Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Okt 07, 2006 4:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
@nenna

Umivaj se cime hocesh, za ono shto je provereno da ti prija, nemoj samo da ubacujesh 2 nova preparata odjednom, jer ako krene naopako necesh znati shta ti iritira kozu a shta ne. Ako si se vec umivala Neutrogenom i prija ti, onda nema razloga da se i dalje ne umivash njome.

Inace meni je lice kao bebina 'uza, nema upala, vratio mi se izgled koze iz mladjih srednjoshkolskih dana, ma kao da ne kuburim godinama sa ovim problemom. Diacneal je fenomenalna krema. Mislim da si dzabe kupovala tu masku, bolje da si uzela neku UV kremu za preko dana, recimo Hyseke25 ili Avene Hydrance Optimale SPF15B 15A za osetljivu kozu. Ja cu uzeti jednu od te dve, koju prvu nadjem, a kod mene u gradu nema ni jedne.

Moj ti je savet da probash nedelju dana bez te Neutrogenine maske, da bi videla kako dejstvuje Diacneal. Ipak i vocne kiseline i retin su dovoljna agresija za lice, iako je to sve upakovano da deluje blago. Pozdrav i srecno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 08, 2006 12:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 24, 2006 9:16 am
Postovi: 5
Posto koristim gel na bazi Benzoyl-peroxida interesuje me sta da koristim posle brijanja. Koriscenjem Benzoyl-peroxida koza postaje osetljivija pa verujem da losioni na bazi alkohola nisu preporucljivi. Da li treba da mazem sa Niveinim balzamom, sa nekom hidrantnom kremom ili sa necim trecim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 08, 2006 12:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
Rado bih ti dala savet, ali se ne brijem. (bar ne lice) :oops:
Nivein balzam (aftershave) sadrzi hidratantno mleko i bez alkohola je, ako se ne varam, tako da moze da deluje umirujuce, ali meni nivea nikako ne prija kozi, najvise me masti od svih krema koje sam probala, a pretpostavljam da kreme istog sastava koriste u pravljenju tog balzama.
Mislim da Makki ili Bobo mogu da ti pomognu u predlogu, s obzirom da se brijaju.
poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 01, 2006 8:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 24, 2006 9:16 am
Postovi: 5
Nije valjda da svi nosite bradu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 12:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 02, 2006 12:55 pm
Postovi: 9
Lokacija: Rotterdam , Netherlands
Hej pozdrav svima , ja sam rookie na ovom sajtu ,al imam jedan savjet za Marka-su , ja imam 30 g sada ali kao i ostale pubertetlije imao sam akne dok sam bio mladji , meni je ANTOPAR gel 5 i 10 % ocistio sve , jeste da malo pece i crvenilo se pojavljuje , ali posle toga ja sam dobio savjet od jednog starog "cike" koji je imao takve probleme 60'tih godina ovog stoljeca jer tad nije bilo nakih krema i gelova , i koristim taj savjet vec 12 godina, ja za brijanje nekoristim skupocjene gelove itd, ja korsitim najobicniji antibakterijski sapun koji se moze kupiti u bilo kojoj prodavnici , njega nabacim na lice sa toplom vodom , onde se brijem cisceci svoj MACH3 sa vrlo hladnom vodom (tj hladna voda ne tupi brijac , jer topla i vruca voda tupe brijac i tako je veca sansa za iritaciju koze, posle brijanja opet malo sapuna i sperem toplom vodom i posusim dobro pritiscuci peskir u kozu i tako prakticno istjerivam masnocu iz koze koja se moze onda videti na ogledalu kad se pogledam , i nestavljam nikakve losione kreme posle toga , ili neke ostale "kerefeke", i imam 30 g i lice mi izgleda perfektno , i jos usto da napomenem da sebi kupis ako mozes pilule koje sadrze 100% cink , ja mislim da se mogu kupiti i u apoteci gdje ti zivis , jer cink je najbolji prijatelj koze , a ove ostale kreme mozda pomazu ali one su pune kemikalija zato ja korsitim cink jer one je prirodan i djeluje super ..
eto toliko od mene da ne duljim vise ....mozda sam dosadan , imam jos savjeta ako hoces jer sam ja svoj rat sa aknama pobjedio....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 12:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 1:12 pm
Postovi: 164
Lokacija: Beograd
Koje su to tablete cinka !? koji proizvodjac (nesto strano il domace ????)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 1:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 02, 2006 12:55 pm
Postovi: 9
Lokacija: Rotterdam , Netherlands
Lu je napisao:
Koje su to tablete cinka !? koji proizvodjac (nesto strano il domace ????)



Neznam kod nas ovdje u Nizozemskoj jednostavno stoji na bocici "CINK"
,ne znam kako je to regulisano u ostalom dijelu svijeta>>?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 1:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Najbolje su Natural Wealth Cink tablete,ali pijem neke druge!Cink je cink..........valjda!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 1:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 1:12 pm
Postovi: 164
Lokacija: Beograd
O.K. mislila sam da nisi u inostranstvu...cink je super za kozu , ja ga do sad nisam pila...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 1:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 02, 2006 12:55 pm
Postovi: 9
Lokacija: Rotterdam , Netherlands
evo mozes i ovdje pogledati kako to izgleda

http://www.warnke.de/images/14010_zink15_100.jpg


http://www.nature-quality.de/images/pro ... /187_0.gif


http://www.hahn-diabetes.de/images/produkte/140160.jpg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 1:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 02, 2006 12:55 pm
Postovi: 9
Lokacija: Rotterdam , Netherlands
evo i jos jedna koju sam nasao na nasem jeziku



http://images.google.nl/imgres?imgurl=http://www.savrseno-zdravlje.com/images/proizv/ChelatedZinc.gif&imgrefurl=http://www.savrseno-zdravlje.com/katalog.php%3Fkod%3DFL0061&h=271&w=150&sz=21&hl=nl&start=1&tbnid=tD5afEVEh10vWM:&tbnh=113&tbnw=63&prev=/images%3Fq%3Dtablete%2Bkoje%2Bsadrze%2Bcink%26svnum%3D10%26hl%3Dnl%26lr%3D%26sa%3DG


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 1:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
A je l treba i ja da pijem cink :roll: ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 1:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 02, 2006 12:55 pm
Postovi: 9
Lokacija: Rotterdam , Netherlands
To zavisi od tebe . ja sam imao dosta oziljka od akni , koje su jos bile tu jos od moga puberteta , al Cink tablete cine cuda , evo ako procitas na ovom linku iznad na nasem vidjeces o cemu se radi ! Moja se supruga uvijek cudila mome nastojanju da moja koza izgleda bolje i ljepse, i ja koristim neke stvarcice da bi bolje izgledao , hej kad moze David Beckham zasto ne bi mogao i ja he,he,....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 1:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Ma zezam se malo.. nego n e znam cemu sve sluzi.. da bi trebalo da ga pije neko ko nema mnogo problema sa licem..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 6:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 1:12 pm
Postovi: 164
Lokacija: Beograd
Mene sad jedino interesuje da li postoje domace cink "tabletice", a da nisu sumece !?-mnogo hocu da znam , sta cu ! Ne stvarno , ako neko zna ili je pio neke vitamine na bazi cinka a radi se o domacem proizvodu nek me obavesti...sad cu da pretrazim na netu , mozda nadjem....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 110 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: