Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Lecenje polineuropatije?
PostPoslato: Čet Jan 07, 2010 7:04 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Sep 11, 2004 3:51 pm
Postovi: 2318
Lokacija: Beograd
Hvala na javljanju! :D I tebi želimo sve najbolje u novoj godini, a ponajviše da te taj problem zaobilazi u širokom luku! Malo više pešačenja, bicikl... i ako možeš u bazenu da hodaš u vodi... sve to će još više pomoći.

_________________
Posetite prvi domaći sajt o dijabetesu: http://www.diabeta.net


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Lecenje polineuropatije?
PostPoslato: Uto Apr 22, 2014 10:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 22, 2014 10:11 am
Postovi: 1
Zdravo
Imam dijabetes vec 11 godina i nisam imao gotovo nikakavih problema sve do prosle godine,istina 2011 sam isao u Tuzlu na klniku za srce gdje su mi radili koronorografiju i nisu nasli za shodno da mi ugrade stend,osim sto su konstatirali da imam anginu pektoris,i koja je nekako zatajila nakon nekolko mjeseci.medjutim prosle godine u Maju poceo sam se osjecati jako lose,pocelo je sve da otkazuje,isao sam na komisiju da dobijem lakse radno mjesto,jer obavljam posao postarakoji iziskuje mnogo hodanja,sto je za borbu protiv viske secera dobro,i napisali su kako bolest nje istrazen da kraja,da bih ja nastavio sa daljimpretragama i otkrio da imam umjereno jaku-jaku hronicnu upali lezija.Sve ono sto pise da se desav na stopalima i prstima kod mene je psrisutno,javlaju se ranice kao ziletom da sam namjerno to radio,jos iz ne znanja pokusam da onaj komad koze otkinem da ne gledam kako ruzno izgleda i povucem sve do kosti sto me zaboljelo nenormalno.Krvni pritisak mi je dobar,ali u glavi imam veoma cesto osjeaj da se penjem na dvije hiljade metara pa se u glavi stvara pritisak,koji kad se recimo popnes na tu visinu treba pla inute da se pritisak u glavi uskladi sa onim na kojoj si visini.Ali meni dodje taj pritisak bez razloga.Kaze doktor da je od slabe cirkulacije.Berlition su i meni prepisali a kosta citavo bogastvo pomogao mi je prva dva mjeseca poslje je organizam razvio toleranciju ili nesto slicno tako da mi nije uopce pomagao popio ili ne isto mi je bilo.Svakog mjeseca zbog nogu radim sve manje danaa sve vise provodim na bolovanju sto je katastrof.U glavi gorim od zelje za poslom ali kad odem na posao tretiram se kao da sam bio malo bolestan i sad sam se vratio i sve je OK,mogu nastaviti kao nekad,uopce nema razumjevanja za moju bolest.Znaju da sam tesko bolestan,znaju da trebam ponovo na komisiju,mada mislim da je moj prvi odlazak na ocjenu radne spsobnosti bila cista farsa,uopce nije bila komisija bila je samo jedna odvratna zena koja je radila sve sto ne treba,a sto treba ne.Nije cak ni moj zdravstveni karton pogledala,slike rendgena gdje takodje postoje neke anomalije,samo sam bez veze uplatio novac i otisao u Bihac.Kako sad da rijesim ovaj problem,sa polineuropatijom,drugi nalazi su u granicama normale,danas sam isao da izvadim krv i dam urin kao da vidim prosjek tromjesecnog secera u krvi.Bojim se najgore po sebe,poceo sam se odvajati od svega,od supruge,ljudi inace,uglavnom mi smetaju,dali primjecuju da mi smetaju ne znam ali ih izbjegavam.Bbosna je sranje od zemlje gdje se ljudi vise raduju tudjoj nesreci nego svojoj sreci,valjda sam zbog toga i poceo izbjegavati ljude


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 54 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: