitanjima trudnica i gledam se kako rastem.Zavidim vam u svakom pogledu i da mogu da vratim sat unazad izbegla bih sex samo tako.Drago mi je da vam dobro ide,ja sad razmisljam samo o podvezivanju jajovoda posle porodjaja jer mi je 4 dece vise nego dovoljno za ceo zivot.Ako imate kakve informacije o tome pisite pliz.Uzivajte sa vasim Smirenicama i samo napred. :) :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 23, 2009 8:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Oooo Minada!!! Ma ti si srecnica brrreee!!! :D
Uzivaj u trudnoci i dechici!
:D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 26, 2009 12:55 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Mar 10, 2008 10:06 pm
Postovi: 67
Drage moje, evo me posle dugo,dugo vremena. Priznajem, baš sam se ulenjila po pitanju ovog Foruma :( ali to ne znači da nisam u toku šta se ovde dešava ;)
Moja Mirena i ja 27.februara slavimo prvi rodjendan :) JUPIIIIIIIIIIIII
Sve sam izdržala i doživela da od novembra pa do pre par dana nisam imala čak ni tačkasto, a o menzisu da i ne govoroim. A i ovo što sam sad dobila ne znam pod šta bih podvela. Pod čokoladu, što bi Marta rekla ;)
Šalim se, stvarno je toliko oskudno da je to neverovatno.
Minada, uživaj u svojoj deci, divno je imati ih, ali draga moja, podvezuj te jajnike posle porodjaja, jer tebi drugog leka nema :(
Sve Vas ljubi vaša Jassy :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 7:58 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Drage moje smirenice,pa kako ste?
Nema nesto pisanja,kao da ste zauzete...Ja bih pre par dana slavila 1.rodjendan sa mojom Mirenom da nije resila da me napusti.Za dva dana ulazim u 9.Doktor mi je obecao kad se porodim da mi obezbedi Mirenu o trosku VMA i kaze da sam mu ja prvi slucaj da je tako spontano ispala a da sam se super bila navikla i nisam imala nikakvih komplikacija za vreme privikavanja.Odoh da spremam torbu za porodiliste da ne jurim kad krenu bolpvi a vi uzivajte sa vasim SMIRENICAMA. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 03, 2009 10:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 03, 2009 9:57 pm
Postovi: 1
porodila sam se pre tri meseca,drugi put,pa se raspitujem koja je kontracepcija najbolja.Pre prve trudnoce sam koristila pilule i imam odlicno iskustvo sa njima :lol: Posto mislim da vise necu radjati trazim nesto dugotrajnije :wink: Hvala svima na informacijama...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 04, 2009 3:07 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Nov 10, 2008 3:33 am
Postovi: 56
uf,uf uf,
vec sat vremena citam,neplanirano ostadoh na ovoj temi a htedoh samo jedan post da vidim o mireni,koju mi je inace moja doktorka preporucila pre nekoliko dana,jer sam joj rekla da bih zelela neku spiralu...neku,jer ne znam ni ja koju,i on mi rece za mirenu....skoro sve postove sam procitala i kao da vas ''smirene''ves ''poznajem'' slikovito bas,i kao neko neutralan,i sa strane bas pocinjem da se hladim od toga...zelim zastitu,jer ne planiram vise trudnoce iako sam mlada,a pilule mi ne padaju na pamet jer sam sklona gojenju,iako me moj ginekolog kritikuje da se ''edukujem'' o tableticama jer one ''ne goje''kako ona kaze,kako da ne,ne znam od cega se onda pojedine zene ugojise...i tako,kad sam procitala vasa iskustva radije cu da trpim moje odlive i krvarenja sedam dana mesecno od njih pet dana intenzivno,a bolovi kao da se poradjam,nego da podnosim tu visemesecnu adaptaciju na mirenu...odoh sada na sajt 21dan a vidim tamo o tableticama i da se nadam da ce neko da me ''slaze''da postoje neke koje ne goje :-? .....zapravo najbolje da idem u manstir i necu vise imati problema sa kontracepcijom,jer necu imati razloga za njuheheh :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 20, 2009 12:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 16, 2009 12:53 pm
Postovi: 29
blondica je napisao:
uf,uf uf,
vec sat vremena citam,neplanirano ostadoh na ovoj temi a htedoh samo jedan post da vidim o mireni,koju mi je inace moja doktorka preporucila pre nekoliko dana,jer sam joj rekla da bih zelela neku spiralu...neku,jer ne znam ni ja koju,i on mi rece za mirenu....skoro sve postove sam procitala i kao da vas ''smirene''ves ''poznajem'' slikovito bas,i kao neko neutralan,i sa strane bas pocinjem da se hladim od toga...zelim zastitu,jer ne planiram vise trudnoce iako sam mlada,a pilule mi ne padaju na pamet jer sam sklona gojenju,iako me moj ginekolog kritikuje da se ''edukujem'' o tableticama jer one ''ne goje''kako ona kaze,kako da ne,ne znam od cega se onda pojedine zene ugojise...i tako,kad sam procitala vasa iskustva radije cu da trpim moje odlive i krvarenja sedam dana mesecno od njih pet dana intenzivno,a bolovi kao da se poradjam,nego da podnosim tu visemesecnu adaptaciju na mirenu...odoh sada na sajt 21dan a vidim tamo o tableticama i da se nadam da ce neko da me ''slaze''da postoje neke koje ne goje :-? .....zapravo najbolje da idem u manstir i necu vise imati problema sa kontracepcijom,jer necu imati razloga za njuheheh :lol:


Koristila sam pilule skoro 10 godina, sad sam prestala jer prelazim na Mirenu, i ni kilogram se nisma ugojila, kao ni moje prijateljice. Istina je da po prestanu uzimanja pilula postoji par "kriticnih" meseci kada se hormoni sredjuju i kada dolaze naleti gladi kojima treba odoleti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 20, 2009 4:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 16, 2009 12:53 pm
Postovi: 29
Treba iduce nedelje da stavim Mirenu.
Do februara sam koristila Yasmin pilule i bile su odlicne, ali zbog naslednog problema sa venama dobila sam trombozu tako da sam prestala da ih pijem. Preporucena mi je Mirena kao zamena za kontracepciju.
Bila sam u apoteci da je narucim i popricala sa apotekarkom.... Moj ginekolog na Studentskoj poliklinici mi je rekao da samo kupim i donesem Mirenu da ce je on staviti, nije pominjao nikakav novac za "ugradnju", a apotekarka kaze da su njoj njeni lekari trazili 200 evra u dinarskoj protivvrednosti samo za "ugradnju" Mirene.

U cemu je stos? Jel to mi studenti imamo drugaciji tretman?

A vidim u Hrvatskoj Mirenu potpuno pokriva zdravstveno osiguranje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: MIRENA
PostPoslato: Uto Jun 23, 2009 8:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 20, 2009 4:04 pm
Postovi: 12
Dali neko moze da mi kaze dali mogu da nadjem ovu spiralu u KRALJEVU i gde?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 25, 2009 5:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Pozdrav cure,nesto slabo pisete.Ja se porodila 10.6.i sad sam u ogromnoj dilemi.Dr. mi je kazao da mesec dana po porodjaju dodjem na kontrolu i dace mi tad recept za Mirenu da mi je sad ugradi o trosku drzave.Trenutno je imaju u apoteci na VMA pa mogu tamo da je uzmem.Sad neznam sta da radim.Posto sam se prosli put opekla pitam se da li da ponovo sve to prolazim.Bojim se da se opet ne desi isto jer je bilo kao kod Hudinija.Sta vi mislite???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 28, 2009 4:05 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Nov 10, 2008 3:33 am
Postovi: 56
DUCKMAN Mirena ima u svakoj apoteci u svakom gradu,samo je malkice ''po'skupa'' :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 519 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 259 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: