Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 41 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: pampers
PostPoslato: Uto Avg 15, 2006 10:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 06, 2006 5:47 am
Postovi: 32
Lokacija: KRALJEVO
Ovih 6 meseci koliko je star Mateja kupovali smo "Pampers" pelene i bili smo relativno zadovoljni s njima.Jednom prilikom kada smo uzeli novi dzak (4)unutra su bile sasvim drugacije pampersice.Drugacije u smislu da su bile mnogo bolje.Imale su neku elasticnu traku sa strane koja je bukvalno mogla da se rasteze i do 10cm,traka za lepljenje je bila bela, a ne plava i zivotinje su bile drugacije.Nisu uopste propustale i bile su neznije.Ja sam bila odusevljena.Medjutim kada smo posle ponovo na istom mestu kupili opet su bile one stare.Tako da sada tek vidim da i nisu nesto narocito kada ih uporedim sa onim zalutalim paketom.Mozda je taj paket bio namenjen za zapadno trziste, pa je zaluato nekako kod nas.
Sa tim u vezi pitam Vas koje su pelene jos dobre na nasem trzistu da ih isprobamo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 16, 2006 12:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 28, 2006 11:59 am
Postovi: 33
Moja braticina takodje nosi pampers, ali nisu bas zadovoljni. Ima neki cudan miris, a jedva da nesto upijaju. Kada se mala ukaki to prodje na ledjima skoro uvijek.Skoro sam je ja presvlacila i proslo je do ispod koljena i na ledjima do vrata. Jeste ona mala i ima tecnu stolicu (samo doji), ali m i je nekako nelogicno kako tako malo upija.

Moja kuma je koristila neke pelene Bambolina i bila prezadovoljna, ali su se onda i one pokvarile pa je presla na Pampers.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 16, 2006 9:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 19, 2005 11:33 pm
Postovi: 14
Nije zalutao taj paket! sad na leto traje akcija, novi pampers sa rastegljivim trakam sa strane po ceni od 1250 dinara a negde i 1100 u vecim marketima po Ns i Bgd! Ja sam jedno par puta kupila taj jumbo i bio je taj novi a jednom samo onaj stari sa onim zelenim nalepnicama


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pampers
PostPoslato: Ned Sep 03, 2006 8:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 03, 2006 6:21 pm
Postovi: 60
Lokacija: beograd
koristim pampers i dosta sm zadovoljna!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 05, 2006 12:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Maj 29, 2006 11:05 am
Postovi: 90
E pa moja Lana ima 16 meseci i sve vreme smo koristili pampers. zaista je najbolji, s obzirom da je tanji od ostalih pelena pa joj ne smeta kad hoda.... Naravno sto se cesce menja manje su sanse da se oseti bilo kakav miris, a ukoliko ima problema sa curenjem mozda treba kupiti broj vece (tako se i nama desilo pa kad smo kupili broj vece nije bilo vise curenja). Inace posto koristimo 4 otkrila sam da te rastegljive trakice ima pakovanje 4+, a 4 ih nema (inace kupujem ih u liliju tamo su najjeftinije).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Pampers
PostPoslato: Uto Sep 05, 2006 1:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 01, 2006 1:10 pm
Postovi: 20
I ja koristim Pampers od prvog dana. Još uvek broj 2. Imaju žutu traku za lepljenje.
Kupila sam jedno pakovanje Babylove pelena, mnogo su šire između nogu.

Čini mi se da i bebi Pampersice više prijaju. Definitivno su najbolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 09, 2006 12:18 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Dec 11, 2004 1:52 pm
Postovi: 73
Pampers 4 moze da se nadje u dve varijante - sa obicnim i sa rastegljivim ( strec) trakama sa strane. Sa rastegljivim trakama ima nastampane oblacice po peleni, a ne cvetice i listice kao onaj bez streca i ima slikice sa obe strane, a ne samo napred. Oblacice mozete da vidite sa strane, na onom belom delu kese, pre nego sto otvorite pakovanje. Nama ga je preporucila prijateljica i sasvim su O.K. Cena im je ista, bar za dzambo pakovanje.
Problem curenja smo takodje resili tako sto smo uzeli veci broj, iako smo bili daleko od gornje granice za tezinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 26, 2007 9:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 26, 2007 8:02 pm
Postovi: 1
Ja ne znam koji pampers vi koristite, ali imam sina od 6 i jos jednog od 1,5 godina, i sa jednim i sa drugim sam koristila pampers i misli da onome ko ih je izmislio treba dati nobelovu nagradu, svaka mu cast. to kazem zato sto mi je svekrva par puta donosila druge pelene i ni jedne nisu bile dobre.
Od jednih su se ojedali , a od drugih je meni bilo muka koliko su "lepo" mirisale.
To pampersmeni, samo napred.[img] :D :D :D :D :D [/code][/list]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 29, 2007 7:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 27, 2007 2:38 pm
Postovi: 146
Lokacija: kamena kuca na obali mora
qwerty 2,moze biti i da ih ne stegnete koliko treba.To se desavalo meni u pocetku jer sam se bojala da ih ne pritisne suvise.Pozdrav! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 02, 2007 9:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 21, 2006 9:58 pm
Postovi: 272
Ja sam probala i LIBERO pelene ali one i ako imaju rastegljivu traku pozadi nisu mi se svidele jer prvo nekako su krute kada se napune a hoce guza u njima da se ojede sto se kod pampersa skoro nikad ne desava.
A moja sestra koja zivi u Svajcarskoj mi je donela nekoliko pelena koje su joj ostale od njene dece isto pampers i stvarno postoji razlika. Nekako mi deluju kvalitetnije. Jos i kada sam videla da postoji pampers kao gacice pa i za bazen tj. kupanje ono stvarno lepo izgleda i prakticno je. To kod nas stvarno nisam videla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pomagajte
PostPoslato: Čet Okt 18, 2007 10:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 29, 2007 1:37 pm
Postovi: 4
Lokacija: Sr.Kamenica
Ja stvarno ne znam sta da kazem.Meni su pampers od pocetka pustale! I zategnem i na sredini i veci broj i one u koje se po tezini uklapamo. Ali retko kad da ne puste i to kad spava. Onda sam probala boni i neko vreme je bio suv a sad su i one pocele da pustaju. Mada moj decko toliko mrda!!! (sad ima 8 meseci). I zategnem ga covece!!! I kad ga skinem nadjem pelene svucene do prepona! A ide zima, a popizdi kad ga nocu presvlacim
Boni mi je inace malo tvrdji a pampers je fin mekan i tanji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: probaj druge
PostPoslato: Pet Okt 19, 2007 10:35 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 20, 2007 10:39 pm
Postovi: 123
I mojoj bebi je pampers propustao.Probaj Huggis,meni su one bile super ,mekane su,a nisu mi propustale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 25, 2007 7:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Okt 21, 2006 9:58 pm
Postovi: 272
Mojoj bebi je isto propustalo dok nisam pocela da joj oblacim bodi. On mnogo lepo drzi pelenu da se ne smakne.Tako sam prestala sa benkama i zamenila ih bodicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 21, 2008 1:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2007 6:27 pm
Postovi: 27
kada se rodio ogi ja sam insistirala na pampers pelenam jer nisam ni znala da postoje druge,tv reklama je cudo,ali kad sam malo stekla iskustva uvidala sam da ima i mnooooogo boljih pelena,npr libero ili babylove iz dm-a,pampers se uvek osecao na mokracu,ujutru se budi mokar ma grozne su mi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 22, 2008 11:13 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 8:08 pm
Postovi: 322
drage mame ono sto je vazno je da pelena prija bebi,ali sto je vaznije je naravno zdravlje...Sta hocu da kazem ,Pampers sam koristila i sa prvim i sa drugim detetom,ali nije prestajalo da me grize to sto na njima ne pise da su klinicki ispitane..sada imam bebu od 7 meseci,kupila sam prvi put neke druge pelene tj.DM i na njima pise da su klinicki tj.dermatoloski ispitane,a mojoj devojcici ne propustaju...ali ljudi sta je reklama!!!!!Pampers pelene se prave od neke smese koja se koristi za brodove posle farbanja ida ne bi ulazila vlaga ispod farbe,pa zato se i ne usudjuju da ih testiraju..Slazem se da se vrlo cesto i napise da je nesto zdravo i kad nije,a zamislite kad ne smeju ni da naoisu da su klinicki ispitane kad i niko ne sme da ih klinicki ispita nasao bi cuuudddooo!!!!!!Nama roditeljima niko ne moze da nametne da nesto koristimo,ali to sto svesno zzzzmurimo na cinjenicu da nesto nije zdravo to je vec nas problem.Pouzdano,ali pouzdano znam da koriscenje ovih pelena ima svioje posledice,ali niko ne sme da prica o tome,jer proizvodnja ovih pelena i prodaja ima dooobra ``ledja``` pa niko ne sme da postavi pitanje dali je nesto dobro za bebe ili ne.Svi se oslanjamo na to da se to podrazumeva,da u nekim drugim zemljama,ali ne i kod nas!!!Oni jednostavno ni zasta ne mogu da odgovaraju jer nisu napisali da je taj proizvod proso neki atest, a vi kad kupujete nesto,kupujte na svoju odgovornost...Veruj te mi posledice postoje,ali i lekari su placeni da cute o tomee!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 41 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 53 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: