Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 426 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hronicni prostatitis
PostPoslato: Sre Maj 29, 2019 12:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 27, 2019 8:25 am
Pozdrav dobri ljudi. Nadam se da vam je dobro. A i ako nije Zelim vam brz oporavak i snagu...Evo ovako posto sam provalio neke stvari...provalio sam da smo svi mi dobili prostatitis zbog nepaznje i neiskustvo lekara, i da nekima cak i nece da pomognu za dalje vec samo ih muce sa nekim bezveze lekovima sto verovatno vise steti nego sto leci, ja sam odlucio praviti kanabisovo ulje, pa sta bude? nadam se da necu postati zavisnik....posto verujem u moc prirode a i fakticki sam testirao prirodni nacin VS lekovi i antibiotik. Pa moj konacni rezultat je priroda je najbolji nacin! E sad posto sam pusac i gurman Citao sam da to sve ne vredi ili traje duze Lecenje! Ako covek jede tixicnu hranu i pije toxicne rastvore... bice to tezak put za mene, Znaci Em Drogiran Em gladan Em zedan pfuuuuu ali Valjda cu barem da se otkacim od Ovog Sto mi pravi muke u zivot.....Eto toliko od mene Ako neko ima iskustva sa time Nek mi odgovori.. pozzz

Vrh

PostPoslato: Sre Jun 12, 2019 3:46 pm 
Pridružio se: Sre Jun 12, 2019 3:34 pm
Pozdrav, moj problem je sledeci, pre mozda mjesec dana poceo sam osjecati lagani bol i nelagodu u donjem dijelu stomaka, malo cesce mokrenje bez ikakve boli, bol u preponama i ponekad malo otezanje u testisima(ma da nije to strasno) i kasnije mi se javlja bol u donjem djelu ledja, radio sam nalaz urina, urino kulturu i spermo kulturu, spermo kultura je pokazala enterococtus faecalis, bio sam kod urologa, izmedju ostalog je rekao variocele i unutrasnji bruh ali nista nije strasno nije za operacije, uglavnom od tog nisu moji simptomi, i vidim na nalazu da je napisao urethroprost chr bpo n 40 i dao mi je da pijem th nolicin i flosin, to pijem nekih 7-8 dana i uz to pijem od biljne apoteke caj za bakterije i danas sam dobio solubirat caj, uglavnom bol u donjem djelu ledja je skoro pa stalno prisutan, pa ako neko moze malo da mi i pojasni moje stanje i pomogne, jer urolog mi i nije bio bas previse rjesit. Hvala

Vrh

PostPoslato: Čet Jun 13, 2019 2:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Инфицирана сперма знак је теже инфекције и требаће пуно времена да се излечи. Мораш да будеш упоран у лечењу разним средствима али најважније је да пронађеш узрок такве инфекције.

Vrh

PostPoslato: Čet Jun 13, 2019 5:07 pm 
Pridružio se: Sre Jun 12, 2019 3:34 pm
aaaca je napisao:
Инфицирана сперма знак је теже инфекције и требаће пуно времена да се излечи. Мораш да будеш упоран у лечењу разним средствима али најважније је да пронађеш узрок такве инфекције.

Kako mislis da pronadjem, jer mi urolog nije rekao ni za kakve dalje pretrage, nego samo ove tablete dao i kontorola za mjesec dana, i jel moguce da su i bolovi u ledjima od toga pa cak i sa lijeve i sa desne strane pupka imam neke kratkotrajne bolove(zarenja) ne znam kako da da opisem, i ima te li jos nekih prirodnih lijekova za preporuciti pored ove doktorove terapije?

Vrh

PostPoslato: Sub Jun 15, 2019 4:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Шта лекара брига. Још да се замара лечењем?!

Један од најчешћих узрока такве инфекције је анални секс, на пример. Код њих узрочници инфекције улазе кроз пенис па ти види где си га "турао".

За болове стварно нисам сигуран.

Природних лекова има разних. Неки се лече чајем од жалфије, неки Луголовим раствором, а неки алкализацијом организма. Имаш о томе доста на форуму.

Vrh

PostPoslato: Uto Jun 25, 2019 5:00 am 
Pridružio se: Sre Feb 27, 2019 8:25 am
Ljudi dali neko ima iskustva sa Prostero. Dali je neko cuo za ovaj lek? Slucajno sam naso na internet ali nema nista detaljno o iskustvima.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 426 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 25, 26, 27, 28, 29

Izdvajamo za vas:

Sva vremena su u UTC + 2 sata