Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoc
PostPoslato: Uto Feb 12, 2013 6:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 12, 2013 6:29 pm
Postovi: 2
Imao sam neke gljivice na penisu i koristio daktanol i belogent kremu.Nakon sto sam prestao koristiti (ili mozda malo prije toga) pojavili su se bolovi na lijevoj strrani grudnog kosa.Taj bol imam vec 5 dana.Bol je tup, a nisam siguran da li dolazi iz grudi ili je to od zeludca,tj. nisam siguran da li je to unutrasnji ili da tako kazem vanjski bol.U svakom slucaju na tom mjestu osjetim i neko pulsiranje kao da je krv bas brzo struji na tom dijelu,a ČINI mi sse da od danas pocinje boliti i na dodir,ali i oticati mada za ta dva simptoma jos uvijek nisam siguran , takođe sam osjecao mucninu prije dva dana ujutru,povremeno imam nesto mekaniju stolicu ,ne znam sta bi moglo biti ,molim vas da mi neko odgovori , ako ima nekih pitanja pitajte,bojim se da nije tumor ili tako nesto,ili da mi nerastu grudi(tj. lijeva) jer sam ranije imao ginekomas. koju sam operisao prije godinu dana.imam 20 god.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc
PostPoslato: Sre Feb 13, 2013 10:55 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Да ли си нагњечио ребра, нагињао се преко нечега или слично?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc
PostPoslato: Sre Feb 13, 2013 3:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 12, 2013 6:29 pm
Postovi: 2
Nisam imao nikakve povrede,poslednjih mjesec dana sam izrazito zauzet ucenjem, po nekoliko sati , nisam imao skoro nikakve fizičke aktivnosti. Takođe kasno idem na spavanjem i spavam jako malo oko 7,5-8 sati .od sinoc je pocelo povremeno trnuti ,samo nikako nemogu da utvrdim da li je u unutrašnjosti ,tj ispod rebara ili ispred .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc
PostPoslato: Sre Feb 13, 2013 3:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Вероватно си дуготрајним седењем нагњечио међуребарне мишиће. Још ако седиш неправилно или накриво, то је скоро сугурно узрок бола.

За који дан бол треба да почне да се смањује, под условом да опет не нагњечиш исто место. Води рачуна како седиш. Ако бол не почне да се смањује мораћеш да кренеш са силним процедурама снимања, а онда нема краја. Вероватно ти ништа неће наћи - како то обично бива.

Не би ваљало поново да гњечиш исто место јер може да се јави упала, а онда може да дође до такозваних прираслица (срасте ткиво за ткиво). После настају трајни проблеми. Значи :D , обавезно правилно седење и свакодневно физичко разгибавање. Скокни до мог личног сајта па прочешљај здравствене савете које сам поставио.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: