Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Jutarnje mučnine
PostPoslato: Ned Sep 27, 2015 4:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 29, 2015 11:42 pm
Postovi: 4
Za sada imam dijagnozu Iritabilnog kolona, imam zakazano još sa gastroenterologom, sve ostale pretrage su u redu. Preko dana i uveče nemam nekih većih tegoba koje mi remete život ali od kada mi se javio problem sa crevima imam poremećen san. Zapravo, legnem ja oko 11, 12 uveče i odmah zaspim, spavam do nekih 6 ujutru i obavezno se budim uz mučninu i potrebu za velikom nuždom. Često se dešava da ih imam dve u periodu između 6 i 7, dijareja možda jednom u nedelju dana. Nakon toga nekako zaspim, uz mučenje od pola sata, sat i odspavam još dva sata. Nakon toga se osećam dobro. Da naglasim da nisam do sada nijednom povraćao. Mnogi mi kažu da je normalno to sa stolicom rano ujutru, mada mene pomalo plaši ta činjenica da se budim uvek u isto vreme sa mučninom. Da li ima neko ko ima sličnih problema ili neki savet?

U poslednjih mesec dana sam sredio malo ishranu, jedem pet puta dnevno manje obroke, raznovrsnu hranu itd. Pijem flobian jednom dnevno i počeo sam sa kalcijum karbonatom koji mi je sredio proliv.

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 86 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: