Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Miteseri
PostPoslato: Sub Avg 20, 2005 11:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 20, 2005 5:21 am
Postovi: 3
Ne znam da li neko ima iskustvo kao i ja...u pubertetu sam imao srednje problematicnu kozu, i jos tada su mi kozmeticari rekli za ono sto me najvise smaralo, a to su miteseri na nosu, da cu ih se tesko resiti. Generalno sa ostalim delovima lica sam lako izlazio nakraj i miteserima na njima ali nos nikako, zato sam i isao kod kozmeticara.

Pre koju godinu sam poslenji put bio (3. ukupno :)) i tada su mi rekli da imam "klinaste" mitesere i da koliko god mi oni zguzvaju :wink: nos (bukvalno) jako tesko mogu da ih se rese.

E, ja bih voleo da ih se resim, pa trazim preporuku za nekog dobrog kozmeticara da zavrsim sa ovim ako je ikako moguce, a verujem da jeste.

Hvala na preporuci i savetu!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Miteseri
PostPoslato: Ned Avg 21, 2005 10:53 am 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Mislim da nije moguće da se mitesera rešite zauvek, uz pomoć nekog preparata ili procedure. Vaša koža je takva, a i inače, oko 70% populacije ima masnu kožu, što uglavnom podrazumeva da na tzv. "T zoni" a to su čelo, nos i brada, predeo između lopatica i predeo grudne kosti, imaju masniju kožu i mitesere.
Moj predlog je sledeći: da po prestanku sunčanog perioda, uzmete gel sa retinoičnom kiselinom, koji će "razmekšati mitesere" i da nakon toga odete kod kozmetičara na tretman. Vama svakako sleduje jedan tretman mesečno, jer trajnog otklanjanja mitesera, bar za sada, nema.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 98 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: