Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 519 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 12:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Minada,tebi je to 4.meca,jel tako?Meni je 4.bila najgora do sada,to necu zaboraviti nikada veruj mi.Bila sam se uplasila,svasta mi je padalo na pamet.Nije na odmet da odes na kontrolu.Hajde javi kako si prosla i ljubi tvoje troje decice i svaka ti cast sto si ih rodila tako mlada :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 1:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Hvala martice.Sada sam proverila,5.mi je meca ali je najgora do sada od kako sam ugradila malo cudo.Valjda ce se smiriti.A mozda i zbog nervoze,znas i sama 2 djaka u skoli,drva,pare...Ma sredice se.Hvala ti :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 8:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 8:02 pm
Postovi: 16
a dali se gojite od spirale?da li utice na hormone pa dobijate visak kilograma?ionako sam sklona gojenju pa samo mi jos to hvali? e a posto sam cula da se ne dobija svaki mesec i po malo me to gde ide ta krv?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 8:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Ne goji se od spirale!!!!!A sve ostalo je vec ovde napisano.Procitaj,sve ces saznati.Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 04, 2008 2:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
ZiMiv, nece ti nishta hvaliti :wink: :D :lol: mislim, shto ti i do sada nije "hvalilo" :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 04, 2008 8:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 8:02 pm
Postovi: 16
bila sam juce kod ginekologa i stavio mi je spiralu,sad cemo videti kako ce moje telo to prihvatiti.nadam se da ce sve biti u redu. stavljanje spirale ne boli bar mene nije bolelo.zakazao mi je za dva meseca kontrolu.ali mi nije nista rekao za te konce mada ga ja nisam ni pitala.otisla sam tamo napeta nervozna ko da ko zna sta treba da mi radi.ali posto sam po prirodi uvek panicar bilo bi mi cudno da se nisam sekirala i plasila.koliko ste platili namestanje spirale ginekologu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 04, 2008 8:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Ja nista nisam platila doktoru,imam vojno osiguranje i u vojnoj ustanovi mi je doktor ubacio spiralu.Ja sam je SAMO kupila,nije mogao da mi je da na recept jer nisam imala nikakve tegobe tipa anemija,odlivi...Inace DOBRODOSLA u klub Smirenica.Citaj postove i neces se uplasiti pratecih promena.Pozdrav :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 04, 2008 11:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 8:02 pm
Postovi: 16
hvala MINADA, naravno praticu poruke i nadam se da ce sve biti ok.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 05, 2008 9:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 8:39 pm
Postovi: 13
Lokacija: ZAP SRBIJA
Evo i mene drage moje,vec 30 dana, a nema ni tackastog ni krvarenja,reko doca da mozda me i mimoidje ovog meseca a i kasnije.Dobila sam dva puta ,21 dan posle insercije,pa16 dan. Nema sad niceg.Mene isto Martat bole strasno grudi i ranije su me bolele.A sto se vasih ugrusaka tice za vreme zadnje mece ja sam se oduzela ispalo mi nesto, nije ugusak bilo belo (kao pilece salo),kad doca kaze materica mi zavaljena i to se neki ugrusak odranije zalepio i dispigmentovao,i dobro da je ispao.PUNO VAS VOLIM 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 05, 2008 10:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Drago mi je zbog tebe coje ja nisam te srece,evo meni meca jos traje,6. dan a tri dana lilo ko blesavo.Taman veceras pomislim super prestalo posto celog dana nista a ono ugrusak samo takav.A pre mirene nisam imala tako ugruske,mozda male a ne ovakve.A cim prodje meca na kontrolu da mi nije ispala spirala mozda al nije to tako sitno da ne osetim.Mozda se ti najmladja najbrze i naviknes.Pocecemo da ti zavidimo.Pozdrav :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 09, 2008 10:46 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 8:39 pm
Postovi: 13
Lokacija: ZAP SRBIJA
Gde ste,sta je s vama,nema ni jedne na forumu.Čudno mi je malo kada vas nema,ja sam ipak juće dobila ali to je do sada samo tačkasto.Grudi su prestale da me bole a sve je ovako ok.Da li se neka od vas farba u plavo i dali hormoni uticu na nijansu,da li ste primetile?poz :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 10, 2008 3:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Minada,jesi li bila na kontroli?Kako si sada?Hajde javi se,da ne brinemo :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 10, 2008 3:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Izvini bila u frci sa klincima i skolom pa se zaboravila.Nije mi doktor jos dosao sa odmora ali meca trajala 7 dana,3 dana bilo bas grozno i obilno tj.2.3. i5.dan a ovo ostalo macji kasalj.U principu trajala mi meca kao i pre ugradnje spirale samo je bilo obimno.opet nema tackastog.E sad il mi je ispala spirala sto sumnjam jer mislim da bi osetila ili sam sve blize onom divnom periodu Smirenica.Pisacu cim posetim lekara.Dotle nema ni sexa jer ako je ispala ja lako ostajem trudna.Hvala ti sto mislis na mene :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 10, 2008 3:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
U tom slucaju ti predlazem da sto pre posetis dr,mislim zbog sexa :D .Super sto nema tackastog,i nije ispala sigurno,videces.Mislim da samo prolazimo kroz razlicite faze dok se materica ne navikne na strano telo.Ljubi male andjele pa se kuckamo :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 10, 2008 3:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 06, 2008 8:49 am
Postovi: 90
Lokacija: Batajnica
Hvala duso.Ma i nema sexa,popicila sam se sa muzem i ne dam mu dok ne pocne da se ponasa prema meni kako treba.A andjeli su super samo necu vise pa ZIVELA MIRENICA.Kiss :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 519 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 263 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: