Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 78 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: ANALNI SEX,PITANJA I ODGOVORI
PostPoslato: Sub Dec 24, 2005 9:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 20, 2005 10:23 pm
Postovi: 3

Imam 23 godine i jos uvek sam devica,sa deckom vec neko vreme upraznjavam analni sex.Recite mi da li je to opasno i sta jos preporucujete jer zelim da ostanem devica do braka????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 25, 2005 6:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Apr 27, 2005 3:04 pm
Postovi: 201
Lokacija: N.Sad
Nešto sam čitala o analnom sexu i nemam ništa protiv tuđeg izbora.
Strpljenjem i vještinom bi praktikovanje ove sexualne „tehnike” moglo za oba partnera biti zadovoljstvo.
Higijena je kod svih analnih praktika veoma važna.
Siguran sex je nužan, ako se želimo zaštiti od razmene telesnih izlučevina, a time i od prenošenja polnih bolesti...
znači KONDOM !!!!

To što si devica i što želiš ostati devica do braka (a upražnjavaš analni sex ) je odraz tvog karaktera.
Neiskrena si prema partneru i sa velom tajni želiš ući u brak !!!Znači tebi je važno da nevina uđeš u brak a to sa koliko njih ćeš imati anal. sex se ne uvažava vrlo kontraverzno.

Kakv hendikep u samom startu za jedan uspešan brak :cry:
Tvoje predrasude vuku korene od nekud a ti razmisli odakle ?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 26, 2005 12:10 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 16, 2005 9:05 pm
Postovi: 591
Lokacija: Novi Sad
Kod analnog seksa je obavezno koristiti kondom jer je anus leglo bakterija i zbog jaceg trenja lakse se stvaraju ranice. U sustini trebalo bi i kod oralnog mada to ljudi obicno ne rade. :( Za ostale vidove "aktivnosti" procesljaj net, naci ces gomilu ideja...:roll:

Sto se kontroverznog "cuvanja nevinosti" tice, sve zavisi od toga da li ces prema buducem muzu biti iskrena i reci da si imala seksualne kontakte (a analni i oralni seks jesu seksualni kontakti) ali si eto sacuvala himen da bi tehnicki izgubila nevinost bas sa njim...tako bi jedino bilo fer...mada verujem da momcima nista ne znaci da tehnicki oduzmu nevinost devojci koja je pre toga prosla svasta. A ako hoces da ga lazes batali to, prelomi se, idi do kraja, nije seks nista sramotno i glupo je da zbog neke detinjaste fantazije o ulazenju nevina u brak koju nisi sposobna da ispostujes (a vecina nije, zivi smo ljudi) pravis ovakve licemerne kombinacije. Ali to vec nije rasprava za ovaj forum.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 26, 2005 4:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jul 07, 2005 12:15 am
Postovi: 92
Lokacija: 110 km juzno
Cemu ova tirada o himenu kad je sima1234567 musko ???!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 26, 2005 4:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 16, 2005 9:05 pm
Postovi: 591
Lokacija: Novi Sad
Mislis na osnovu nicka? Pa to nista ne znaci...ja gledam poruku a poruka je pisana iz zenskog ugla...valjda...malo mi je tesko da zamislim musko u toj situaciji... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 26, 2005 4:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jul 07, 2005 12:15 am
Postovi: 92
Lokacija: 110 km juzno
Pa zar analni pre vaginalnog? :o
Tu nije nesto u redu, tako to ide kod homoseksualaca ali ko zna???
Nekada se za sve znao red a ovo sada .... sve preko reda ....

U svakom slucaju, Sima1234567 da se javi svom lekaru za pomoc.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 26, 2005 5:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 16, 2005 9:05 pm
Postovi: 591
Lokacija: Novi Sad
drarko je napisao:
Pa zar analni pre vaginalnog? :o



Pa lepo pise, to je zgodan nacin da bude sexa a devojka ostane "nevina" do braka...zbog toga tirada...u stvari nisam htela da pisem tiradu vec da skrenem paznju na neke stvari ali me ovakve situacije iznerviraju pa je ispalo ostrije nego sto sam htela.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 26, 2005 5:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 20, 2005 10:23 pm
Postovi: 3
Sima123456 jeste musko,ja sam.Poruku smo sastavili moje devojka i ja.Nju je interesovalo sve to oko analnog seksa,sto se tice toga da li je imala odnose sa drugim muskarcima,sa sigurnoscu mogu reci da nije.Takodje zelim dodati da u brak zelimo uci ona i ja,nema drugih,trecih itd.Molim vas da ne ulazite u problematiku ko je napisao poruku vec da se usresredite na pitanje i da date odgovor ako znate,jer bi to nama veoma pomoglo,a posebmo mojoj devojci.
Unapred hvala. SIMA :-? :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 26, 2005 6:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jul 07, 2005 12:15 am
Postovi: 92
Lokacija: 110 km juzno
Eee, pa sada kapiram sta se ovde desava!

Citiraj:
Recite mi da li je to opasno i sta jos preporucujete jer zelim da ostanem devica do braka????


Nije opasno ako to prija i tebi i njoj, koristite neko lubrikantno sredstvo jer je tako lepse, ne zurite jer onda ispadaju hemoroidi.

A sto se tice preporuke mozete da koristite i vibratore, dildo, dingove, dongove, lutke na naduvavanje, ruže zadovoljstva, veštacke vibro-vagine, analne proždrljivce, japanske kuglice, analne kuglice ...
Srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 28, 2005 1:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 22, 2005 12:28 am
Postovi: 10
"A sto se tice preporuke mozete da koristite i vibratore, dildo, dingove, dongove, lutke na naduvavanje, ruže zadovoljstva, veštacke vibro-vagine, analne proždrljivce, japanske kuglice, analne kuglice ... "

Stvarno kontradiktorno...sve to, ali ce uci nevina u brak! Posle svega navedenog, stvarno je samo tehnicka stvar gubljenja nevinosti ostala...Ok, svako zna svoje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 28, 2005 11:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 19, 2005 11:33 pm
Postovi: 14
Analni sex nije opasan, ali treba dosta strpljenja za oboje. :P
By the way, za ostale neke nacine ne znam i glupo mi je da pisem o tome, pokusajte na neki sajt ali u svakom slucaju nije opasno.
Sreco i uzivajte do braka a onda jos vise


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 29, 2005 11:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 24, 2005 9:31 am
Postovi: 43
Lokacija: Antička Grčka
Ja se izvinjavam ako se mešam u nešto što me se ne tiče, ali može li neko da mi objasni, koji razlog može postojati za čuvanje nevinosti do braka, osim onog moralnog i duhovnog, koji mi ne deluje da je ovde u pitanju? ...
Dakle, pitam samo teoretski...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 29, 2005 4:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jul 07, 2005 12:15 am
Postovi: 92
Lokacija: 110 km juzno
Mislim da ovde nema dubljih moralno-duhovnih razloga vec je samo prisutan trud jednog momka koji zeli da eksperimentise kada su u pitanju ljubavni polni kontakti, a cela prica je pokrenuta da bi momak stavio devojci do znanja da to nije opasno. Pa kada ona to procita ovde i uveri se u to, onda samo preostaje tehnicka implementacija gore navedenog plana. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 29, 2005 6:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 24, 2005 9:31 am
Postovi: 43
Lokacija: Antička Grčka
Pa meni je logično da je svima prijatniji onaj normalan način... Ali valjda ja nisam merodavna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 29, 2005 9:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jul 07, 2005 12:15 am
Postovi: 92
Lokacija: 110 km juzno
Uglavnom se eksperimentise kada se sve konvencionalne (normalne) metode iscrpe i "dosade" ali uvek ima izuzetaka koji krecu "od pozadi". :oops:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 78 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: