Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 696 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 02, 2006 1:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
nenna je napisao:
bobo, kakav je Plantoderm? Jel to krema ili nesto drugo?


to je mast,meni se koza ne masti,dosta mi pomaze,ali koza ujutru kada ustanem izgleda uzas dok se ne umijem,a posle extra.jednom recju prija mi,videcu kasnije kako ce biti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 02, 2006 5:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 03, 2006 8:28 am
Postovi: 10
Ja koristim Plantoderm jedno mesec i po, mozda dva meseca i dalje je jednako efikasan. Kazem, prvi put da mi nesto iscisti mitisere, cak i one "tvrdokorne" na nosu, namazem ih (nos u malo tanjem sloju) i posle dva sata - cisto. Plantoderm jeste mast, ali ne klasicno - kao da ste uzeli neku masnu kremu, pa pocnete da se sijate :lol: , nego je onako teze teksture, kao cinkova pasta. Jeste da kad ustanete izgledate kao mali zeleni sve dok se ne umijete, ali vredno je toga :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: treba mi mala pomoc...
PostPoslato: Pet Dec 08, 2006 1:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 08, 2006 1:30 am
Postovi: 1
i kakavi su utisci onih koji koriste AveneDiacnel NEKO DUZE VREME...mrzi ime da citam svih 44 strana :D ...
Ja sam kupila ovi kremu i imam nameru da pocnem da je stavljam, ali bila sam kod kozmeticarke pre 3 dana, tako da nisam sigurna da li bih trebalo da prvo sacekam da mi otpadnu krastice, pa tek tada pocnem ca Avene ili bih mogla odmah?
Da li ima neke pametne upucene glavice koja bi mogla razresiti moju dilemu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 08, 2006 9:59 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 06, 2006 9:57 am
Postovi: 52
Omen je napisao:
Ja koristim Plantoderm jedno mesec i po, mozda dva meseca i dalje je jednako efikasan. Kazem, prvi put da mi nesto iscisti mitisere, cak i one "tvrdokorne" na nosu, namazem ih (nos u malo tanjem sloju) i posle dva sata - cisto. Plantoderm jeste mast, ali ne klasicno - kao da ste uzeli neku masnu kremu, pa pocnete da se sijate :lol: , nego je onako teze teksture, kao cinkova pasta. Jeste da kad ustanete izgledate kao mali zeleni sve dok se ne umijete, ali vredno je toga :D


mitiseri ne mogu da nestanu posle dva sata mazanjem mascu-kada bi to stvarno bilo moguce, svi kozmeticari bi bankrotirali.Mitiseri se uklanjaju iskljucivo mehanickim ciscenjem, a preveniraju se redovnim pilingom koze.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 08, 2006 10:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 07, 2006 5:50 pm
Postovi: 33
Lokacija: nis
Diacneal koristim vec 2 meseca s tim da sam pravila manje prekide jer mi je pravio haos na licu. Medjutim posle pauze od nedelju dana ponovo sam pocela da ga mazem (iako sam resila da ga vise ne upotrebljavam) i onda sam otkrila da mi vise nije uopste tako agresivan. Sada ga redovno koristim i necu reci da je nesto extra jer mi je lice i dalje crveno od starih bubuljica, a inace imam jako svetlu i tanku kozu pa se sve vidi. Da li je ovo prava krema za mene ne znam ali znam da kad je potrosim necu je ponovo kupiti. Mogu samo da kazem da mi vise ne isusuje kozu i ne peruta lice kao u pocetku kada sam licila na mladi poluoljusteni krompir.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 08, 2006 11:26 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Ja je ne koristim vec 2 nedelje, cini mi se, i lice mi je , dakucnem u drvo, super.
Povratilo se od perutanja i crvenila koje je prouzrokovao AD.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 09, 2006 12:45 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 17, 2006 11:17 am
Postovi: 64
Ja sam otishla kod kozmeticarke s namerom da uradim mehanicko ciscenje, ali je rekla da mi je koza toliko dehidrirana da to nikako ne bi smela da mi uradi :o Koza na i oko nosa i pomalo na bradi mi je crvenkasta i to je valjda zbog stresa/problema sa cirkulacijom i dehidratacije ili cega vec :-? Elem, stavljala mi je neke hidrantne ampule na lice i radila limfnu drenazu. Stavila je onaj cd sa opustajucom muzikom i trljala je ruke aromaticnim uljima dok je radila tretman, bilo je cool 8)

Batalila sam Cleanance K koji koristim oko dva meseca, odradicu jos jedan ili dva tretmana da se koza hidrira i tek onda evenutalno :o moze mehanicko ciscenje mitisera. Dala mi je kozmeticarka neku kremu koja se koristi kod iritirane koze i mazem samo to. Na kremi pise da je za sve tipove koze, to mi je bilo mnooogo sumnjivo ali mi za divno cudo ne masti kozu. I zabranjeno mi je da stavljam puder :o

Kozmeticarka mi je totalno preokrenula navike i prekinula eksperimente sa kremama/pilinzima/maskama :lol: ali joj verujem zato sto je mojoj komsinici (koja je takodje na forumu, nick Emilija) odlichno sredila lice, inache ne znam bas da li bih je ovoliko slusala :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 09, 2006 12:55 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
I ja dok sam koristila AD nisam mogla nista da istisnem...i koza mi je bila crvenkasta...
inace od 25. novenbra apstiniram od mehanickog istiskivanja lica u kucnoj radinosti, koristim samo avene gel za umivanje i rvb kremu i lice mi je.. pu-pu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 09, 2006 1:13 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 17, 2006 11:17 am
Postovi: 64
Meni je rekla da bi mi to u ovom trenutku maltene odralo kozu s lica :o jer je previshe osetljiva... Sto je najgore, da sam otisla kod nekog drugog kozmeticara verovatno bi mi i uradili mehanicko ciscenje, jer sama sama instistirala na tome :lol: ko zna sta bi tek tad bilo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 09, 2006 11:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 03, 2006 8:28 am
Postovi: 10
jovanaklea je napisao:
Omen je napisao:
Ja koristim Plantoderm jedno mesec i po, mozda dva meseca i dalje je jednako efikasan. Kazem, prvi put da mi nesto iscisti mitisere, cak i one "tvrdokorne" na nosu, namazem ih (nos u malo tanjem sloju) i posle dva sata - cisto. Plantoderm jeste mast, ali ne klasicno - kao da ste uzeli neku masnu kremu, pa pocnete da se sijate :lol: , nego je onako teze teksture, kao cinkova pasta. Jeste da kad ustanete izgledate kao mali zeleni sve dok se ne umijete, ali vredno je toga :D


mitiseri ne mogu da nestanu posle dva sata mazanjem mascu-kada bi to stvarno bilo moguce, svi kozmeticari bi bankrotirali.Mitiseri se uklanjaju iskljucivo mehanickim ciscenjem, a preveniraju se redovnim pilingom koze.
Rekla sam TVRDOKORNE. Dakle, radim ciscenje maskom od gline i cedim ih, pa sam slobodna nekoliko dana od njih, ali se u medjuvremenu pore napune i stvore male mitisere, vise tackice zapravo, koji ne mogu da se istisnu (nisu zreli), e oni mogu da ostave oziljke (bar na mom nosu) i imaju vodenkasti sadrzaj, ne kao oksidovani sebum (cvrst). E tu mi pomaze mnogo plantoderm, a i za mala potkozna cudovista :lol: , koja ne znam kako da nazovem do - potkozni mitiseri!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 09, 2006 3:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 1:12 pm
Postovi: 164
Lokacija: Beograd
Koristim Ad vec cetri ned. Prve dve ned. sam bila u haosu , nervirala sam se zbog perutanja , crvenila-puder nisam smela ni da stavim -izgledala sam skroz "neuredno".Ni jedna mi krema nije pomogla da se resim "isusenosti "lica ! A onda mi je mama kupila "multiaktiv "kremu , zalenu ,dnevnu.I pocela sam da je mazem tako sto bih uvece stavila AD , sacekala bih nekih pola sata ili sat -sve jedno i preko toga bih stavila Multiaktiv , ujutro bih se umila i opet stavila "multiaktiv" i posle dva dana takvog tretmana , perutanje je prestalo , a koza mi je sve lepsa !
E sad , mislim da je sa Ad kremom fora , da nadjes adekvatnu kremu koja ce ti hidrirati lice onoliko koliko je tvojoj kozi potrebno(to je vec sad individualno ).
Jos samo da dodam da sam sa Ad kremom krenula da bih se resila bubulj. koje mi nisu prolazile (na bradi )i crvenila i sitnih neravnina od akni (sa mitiserima nemam probleme )
Eto , ja sam zadovoljna ,a vidim da dosta njih nije ....Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 09, 2006 3:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Lu je napisao:
crvenila i sitnih neravnina od akni

i ja sam zbog toga krenuo sa AD,ali nista nisam resio samo sam dobio bubuljice i mozda jos malo crvenila.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 09, 2006 3:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 1:12 pm
Postovi: 164
Lokacija: Beograd
Znam ,bobo , al' mislim da treba izdrzati neko duze vreme (plus sa nekom odgovarajucom hidrirajucom kremom)-da bi se rezultati zaista videli ! Jer meni je bio problem to sto nisam imala odgovarajucu hidrataciju koze ! Sad sam stvarno zadovoljna i cekam da prodju dva meseca (min. ) da vidim sta ce se desiti !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 09, 2006 4:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 03, 2006 8:28 am
Postovi: 10
Kad vec volite aha kreme, moja drugarica je imala bas problema sa aknama - vrlo masnu kozu i gomilu potkoznih bubuljica i male depigmentacije. Koristila je (koristi) Afrodita professional AHA LIQUID CRYSTAL, a sad sam kopala po netu i videla da sadrzi aloju, B5 i E + glikolnu kiselinu. Njoj se lice preporodilo, depigmentacije skoro da nema, ili se daju srediti uz malo koektora, izadje joj jedna bubuljica u dva meseca, a kaze da joj uopste nije agresivna kremica. Eto pa pogledajte sajt ispod.

http://shop.beauty-face-celle.de/index. ... 52c8c622cc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 09, 2006 5:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 17, 2006 11:17 am
Postovi: 64
Chitala sam pohvalne stvari o toj Afrodita professional kolekciji ali nisam sigurna da li i gde to moze da se kupi u Srbiji/Beogradu?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 696 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: