Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim Vas pomozite mi na temu papa test III grupa, biopsija.
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 1:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 28, 2009 12:44 am
Postovi: 2
:o :( :oops: :cry: :cry: :cry:
Imam 29 godina. Pre 3 godine pukla mi je vodena cista voda se inficirala i operisali su me, posle toga je sve bilo ok do pre 6 meseci kad sam imala vanmatericnu trudnocu...
Jedva sam je prezivela, uklonili su mi levi jajovod jer je pukao, oporavila sam se i od toga i sad sam otisla na regularni pregled nakon 6 meseci i moja dr. ginekolog je na kolposkopskom pregledu videla neki mozaik...nece da primi jod....vaginalni sekret je 3 grupa, papa test je takodje 3 grupa...na papa testu pise, diskarioza, hiperhromazija...poslala me je na biopsiju i sada cekam rezultate. ljudi precrkla sam od straha. pritom ne menjam cesto partnere, imala sam 4 -5 momaka do sada.... pri tom je moja majka pre neki dan operisala karcinom grlica materice. imam i vaginozu, ali zbog biopsije nesmem da koristim vaginalete, dr.sumnja na bakterije, pa zbog iste ne smem ni da se testiram na hlamidiju, a moj decko je radio test na nju i negativan je.....
Molim vas ako neko moze nesto da mi kaze u vezi ovoga neka mi kaze, ako je bio bar u slicnoj situaciji ili je strucnjak....
Kao sto rekoh precrkla sam od straha i samo zelim da zivim.
Pri tom, nisam osecala ama nikakve tegobe, peckanja, svrab,upale,mirise...
Hvala.

Profil Privatna poruka Vrh stranice Dno stranice


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim Vas pomozite mi na temu papa test III grupa, biopsija.
PostPoslato: Sre Okt 28, 2009 1:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 28, 2009 12:44 am
Postovi: 2
Izbriši
Online

Slučajni prolaznik

Poruka: 1

Imam 29 godina. Pre 3 godine pukla mi je vodena cista voda se inficirala i operisali su me, posle toga je sve bilo ok do pre 6 meseci kad sam imala vanmatericnu trudnocu...
Jedva sam je prezivela, uklonili su mi levi jajovod jer je pukao, oporavila sam se i od toga i sad sam otisla na regularni pregled nakon 6 meseci i moja dr. ginekolog je na kolposkopskom pregledu videla neki mozaik...nece da primi jod....vaginalni sekret je 3 grupa, papa test je takodje 3 grupa...na papa testu pise, diskarioza, hiperhromazija...poslala me je na biopsiju i sada cekam rezultate. ljudi precrkla sam od straha. pritom ne menjam cesto partnere, imala sam 4 -5 momaka do sada.... pri tom je moja majka pre neki dan operisala karcinom grlica materice. imam i vaginozu, ali zbog biopsije nesmem da koristim vaginalete, dr.sumnja na bakterije, pa zbog iste ne smem ni da se testiram na hlamidiju, a moj decko je radio test na nju i negativan je.....
Molim vas ako neko moze nesto da mi kaze u vezi ovoga neka mi kaze, ako je bio bar u slicnoj situaciji ili je strucnjak....
Kao sto rekoh precrkla sam od straha i samo zelim da zivim.
Pri tom, nisam osecala ama nikakve tegobe, peckanja, svrab,upale,mirise...
Hvala.

:oops: :cry: :cry: :cry: :o :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim Vas pomozite mi na temu papa test III grupa, biopsija.
PostPoslato: Sre Nov 25, 2009 7:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 25, 2009 7:07 pm
Postovi: 1
posle ginekoloskog pregleda izvjestaj je sledeci:
U ingvinalnoj regiji su uvecani limfatici, u spekulima uvecana vaginalna sekrecija.
pored osnovnih nalaza trazi se i serologija na EBV

sta ovo znaci?:(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 156 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: