Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: DIANE 35
PostPoslato: Pon Jun 26, 2006 6:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 12, 2006 3:00 pm
Postovi: 23
Lokacija: Kragujevac
Nasa Dr.OBGYN mi je preporucila koriscenje Diane 35,pa bih zamolila sve one koje su ga pile da mi kazu nesto vise o njemu.Zapravo,zanima me ima li nezeljenih efekata,kako se pije i tako to...I jos jedno pitanje-zna li neko efikasan preparat za izbeljivanje dlacica?Koristila sam FADE OUT i nisam nesto odusevljena njegovim ucinkom!Unapred hvala svima!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DIANE 35
PostPoslato: Pet Jun 30, 2006 8:45 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 6:19 pm
Postovi: 222
cikaivan je napisao:
Nasa Dr.OBGYN mi je preporucila koriscenje Diane 35,pa bih zamolila sve one koje su ga pile da mi kazu nesto vise o njemu.Zapravo,zanima me ima li nezeljenih efekata,kako se pije i tako to...I jos jedno pitanje-zna li neko efikasan preparat za izbeljivanje dlacica?Koristila sam FADE OUT i nisam nesto odusevljena njegovim ucinkom!Unapred hvala svima!



ja sam isto dobila od svog doktora diane 35,nisam jos pocela da pijem.
u uputstvu ti pise kako se piju pilule,prvi dan menstruacije pocinjes piti,pijes 21 dan koliko ima pilula i onda sedam dana pauze,tada bi trebala da dobijes.
o kontraindikacijama ne moze niko tacno da ti napise,jer sve zavisi od osobe do osobe i organizma,kada pocnes piti znaces da li ti pilula odgovara ili da uzmes neku drugu pilulu sa manje hormona,sto svakako trebas da se konsultujes sa dr. obgyn ili svojim doktorom.
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 276 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: