Sto je najgore to je postavila moja cimerka nije videla koja je ulogovanai nikako ne mogu da obrisem...
u donjem desnom uglu imam samo profil, pp,i ono za fb i tviter, nista vise
dora84t napisao:Sto je najgore to je postavila moja cimerka nije videla koja je ulogovanai nikako ne mogu da obrisem...
u donjem desnom uglu imam samo profil, pp,i ono za fb i tviter, nista vise
Ovo ipak stoji sa desne strane gde je miš koga držiš.Šaljem sliku.
Mislim da to moraš videti kada otvoriš tvoju temu,sem ako kako sam već rekla po pravilniku foruma nemože da se briše posle izvesnog vremena.Izvini što se odmah nisam javila,zaboravih,pa si možda već uspela da obrišeš temu.Pozdrav.
Vec je postavljano ovo pitanje nekoliko puta - brisanje postova je moguce samo u kratkom periodu posle slanja poruke.... ostaje jedino da pokusate da putem kontakt strane posaljete tacnu adresu (URL) problematicnog posta i razlog brisanja pa da neko od administratora to rucno obrise.
admin napisao:Vec je postavljano ovo pitanje nekoliko puta - brisanje postova je moguce samo u kratkom periodu posle slanja poruke.... ostaje jedino da pokusate da putem kontakt strane posaljete tacnu adresu (URL) problematicnog posta i razlog brisanja pa da neko od administratora to rucno obrise.
Ja sam peko forme za kontakt slao vise puta molbu za brisanje dva posta ali niko nikada nije odgovorio na to.
Pokusavam da posaljem PP poruku adminu ali mi poruke stoje u folderu "za slanje" nikako da se posalju?!
Dajte neki kontakt kako da se obratim sa konkretnim zahtevom ako je to moguce uopste.
Poruke u folderu "za slanje" su btw poruke koje se nisu poslale jer se admin nije logirao na svoj account ili ako nije pročitao tvoju poruku. Kad dođe pod poslane, onda je pročitao. Bar mislim da je tako, ispravite me ako griješim.