Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: otoka na desnoj testisu
PostPoslato: Čet Feb 23, 2017 3:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 23, 2017 2:45 am
Postovi: 7
kada sam osetio u urinu krv pri kraja mokrenje ja sam se javio na doktora i vtori dan sam osetio otoka na desni testis odma sam dobio uputa za urologija tamo sam dobio prvu terapiju Amosiklav tablete pancef tablete lidaprim tablete xumoral tablete pio sam ovu terapiju 10 dana i otisao na kontrolu otok je bio isti ondak sam dobio vtoru terapiju flexid 5001x1 10 dana da pijem ali u teku nedelju sam dobio teski bolova u stomaku i su mi dali upat za bolnicu tamo su me snimali eho snimku nista ni su pronasli kada sam otisao u bolnicu doktor je smenio terapiu i mi je dao serrapeptase po jedna na dan opet nista otok je ostao i su me ispisali is bolnice su mi prepisali pancef 400miligrama ja sam pricao sa doktoru i sam procitao da je pancef za bronhitis sinuse asmu on mi je rekao da su naj bolji lekovi .... ondak sam otisao u privatnu bolnicu posle nedelu dana kada je imalo termin i su mi otkrili kancer testisa ja i su mi rekli posle biopsiju da ce odluce dali da ga ostrane testis ja mislim da celo vreme prosli urolog doktor da mi je prepisao pogresnu terapiju i dok sam pijo tu terapiu da se pojavio cancer molim vas da mi odgovorite jel terapija bila pogodna za moju bolest sto sam dobivao ili ni je


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: otoka na desnoj testisu
PostPoslato: Čet Feb 23, 2017 1:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 23, 2017 2:45 am
Postovi: 7
PA DA ALI JA SAM IMAO OTOK OD 5 JANOARA I SAM PIO TU NE SODVETNU TERAPIJU I KADA SAM BIO NA EHO 7 FEBROARA BILO JE SVE U REDU NI SAM IMAO KANCER A SADA SU MI REKLI PRE DVA DANA DA IMAM KANCER JA MISLIM DA SAM PRIMAO SODVETNU TERAPIJU DA NE BI DOBIO OTOK BI NESTAO


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 95 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: