Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem kože na nosu posle stiskanja mitisera
PostPoslato: Pon Nov 21, 2011 2:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 20, 2010 4:48 pm
Postovi: 3
Molim Vas za pomoć. Stiskao sam mitisere na nosu, i onda sam jednom prilikom slučajno jače pritiso i koža je pukla jednostavno se napravio neki krug posle koga je koža počela da se peruta nenormalno mnogo, a ostale su mi rupice na nosu od mitisera i te rupice nemogu da se zatvore i neznam šta da radim.
Mislim da se skinuo takozvani zaštitni sloj kože na većem delu nosa. Prošle su 3 godine, ja sve ređe izlazim napolju, nesmem da se pojavim vani jer većina ljudi se zagleda jer izlgedam malo neprirodno. Bio sam i kod dermatologa u Domu Zdravlja, data mi je dijaznoza Saboreja. Dobio sam neki gel na bazi alkohola da mažem od Novartis kompanije gel se zove Elidol, i dobio sam kremu Pantenol da mažem. Prepisana mi je krema Pantenol bez obzira što sam napomenuo dermatologu da mi ta krema ništa nije pomogla, a mažem je svaki dan zadnje 3 godine, i dalje je mažem (nekad napravim pauzu od mesec dana). I taj gel na bazi alkohola Elidol mi ništa nije pomogo, neznam zašto sam dobio takav gel da mažem a patim od oštećenja kože?? Deo kože na nosu izleda kao da je sasušen, kao da sam imao blaže opekotine, blaži površinski okrugli ožiljak, i rupice.
Mislim da sam postao i malo depresivan, neznam da li da se okrenem alkoholu da počnem da pijem? A bio sam tako lep, najlepši u razredu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 155 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: