Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 250 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Sub Mar 26, 2011 10:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 16, 2009 9:35 pm
Postovi: 35
Lokacija: Srbija
Nije mi jasno zasto svi mislite da je to "psihicki problem"?
Nije psihicki u vecini slucajeva nego problem sa nervima,problem sa serotoninom ili ko zna sa cim jos.
Ukratko tu je lijek (tableta) za preranu ejakulaciju pod nazivom: PREJAC 60mg (Dapoxetine).
Evo na oficijelnom wikipedia sajtu provjerite kako je mocna ova tableta,evo linkovi ,ovaj je preveden na srpski jezik -> http://translate.google.com/translate?j ... Dapoxetine

Evo i na engleskom jeziku -> http://en.wikipedia.org/wiki/Dapoxetine

Inace imam i tablete za potenciju,uglavnom za sve informacije javite mi se na private msg ili mi posaljite email i javicu vam se.
Zelio bih da pomognem sto vecem broju ljudi,samo treba da se javite,posaljite poruku ili email i sa zadovoljstvom cu odgovoriti i reci kako da dodjete do Dapoxetina i ostalih tableta. Moj email je: [email protected]

Pozdrav

_________________
Narucite tablete za potenciju > www.ciplapharmacy.com <


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Pon Mar 28, 2011 2:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 18, 2011 3:48 pm
Postovi: 25
Dobar dan!Mozda je ovo sto cu sada reci i normalno a mozda i ne,ali desava mi se to,da kada sam sa devojkom kada se ljubim sa njom,ili kada se dodirujemo,meni penis brzo dodje u erekciju i posle nekog vremena se ispusti sperma.To me veoma zabrinjava pa bih molio za savet,da li je to do gofina,jer imam 15.

Hvala:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Pon Mar 28, 2011 3:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 18, 2011 3:48 pm
Postovi: 25
Dobar dan.Imam 15 godina i ne znam da li je ovo sto cu sada reci normalno ili nije,ali ipak da proverim.Desava mi se to,da kada sam sa devojkom,kada se ljubimo ili mazimo,meni penis brzo dospe u erekciju,i posle nekog vremena ispusti se sperma bez moje kontrole tj dok se ljubimo,ne znam sta je to pa bih molio za objasnjenje i pouku.


Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Pon Mar 28, 2011 6:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
da li dozivis orgazam pa tad ejakuliras, i taj orgazam ne mozes da kontrolises vec prerano dodje, ili se samo iz penisa u stanju uzbudjenosti luci neka lepljiva tesnost? jer postoji nesto sto se zove presemena tecnost i ona se normalno luci iz penisa tokom stanja uzbudjenosti, i to nije sperma, i nije povezano sa dozivljavanjem orgazma, vec se luci znaci od pocetka uzbudjenosti i nastanka erekcije...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Pon Mar 28, 2011 7:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 28, 2011 5:53 pm
Postovi: 6
Preporucujem Kegelove vjezbe, to je prirodan put ,mada su one najvise namijenjene zenskom polu zbog problema sa mokrenjem . Uostalom ,ne moze da skodi !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Pon Mar 28, 2011 10:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 16, 2009 9:35 pm
Postovi: 35
Lokacija: Srbija
mr.lazar je napisao:
Nije mi jasno zasto svi mislite da je to "psihicki problem"?
Nije psihicki u vecini slucajeva nego problem sa nervima,problem sa serotoninom ili ko zna sa cim jos.
Ukratko tu je lijek (tableta) za preranu ejakulaciju pod nazivom: PREJAC 60mg (Dapoxetine).
Evo na oficijelnom wikipedia sajtu provjerite kako je mocna ova tableta,evo linkovi ,ovaj je preveden na srpski jezik -> http://translate.google.com/translate?j ... Dapoxetine

Evo i na engleskom jeziku -> http://en.wikipedia.org/wiki/Dapoxetine

Inace imam i tablete za potenciju,uglavnom za sve informacije javite mi se na private msg ili mi posaljite email i javicu vam se.
Zelio bih da pomognem sto vecem broju ljudi,samo treba da se javite,posaljite poruku ili email i sa zadovoljstvom cu odgovoriti i reci kako da dodjete do Dapoxetina i ostalih tableta. Moj email je: [email protected]

Pozdrav

_________________
Narucite tablete za potenciju > www.ciplapharmacy.com <


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Pon Mar 28, 2011 10:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 16, 2009 9:35 pm
Postovi: 35
Lokacija: Srbija
Morao sam opet da ponovim moj post jer niko ne komentarise.

Znaci,nudim vam resenje a vi se pravite ludi. ccc

_________________
Narucite tablete za potenciju > www.ciplapharmacy.com <


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Uto Mar 29, 2011 2:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 18, 2011 3:48 pm
Postovi: 25
Da bas to se desi,u stanju uzbudenosti se luci neka lepljiva tecnost,ja ne dozivim orgazam,samo ta tecnost i erekcija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Uto Mar 29, 2011 2:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 18, 2011 3:48 pm
Postovi: 25
Pa sad da li bi mi te vezbe pomogle da ne izlazi ta lepljiva tecnost prilikom ljubljenja ili mazenja sa devojkom,i kako da resim to,da penis ne ode u erekciju prilikom vec navedenih odnosa

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Uto Mar 29, 2011 8:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 28, 2011 5:53 pm
Postovi: 6
Marko micic je napisao:
Pa sad da li bi mi te vezbe pomogle da ne izlazi ta lepljiva tecnost prilikom ljubljenja ili mazenja sa devojkom,i kako da resim to,da penis ne ode u erekciju prilikom vec navedenih odnosa

Hvala



Ne bi bilo dobro da nemas erekcije kada si sa djevojkom ,jer upravo je to poenta :) . Djevojke se loze kada osjete musku erekciju . Samo je problem ako si previse uzbudjen pa prerano ejakuliras . Za takvo nesto je potrebna vjezba ,bojim se da ne postoji lakog rjesenja . Ja nisam pristalica tableta ,jer onamo gdje pomazu ruse na drugoj strani . Ali ,neka svako izabere sta mu odgovara . Sto se tice vjezbi ,one ce ti omoguciti da kontrolises ejakulaciju ,i vremenom ces moci da je zadrzavas dokle tebi bude odgovaralo .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Čet Mar 31, 2011 1:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 18, 2011 3:48 pm
Postovi: 25
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Čet Mar 31, 2011 8:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
Marko micic je napisao:
Da bas to se desi,u stanju uzbudenosti se luci neka lepljiva tecnost,ja ne dozivim orgazam,samo ta tecnost i erekcija
Pa sad da li bi mi te vezbe pomogle da ne izlazi ta lepljiva tecnost prilikom ljubljenja ili mazenja sa devojkom,i kako da resim to,da penis ne ode u erekciju prilikom vec navedenih odnosa

ta tecnost je upravo presemana tecnost, znaci nesto sto je apsolutno normalno i sto mora da postoji! :)
i ne treba nikakve vezbe tu da pomazu, jer to ne treba da se sprecava, to samo znaci da kod tebe radi sve kako treba! i erekcija je nesto sto je potpuno normalno kad si uzbudjen, kad se mazis sa devojkom...
budi srecan sto je tako kako jeste i ne brini! uzivaj! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Čet Mar 31, 2011 8:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
P.S. to nema veze sa orgazmom ni spermom ni preranom ejakulacijom, presemna tecnost se luci pre toga, od pocetka uzbudjenja... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Pet Apr 01, 2011 2:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 18, 2011 3:48 pm
Postovi: 25
Da samo se luci ta tecnost u stanju uzbudjenja,i to kada imam erekciju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRERANA EJAKULACIJA
PostPoslato: Pet Apr 01, 2011 2:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 18, 2011 3:48 pm
Postovi: 25
e Hvala vam a ja sam se zbog toga grizao a ako vi kazete da je normalno onda je normalno.

Hvala jos jednom


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 250 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 125 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: