Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Apr 18, 2012 4:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Avg 25, 2011 10:13 pm
Postovi: 66
b 57
Ne znam kako Vas nije sramota da se tako obracate doktoru? Zar on SVAKI DAN ne odgovara na sva nasa pitanja- ozbiljna, neozbiljna, ne izlazi li nam u susret za svaki nas strah i sumnju? Nema dana da nekome od nas nije prepisao lek, da nije pisao recepte? Jesmo li mi njemu platili nesto za sve te njegove svakodnevne usluge? Nismo. U cemu je onda problem? On je doktor i ima pravo da Vam kaze cenu koju hoce, Vama to ne mora da se svidi, ali ovakvo Vase nevaspitano obracanje doktoru koji nam svakodnevno izlazi u susret BESPLATNO, uopste nije normalno. Ne kazu dzabe.....Ucini coveku 100 puta, 101. put budi sprecen, i ponasace se kao da mu nikad nista nisi ucinio! ..........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Apr 18, 2012 8:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 20, 2012 11:15 am
Postovi: 5
@misutka
Sta ste Vi, advokat? Imam pravo da dam svoj komentar, kao sto je i zli doktor (koji nick!) nasao za shodno da odgovori na moje pitanje. Btw, kako dobijate recepte i lek, preko foruma :roll: ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Apr 18, 2012 9:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Avg 25, 2011 10:13 pm
Postovi: 66
Hvala Bogu, zavrsavam prava pa mozda za koju godinu i postanem advokat :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Apr 18, 2012 10:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Okt 19, 2010 7:04 pm
Postovi: 648
b57 je napisao:
@Zli doktor
Da li ti imas neke komplekse? Ako vec kritikujes druge ordinacije, ajde napisi nam gde ti radis, da vidimo komentare za tvoju ordinaciju. Na PP si mi poslao cenu pregleda kod tebe (ma gde to bilo), kao da je u pitanju estetska operacija, a ne najobicniji ginekoloski pregled! To sto neke ordinacije nude preglede po povoljnim cenama, tumacim kao vrlo korektan potez, nekome je, zamisli! izgleda stalo da devojke i zene brinu o svom zdravlju, a povoljnom cenom ih i podsticu na to.
P.S. Konkretno, za ordinaciju u Nebojsinoj ulici ima dosta vrlo pozitivnih komentara od osoba koje su vec KORISTILE njihove usluge.

Što se tiče posla koji obavljam nemam nikakvih kompleksa, čak naprotiv... :D
Bilo bi lepo da povedete računa o tome kako se obraćate nepoznatim osobama (da se bar malo potrudite i da svoje nevaspitanje i nekulturu zadržite samo za sebe)... Ne sećam se da sam vam na PP poslao cene pregleda u mojoj ordinaciji...
BTW, ginekološki pregled ne može i ne sme da košta manje od feniranja i nalivanja noktiju... sve ima svoju cenu... A to što se neki hohštapleri bave dampingom i ostalim vidovima mešetarenja, pa uvaljuju petominutne preglede polukvalifikovanih lekara specijalista, na buđavim ultrazvučnim aparatima, po smešnim cenama, to je samo posledica izvrnutih vrednosti ovog odavno propalog društva...
P.S. I da, naravno, bas je svim privatnicima jako stalo do vašeg zdravlja... :wink:
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Apr 19, 2012 2:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 20, 2012 11:15 am
Postovi: 5
Auuu, moja nekultura ne moze da konkurise ovolikoj kolicini zlobe! Predajem se, izlazim iz duela porazena, a za utehu mi ostaju 3 PP (crno na belo), za potrebe osvezavanja secanja :wink:
Zbogom :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Apr 19, 2012 9:09 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 07, 2012 7:19 pm
Postovi: 86
auuu...sta li se ovde zakuvalo...b57 jedno je kad narod nema,ali zaista nema para za privatnog lekara a plus sta ce mu privatan ako vec placa svakog meseca zdravstveno pa ima prava jednom u sto godina da ga iskoristi i to s punim pravom...Ja se licno 10 meseci mucim s jednim te istim problemom i isla kod 16 lekara razlicitih specijalizacija i privatno i drzavno (znaci trosila i novac itekako)i svi su samo slegali ramena i davali napamet neke dijagnoze-svak orazlicitu ili jednostavno slezu ramenima, da bi mi na kraju profesorka s fakulteta plus lekar u klinickom centru postavila dijagnozu za 20 sekundi...ali sam pregled platila 5500!!!!!A to je za nas grad, u kome su prosecne plate ne znam sad tacno koliko, preskupo. Svi kao si luda da das ginekologu 50 evra ni za sta-bez ijedne analize...Medjutim, ako je ovo definitivno uspostavljena dijagnoza,onda je 50 evra za sve moje zivce i bol i neizvesnost mesecima unazad- dzabe!!! Iako nisam situairana uopste,da se razumemo :) Vise sam para izgubila kupujuci neke lekove koje mi uopste nisu ni trebali i placajuci taxi itd. plus privatno sto sam isla...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Jul 16, 2012 4:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 14, 2010 12:27 pm
Postovi: 10
Mene su u GAK Visegradskoj primili i operisali Dr. Radmila Ciric i Dr. Sljivancanin. U pitanju je bila vanmatericna trudnoca i oboje su bili divni prema meni. Vrlo strucni, ljubazni i u svako doba dana spremni da odgovore na pitanja i upute po neku lepu rec.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Jul 20, 2012 4:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 20, 2012 4:06 pm
Postovi: 1
ima li neko informacije o dr aleksandru stefanovicu (visegradska)?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Ned Jul 29, 2012 10:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jul 29, 2012 8:14 pm
Postovi: 65
Poz za sve.
Ne tako davno sam saznala da na ginekoloske preglede ide se na svake 3 god, sem hitnijih slucajeva i trudnica. Tako je meni objasnjeno.
A da, ako mozete da mi preporucite nekog ginekologa u bg, drzavnog, koji je posveceniji problemu genitalnog herpesa bilo bi mi od velike pomoci.
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Sre Avg 01, 2012 6:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 01, 2012 6:50 pm
Postovi: 1
Zdravo svima!!!Ja sam nova ovde i uskoro treba da radim laparoskopiju u Narodnom frontu pa me zanima da li mi neko moze nesto reci o dr. Dragomiru Jovanovicu????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Avg 13, 2012 2:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 10, 2012 5:56 pm
Postovi: 7
HITNO!! Da li je neko imao iskustva sa IGOREM JEREMICEM iz Zemuna koji radi uklanjanje kondiloma radio talasima?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Avg 20, 2012 7:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 20, 2012 6:22 pm
Postovi: 3
Za devojke iz Novog Sada najtoplije preporučujem dr. Borisa Stojančića - radi u DZ bul. Mihajla Pupina, a takođe i dr. Miloša Pantelića, radi u Betaniji i privatno! Idem i kod jednog i kod drugog, odlični su, puni strpljenja, sve lepo objasne, znaju svoj posao i maksimalno se posvete pacjentu! Sada kada mi Pa test pokazao neke promene, a prošle godine je bio odličan, potražila sam mišljenje i dr. Pantelića, jer znam da će čovek uraditi sve da ustanovi šta je u pitanju i uradi sve da te promene dovode u normalno stanje! Toplo vam preporučujem obojicu, naravno do Betanije je teško doći, pogotovo bez uputa, zato sam ga potražila privatno i nije jedan od onih koji će samo uzimati pare i zavlačiti, eto barem nije mene kao njegovog pacjenta!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pon Avg 27, 2012 1:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 27, 2012 12:59 pm
Postovi: 3
Da li neko zna dobrog privatnog ginekologa za adolescente?
Imam 16 godina, i bila sam kod od prilike kod 5 ginekologa posto imam ciste na jajnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Čet Avg 30, 2012 6:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 27, 2012 12:59 pm
Postovi: 3
Da li neko zna nekog dobrog ginekologa za adolescente koji radi kao privatnik?
Imam 16 godina,imam ciste na jajnicima,zelim ginekologa koji zna sta radi,i koji ne zeli samo nabrzaka sve da zavrsi vec da mi usput objasni sve sto radi.Takodje od tih cisti imam neverovatne bolove koji prelaze na noge,i nekada se probudim da ne mogu da ustanem iz kreveta od bolova.Imam i neredovne cikluse poslednja 3 meseca.


Molim vas ko zna da mi odgovori. :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog?
PostPoslato: Pet Avg 31, 2012 11:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 14, 2012 4:25 pm
Postovi: 7
Zamolila bih nekog ako zna gde Dr Marijana Banasevic radi privatno da mi napise?! Cula sam stvarno divne kritike o ovoj Dr,volela bih jako da me ona pregleda. Molim Vas ako znate napisite mi :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 435 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 188 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: