Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 696 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 47  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 10, 2006 9:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
makki je napisao:
2.I Bobo je tako mislio, pa je sa jeftinijom varijantom napravio haos na licu:) Ne morash stavljati kremu kad ne izlazish vani preko dana, i eto duze ce trajati:) A mozda i neko ima neku provereno dobru kremu koju prave u apoteci.

Makki,makki,Bobo je koristio tu kremu jer nije nasao nijednu firmiranu!Zato ljudi samo firmirano koristite i bez eksperimenata!Ta krema se pravi u apoteci,zato.............Sad mi je lice opet super,tek da znas!
Pozzzzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 10, 2006 9:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
Ljudi, gde da nadjem Hysake 25 kremu?
Tražila sam je u par većih apoteka u centru, i samo su me bledo gledali. :-?
Ko uopšte proizvodi ti kremu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 10, 2006 9:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 05, 2006 6:16 pm
Postovi: 61
nenna je napisao:
Ljudi, gde da nadjem Hysake 25 kremu?
Tražila sam je u par većih apoteka u centru, i samo su me bledo gledali. :-?
Ko uopšte proizvodi ti kremu?


To proizvodi firma Uriage....Dragana kaze da su oni dosta kvalitetni i vise su medicinska nego kozmeticka firma!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 10, 2006 9:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
E sad mi je laske da nadjem kad znam koji je brand, ovako kad me pitaju ja sležem ramenima, kažem da je za negu masne kože, ali dzaba kad te apoteke verovatno nemaju Uriage u svom asortimanu.

Ali zato znam 2-3 apoteke ovde kod mene u kraju koje sigurno imaju Uriage kozmetiku, pa ću sutra da potražim kod njih.
Opet granulo sunce, a ja mažem Avene sa kiselinama, i ne smem da izlazim napolje bez zaštite. Za 3 dana korišćenja rezultati su odlični. Prosto ne smem da pričam sve u superlativima, da ne ureknem. 8)

Jel počeo još neko da koristi Avene? Skvo? Lu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 10, 2006 9:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 05, 2006 6:16 pm
Postovi: 61
nenna..kakvo ti lice imas????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 10, 2006 11:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Hm, ovo sam nasla na netu...

Cleanance je linija za njegu masne i problematične kože. Svi proizvodi ove linije sadrže 3 aktivna sastojka: Cucurbita ekstrakt: prirodni ekstrakt koštica bundeve koji regulira rad žlijezda lojnica. Cink glukonat: protubakterijskim učinkom štiti kožu od upale. Termalna voda Avene: djeluje umirujuće i antiiritacijski. Učinak ove vode posebno je prilagođen njezi osjetljive iritirane i oštećene kože. Kolekcija se sastoji od Cleanance gela koji uklanja nečistoće i suvišnu masnoću. Cleanance losion služi za čišćenje i matiranje kože. Cleanance emulzija je dnevna njega za regulaciju mašćenja i sjaja kože, sužava pore, matira, regulira rad lojnica. Cleanance K emulzija je također dnevna njega za regulaciju mašćenja i sjaja kože, dodatno pojačana "voćnim kiselinama", dubinski čisti pore, ima učinak pilinga, uklanja mrtve stanice. Diacneal je dodatak terapiji kod težih oblika akni. Couvrance je kompaktni krem puder nemasne teksture s mat efektom. Postoji još i Couvrance duo korektivna olovka (zeleno/bež). Zelena strana prekriva crvenilo i suši, a bež strana čini korekciju nevidljivom. Što se tiče zaštite od sunca, Avene nemasna gel krema idealna je za masnu kožu. Osim što štiti od sunca, regulira izlučivanje lojnica. Prospekt ove linije, kao i proizvode, možete naći u svakoj ljekarni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 10, 2006 11:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Na forumu gde sam i ovo nasla, nikako ne preporucuju Diacneal za kozu koja nije jako aknozna....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 10, 2006 11:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Bila sam vredna tako da evo jos jednig korisnog linka....
http://www.oktal-pharma.hr/hr/zastupstva/proizvod/165/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 10, 2006 11:48 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
skvo, ja nemam ni jednu jedinu aknu, bubljica mi ponekad izadje na čelu SAMO kad treba da dobijem, ali me ubijaju proširene pore, i nečistoća u njima.
A Diacneal krema baš deluje seboregulativno, znači deluje na uzrok rada lojnih žlezdi. Antopar je mnogo jači i agresivniji po dejstvu od ove kreme, i užasno mi je isušio (dehidrirao) kožu, mada sam sama kriva, jer sam preterivala u nanošenju i dužini držanja.
Idi do apoteke koja prodaje Avene i traži tester za Diacneal (ako postoji), uverićeš se da je nezamenjiv. Za sada nijedna negativna kritika, samo pohvale.
A što se tiče dnevne kreme, sad sam malo u dilemi koju da kupim, Hysake 25, ili tu Avene za masnu kožu koja matira i kontroliše lojne žlezde.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 10, 2006 11:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Nemam ni ja akne, i bubuljicu poneku samo povremeno, zato sam se i pitala... Inace, koliko sam ja pronasla, diacneal i cleanance k nikako zajedno, suvise isusuje. znaci ili diacneal i ona "obicna" matirajuca, ili samo cleanance k


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 10, 2006 11:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
A ako budem uzimala diacneal, a verovatno hocu, definitivno uzimam i avene kao dnevnu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 11, 2006 12:01 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Mar 31, 2006 2:53 am
Postovi: 70
Sad ste me zbunile...
Skvo, ovo što si ti napisala je korisno, ali sam sad u dilemi... :(
nenno, da li ti koristiš Diacneal kremu (izvini ako sam previdela da si već napisala :oops: ). Čini mi se ta imamo sličnu kožu. Ja, takodje, nemam akne, po neku bubuljicu (u PMS-u), ali imam proširene pore i nečistoću u istim... :roll: Koža mi nije (preterano) masna, više je mešovita... Da li ova krema sužava pore?
Skvo, najverovatnije ću uzeti onaj piling (St Ives) - čini mi se da si se raspitivala na nekoj temi, pa ću ti javiti.

_________________
"Budi ono što jesi da bi postao ono što zaslužuješ!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 11, 2006 12:04 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Ali nemoj uzimati piling ako ces i avene diacneal...
Uh, poludecemo mi od tih pora i necistica u istim :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 11, 2006 12:15 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
@plava, koristim Diacneal već 3 dana, tj. noći, i oduševljena sam, rizikujem da zvučim ko reklama, ali zaista je tako.
Ujednačava ten, ne isušuje lice, sužava pore, i celo lice deluje mnogo zdravije i lepše. A ovo je tek početak korišćenja, nadam se da će i dalje ići uzlaznom linijom.
Sad mi samo nedostaje odgovarajuća dnevna krema sa SPF, ali ne mogu da se odlučim, a Dragane nigde ni za lek. :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 11, 2006 12:18 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Dragana uci, ja mislim.... i ja ucim, samo sam sad malo odlepila, pa rekoh da ubijem vreme na forumu...
Neno, ja glasam za avene, mislim da ce sigurno to biti bolje resenje, kad ti vec ta toliko odgovara.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 696 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 47  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 131 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: