Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Strah od papa testa :(
PostPoslato: Čet Jun 11, 2009 2:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Apr 05, 2008 1:44 pm
Postovi: 546
Pre mesec dana sam bila kod ginekologa zbog simptoma slicnim onim od ranije, kada sam imala Eserihiju i Candidu. Posto je bilo vreme praznika, bez radjenja brisa mi je dato da koristim Polyginax i da pijem Lactogin 6 nedelja jer je moja doktorka smatrala da mi se sve to desava zbog pada imuniteta, pa ce biti jos gore ako mi jos bude dala i antibiotike.
E sad. . .Ja cu uskoro otici svakako na kontrolu briseva. Ali problem je sa papa testom i kolposkopijom. :(
Poslednji put sam radila krajem 2007 :oops: ,znam sramota! Tada mi je dr nasla neku ranicu , brojne leukocite i znakove vakuolarizacije (?) i napisala je Cervicitis chronica :o i dala mi samo vaginalete kantariona.
Ja bi trebalo da uradim papa sad, ali se jako bojim .. :cry:
Za 2 meseca se udajem i bojim se sta se za ovo vreme napravilo sa tom ranicom :o , i svasta mi prolazi kroz glavu : da cu morati na operaciju, da cu otkazati vencanje zbog bolesti .. . :cry:
A o tome da mozda necu moci da ostanem trudna i sumnjam da nesto sa mnom mozda nije u redu bolje i da vam ne pricam. . .
Da li je neko od vas imao ranicu sa dosta leukocita i kako se to na kraju zavrsilo? Ja se mnogo bojim da odem kod lekara. . . :cry:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 251 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: