Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: klinika (kod hotela)mažestik/majestic - mišljenja ?
PostPoslato: Čet Feb 03, 2011 7:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 03, 2011 7:10 pm
Postovi: 15
Voleo bih da znam ima li zubna klinika iz naslova neku dobru ili lošu reputaciju po kvalitetu usluge i stručnosti lekara ?

Ono što sam ja čuo je da je to klinika koja je dežurna tokom noći i praznicima, da radi 24h, i da se tamo vrše hitne intervencije. Odatle važi mišljenje nestručne javnosti da je to mesto za sirotinju, klošare, i slične socijalne slučajeve koji iz nebrige ili nemaštine tamo dođu samo da izvade bolan i neizlečiv zub. I to sve znači da se tamo ne zadržavaju dobri lekari, već je stručnost i usluga loša ili osrednja.

da li je to sve tačno ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: klinika (kod hotela)mažestik/majestic - mišljenja ?
PostPoslato: Pet Feb 04, 2011 5:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 13, 2008 2:07 am
Postovi: 38
Ne bih se slozili oni i dalje vaze za jednu od boljih drzavnih ustanova a kao i u svim ustanovama ima i boljih i losijih lekara....to sto rad 24h to je hitan prijem ali to nije samo za sirotinju i klosare nego i sve ljude koji imaju problem tokom noci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: klinika (kod hotela)mažestik/majestic - mišljenja ?
PostPoslato: Sre Apr 20, 2011 9:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 20, 2011 7:32 pm
Postovi: 40
ne bih se slozio da je rezervisano za klosare,sirotinju itd i da tamo rade kojekakvi lekari!!!strucnost pre svega!!!!eto ti moj odgovor za mazestik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: klinika (kod hotela)mažestik/majestic - mišljenja ?
PostPoslato: Pon Apr 09, 2012 9:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 09, 2012 9:36 pm
Postovi: 1
Nadaj se da se nece desiti da osetis bol pa da ces morati kod njih na tu hitnu intervenciju.
Pazi oni su naj jeftiniji koliko znam a to privlaci razlicit stalez ljudi pa se moze desiti da neko sa tvojim opisom bude tamo.
Sto se doktora tice OK su ali ako ti student zapadne nadrljao si, meni je ostao deo umnjaka pri vadjenju, pogadjaj student.
Sve u svemu isti su kao i svugde mozda su ocekivali neku cast pa da se malo vise potrude oko mene al zaista nisam imao novca na pretek jer sam i onako dosta ostavio njima u tom mesecu.
Ono sto svakako odvaja njih od drugih je to sto posao zavrsavas veoma brzo, za mesec dana sam popravio sve i izvadio jedan a kod drugih to traje pa jedan max nedeljno i to ako imas srece zato se meni i nagomilalo samo su me odlagali zakazivali za po deset dana ali kod ovih zavrsavas i po 3 u jednom danu u zavisnosti od guzve.
Svakako ih preporucujem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: klinika (kod hotela)mažestik/majestic - mišljenja ?
PostPoslato: Uto Maj 08, 2012 12:46 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 18, 2011 3:07 am
Postovi: 6
Ja sam prezadovoljna mojom dr koja tamo radi!!! Dan kad sam otvarala karton kod nje doslo je jos desetoro ljudi da vadi karton. Imala sam neku ispalu plombu u zubu koji je bio bas duuuboko izbusen i boleo je samo kad pomislim na zub. Ona mi ga je brzo, bezbolno i savrseno sredila. :D

Isti slucaj i sa vadjenjem zuba - najbolje iskustvo ikad :) Ne znam da li su svi stomatolozi tamo takvi ili sam ja imala srece, ali moju dr sam preporucila svim prijateljima i dele moje misljenje :wink:

Sto se tice ciscenja kamenca, jace su im cene i to moze i na drugim mestima povoljnije. Ali za popravke i vadjenje zuba su mi savrseni! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: klinika (kod hotela)mažestik/majestic - mišljenja ?
PostPoslato: Pet Maj 31, 2013 1:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 01, 2013 2:18 pm
Postovi: 14
Mene interesuje da li neko zna kakva je dr. Katarina Untenecker?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: klinika (kod hotela)mažestik/majestic - mišljenja ?
PostPoslato: Ned Jun 02, 2013 8:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 04, 2012 12:05 pm
Postovi: 44
mazestik izbegavajte!
kompozitne(bele ) plombe koje koriste su em najgoreg kvaliteta(galenikine) em im je istekao rok trajanja!zatim, sterilizatori im skoro i ne rade!stolice se raspadaju, los kvalitet materijala, bez obzira sto su najstrucnija drzavna klinika u drzavi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: klinika (kod hotela)mažestik/majestic - mišljenja ?
PostPoslato: Čet Jun 27, 2013 11:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 27, 2013 10:58 am
Postovi: 1
Za rad i strucnost osoblja samo pohvale. Na zalost vise puta sam bio u situaciji da moram da ih posetim i vec posle 1. puta, NIKADA, ali NIKADA nisam strepeo kad sam odlazio kod njih (na hitan prijem).

Mozda im jesu cene nize (prednost), mozda cete cekaonicu deliti sa ko zna kakvim ljudima (retko kada), mozda cete biti razocarani rusticnim izgledom zgrade, ordinacija i opreme, ali problem ce Vam biti resen u najkracem mogucem roku i na vrlo profesionala nacin.

Katarina Untenecker (ako nisam pogresio osobu, secam se da je imala nesvakidasnje prezime) mi je vadila zub pre 7 meseci i posle toga sam joj odneo kafu i bombonjeru (toliko sam bio zadovoljan). Sve pohvale za nju.

Pre 10 dana sam morao hitno kod njih i Dr. Ilic me je spasao. Za njega garantujem. Evo vec za 2 sata idem kod njega da nastavim da radim ono sto sam trebao odavno. Imam makar 10 ordinacija u komsiluku, sto jeftinijih sto skupljih ali ja idem tamo, pored sve moje lenjosti.

Ocena za njih je 8/10 (da nije one rustike, dao bih 10)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: