Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 22, 2008 7:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 19, 2008 2:34 pm
Postovi: 3
ti si radila u Megalabu? tu kod hale sportova? mozes li mi reci na koliko dana si ponavljala tretmane? I kontam da je normalno da sad nemas dlake ako ti je od poslednjeg tretmana proslo 10 dana. Ja sam isao u Bg na epilaciju i dlake se pojavljuju tek posle 2 meseca, da bi posle 2 i po potpuno izasle.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 24, 2008 7:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 06, 2006 11:17 pm
Postovi: 38
Lokacija: bgd
Moze li neko da mi kaze sta se desava sa Lady Sense salonom? Nisu vise u Futuri, na brojeve telefona koje su dali kao kontakt se niko ne javlja, a na novoj adresi, u Visegradskoj, kao da nikog nema! Dugo nisam u BG-u pa ne znam sta se desava. Da li salon jos uvek radi? Je l' to neko preseljenje u toku pa se jos nisu sredili ili sta....? Ako neko nesto sazna neka javi.
P.S. Postoji li u BG-u jos neki salon koji radi po istom ili slicnom metodu kao Lady Sense?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 25, 2008 7:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 16, 2008 11:49 am
Postovi: 20
niko45 je napisao:
Moze li neko da mi kaze sta se desava sa Lady Sense salonom? Nisu vise u Futuri, na brojeve telefona koje su dali kao kontakt se niko ne javlja, a na novoj adresi, u Visegradskoj, kao da nikog nema! Dugo nisam u BG-u pa ne znam sta se desava. Da li salon jos uvek radi? Je l' to neko preseljenje u toku pa se jos nisu sredili ili sta....? Ako neko nesto sazna neka javi.
P.S. Postoji li u BG-u jos neki salon koji radi po istom ili slicnom metodu kao Lady Sense?


Ja sam isto pokusao da kontaktiram Lady Sense... cak i preko mail-a. Nema odgovora... Slao sto puta :) ...da bih bio siguran.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 25, 2008 7:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 19, 2008 2:34 pm
Postovi: 3
Zatvorili su Lady Sense jer kao vise ne mogu da rade kao salon. Niko se ne javlja a onaj Valdi sto je vlasnik nije dao nikakvo objasnjenje ljudima koji su zapoceli epilaciju. Stvarno profesionalno. Da mi je samo da ga sretnem negde.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 25, 2008 9:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 16, 2008 11:49 am
Postovi: 20
Opt1m1sta je napisao:
Zatvorili su Lady Sense jer kao vise ne mogu da rade kao salon. Niko se ne javlja a onaj Valdi sto je vlasnik nije dao nikakvo objasnjenje ljudima koji su zapoceli epilaciju. Stvarno profesionalno. Da mi je samo da ga sretnem negde.


Ne mogu da verujem kakva pi**a!
Ko zna onda sta su radili kad su im bile tako niske cene... mozda bez dozvola ili... who knows.. boze..

Da li si mozda u medjuvremenu nasao neki drugi salon??
Ima po ordinacijama, ali je dosta skuplje.. Mada je to sa dermatologom, pa manje briga da ce nesto da ode u pm.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 30, 2008 8:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 05, 2008 11:57 am
Postovi: 10
Opt1m1sta je napisao:
ti si radila u Megalabu? tu kod hale sportova? mozes li mi reci na koliko dana si ponavljala tretmane? I kontam da je normalno da sad nemas dlake ako ti je od poslednjeg tretmana proslo 10 dana. Ja sam isao u Bg na epilaciju i dlake se pojavljuju tek posle 2 meseca, da bi posle 2 i po potpuno izasle.

da,u megalabu kod hale sportova.isla sam jednom mesecno,tri meseca.
od poslednje epilacije je proslo 14 dana i desi mi se da se pojavi nesto kao urasla dlaka ispod koze,kao neka crna tacka, i kad to protrljam samo ispadne...za sad mi nije porasla ni jedna redovna dlaka...videcu posle 2 meseca sta ce da se desi...ako se nesto pojavi...idem opet :)
ja ne odustajem :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 31, 2008 1:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 31, 2008 12:27 pm
Postovi: 1
Drago mi je da sam 'naletela' na ovo drustvo i videla da delim muku sa brojinim ljudima. Ovde sam i saznala da je Lady sense zatvoren. Pre nekih godinu dana radila sam tretman celih nogu u LS. Ja primecujem poboljsanje, nista drasticno, ali vise nisam ni ocekivala posle 1 tretmana. U svakom slucaju veliko mi je olaksanje da budem mirna 2-3 meseca.
Pretpostavljam da ima devojaka koje imaju problema sa svetlim dlacicama na nausnicama. Sto se toga tice, radila sam elektrolizu (godinama-kako skupim pare i kada sam na raspustu) u drugoj ordinaciji i jako sam zadovoljna. Tacno je da boli (neke vise neke manje), oko 7 dana posle tretmana javljaju se krastice (kao posle istiskanja bubuljica), koje naravno prodju. Bitno je da to rade iskusni ljudi, kako ne bi ostali oziljci.
Da li neko moze da mi preporuci salon/ordinaciju u kojoj su cene bar priblizno povoljne kao sto su bile u Lady sense? Radila bih cele noge.
I da li mozete da mi kazete koje su cene u Megalab-u i kontakt tel.
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 7:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 06, 2006 11:17 pm
Postovi: 38
Lokacija: bgd
I mene zanimaju cene u tom Megalebu.
Da li oni koriste isti aparat kao Lady Sense?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 10:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2008 10:06 pm
Postovi: 363
Te price da IPL ima isti efekat kao laseri su smesne. Brojnim ispitivanjima je to toliko puta dokazano. Slovo L u skracenici dolazi od light a ne od laser.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 03, 2008 8:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 05, 2008 11:57 am
Postovi: 10
u megalabu rade diodnim laserom...
kontakt telefon je 024/554-789
cene neznam,jer to je poliklinika i meni nisu znali reci cenu,vec su mi zakazali kod doktora,on me je pregledao,popricao,rekao cenu i ako odgovara odradi ako ne odgovara...nikom nista :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 04, 2008 12:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 04, 2008 12:03 am
Postovi: 1
a da li neko zna gde je najbolje raditi elektrolizu,za svetle dlake?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 05, 2008 3:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 30, 2007 2:22 am
Postovi: 26
Da li je neko cuo za azijsku depilaciju?videla sam reklamu-kao posle jedne depilacije 50% manje dlaka(zauvek).To mi je jako ne logicno pa da vidim da li neko zna nesto o tome...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 05, 2008 4:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 05, 2008 11:57 am
Postovi: 10
nikad cula,znam samo za azijsku masazu :lol:
sad cu da se raspitam :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 09, 2008 4:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 13, 2008 10:34 pm
Postovi: 8
Lokacija: Zajecar
NE SMEJ SE! :lol:

mislim da vi zene nemate problema sa ovim, ali mi muskarci boga mi imamo. i to mi neki prevelike! :S zato bez smeha :evil: :D

zanima me da li je moguce uraditi tu trajnu depilaciju.. ali zadnjice :oops: :D

otju GOLU GUZU bre! 8) ae pomotj

pozdrav

_________________
jbg... :S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 13, 2008 7:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 05, 2008 11:57 am
Postovi: 10
mlad je napisao:
NE SMEJ SE! :lol:

mislim da vi zene nemate problema sa ovim, ali mi muskarci boga mi imamo. i to mi neki prevelike! :S zato bez smeha :evil: :D

zanima me da li je moguce uraditi tu trajnu depilaciju.. ali zadnjice :oops: :D

otju GOLU GUZU bre! 8) ae pomotj

pozdrav

nisam se nasmejala iz lose namere...vec sebi.
e sad sto se tice dlaka,da li vece probleme imaju pojedine zene (devojke) ili muskarci to je relativno...
jer znam koliki je moj problem bio....al nbt :-? po meni je sasvim normalno da je muskarac dlakav,ali devojka.... :o :-?
a za azijsku depilaciju sam se raspitala i niko mi nije znao reci nesto vise o tome...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 93 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: