Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Sre Jul 10, 2013 1:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 14, 2013 12:58 am
Koliko ja znam,a mislim da znam,da su svi dani u mesecu plodni,neki vise,a neki manje,zanima me,zbog cega onda je ne mogu da zatrudnim? Zaista se trudimo i ja i moj muz,mozda je kratko vreme oko 3 meseca,zaista bi zeleli tu bebu :) ... Ona nam fali da nam uklopi ovu srecu koju imamo. A i,ako je meni redovna meca na 30 dana i ako mi sad zakasni,a imala ne zasticeni odnos sa muzem 3 dana pred mecu,da li mogu da se radujem? :D :) Hvala u napred :)...!

Vrh

PostPoslato: Uto Jul 23, 2013 10:04 am 
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 7:27 pm
Vrlo bih vam bila zahvalna ako biste mi odgovorili i pomogli...

Ja i decko smo imali odnose, kondom je pukao i nismo to videli.
Nakon 7,8 sati uzela sal Escapelle pilulu i taj dan kada smo imali odnose bio mi je naplodan (17. jun, a ja trebam da dobijem 26.,27.juna... imala sam poslednju men. 28. jula)
E, sad moje pitanje je:
Da li zena moze da zatrudni u neplodnim danima?
Da li ja imam saseda zatrudnim i kolike su?
I da spomenem, ja idalje nemam nikakve simptome, povracanje, krvarenje, glavobolja... kao sto pise na uputstvu tabletice i kao sto je moja doktorka rekla da ce mozda da se desi da malo prokrvavim..
Molim vas odgovorite :oops:
hVALA Vam unapred.

Vrh

PostPoslato: Sub Jul 27, 2013 10:32 am 
Pridružio se: Sub Jul 27, 2013 10:24 am
Zdravo svima,nov sam na ovom forumu,iscitao sam razne teme,pa me zanima nesto.
Juce sam se samozadovoljavao,obrisao polni organ itd.A jedno pola sata posle toga sam imao 'odnos' sa devojkom,naravno,ako se to moze nazvati odnosom zato sto sam gurnuo samo 3,4 puta i izvadio.I ovo mi je prvi put da gurnem bez kondoma,pa me zanima da li moze devojka da zatrudni,a mislim da je u plodnim danima.Hvala unapred.

Vrh

PostPoslato: Sre Avg 28, 2013 8:44 pm 
Pridružio se: Sre Avg 28, 2013 8:30 pm
Imam jedno pitanje... Imala sam odnos sa deckom par dana pre ciklusa i dan pred ciklus. Nismo imali zastitu i svrsio je u mene. Dobila sam menstruaciju trajalo je 7 dana kao i inace , samo je krv bila svetlija nego inace i cesto mokrim od tad. Nakon sto je ciklus zavrsio , dan posle se pojavila sluz crvenkaste boje. Zanima me , jel moguce da sam trudna? Ili je u pitanju neka prehlada?

Srdacan Pozdrav

Vrh

PostPoslato: Ned Sep 01, 2013 3:52 pm 
Pridružio se: Ned Sep 01, 2013 3:43 pm
i mene interesuje da li je moja djevojka trudna. nismo imali odnos ali smo se trljali. nisam svrsio niti nevinost uzeo. ali strah me da li sam malo sluzi izbacio dok smo to radili. pa sad me interesuje da li je moguce da je ostala trudna ?

Vrh

PostPoslato: Ned Sep 01, 2013 11:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
@nata123,
moguce je

@Adiii333,
samo teorijski - prakticno gotovo da ne.

Vrh

PostPoslato: Sub Sep 14, 2013 7:14 pm 
Pridružio se: Sub Sep 14, 2013 7:10 pm
Imam i ja jedno pitanjce i nedoumicu. Panicar i zentam se, sta cu. Elem, imala sam zasticen odnos (kondom), nije pukao, nije svrsio u meni ali sam ja u, tako reci, najplodnijim danima pa sam malo uplasena. Trebam li da se brinem?

Vrh

PostPoslato: Pon Okt 07, 2013 8:26 pm 
Pridružio se: Pon Okt 07, 2013 8:19 pm
Moja devojka pije tablete za kontracepciju .. koja je verovatnoca da zatrudni ? Ako nije problem odgovorite mi na mail [email protected]
Unapred hvala

Vrh

PostPoslato: Pon Okt 07, 2013 10:42 pm 
Pridružio se: Ned Okt 06, 2013 3:12 pm
A da vas pitam ja, što se je*avate ako niste spremni za decu?!? Kako vam je lepo tokom odnosa neka vam bude lepo i tokom odgajanja tog deteta. Ili jednostavno - koristite kondom!

Vrh

PostPoslato: Uto Okt 08, 2013 11:10 am 
Pridružio se: Pon Okt 07, 2013 8:19 pm
A sta ako ti kondom pukne a ne zelis da zatrudnis ?

Vrh

PostPoslato: Uto Okt 08, 2013 12:06 pm 
Pridružio se: Ned Okt 06, 2013 3:12 pm
Ko god da se upusta u seksualne odnose - mora i na to da bude spreman. Ako kondom pukne - imas tabletu za dan posle... Ali ove gluposti - svrsio, pa opet, pa hoce bez, a nece da zatrudni, pa verovatnoce... To su gluposti.

Vrh

PostPoslato: Pon Okt 28, 2013 3:43 pm 
Pridružio se: Pon Okt 28, 2013 3:36 pm
Zdravo, imam jednoo pitanje, imala sam odnose sa deckom za vreme plodnih dana bilo je relativno skoro, bez zastite, kaze da nije svrsio u meni, alii imam uzasne mucnine tokom zadnja tri dana, da li mislite da postoji mogucnost da sam ostala u drugom stanju, ne znam kad se moze otkriti rana trudnoca, razmisljam da kupim test za pocetak, ali molim vas recite mi sanse da li je moguce? :D

Vrh

PostPoslato: Pon Nov 04, 2013 2:08 pm 
Pridružio se: Sub Sep 14, 2013 7:10 pm
Naravno da je moguce. Ne muci sebi i skrati neizvesnost. Pravac u apoteku po test, vec posle 7-10 dana od rizicnog odnosa mozes da se testiras.

Vrh

PostPoslato: Sre Nov 06, 2013 6:40 pm 
Pridružio se: Sre Nov 06, 2013 6:20 pm
Ovako sad. Sa djevojkom sam imao odnose pre oko 2 nedelje. Ona je prvi odnos imala proslo leto ali joj bio mn bolno i od tada do pre 2 nedelje nije imala odnose (bar tako kaze a i vaginalni otvor joj je bio dosta tjesan). Prvu penetraciju smo izveli bez zastitu ali to je bilo ono ni 2 minute nakon toga sam stavio zastitu. Kad smo prekinuli sa sex-a kondom je bio potpuno zdravi a ja nisam svrsio tokom seksa sto je dobro. Sad ona trebala da dobie menstruaciju na 4og ovaj mjesec ali kasni vec 2 dana. U panici smo i ja i ona. Ima simptome kao tvrdi grudi, akne na licu, podujeni stomak i joj malo nabole jajnika. Ona kaze da to su normalne simptome kad treba da dobie menstruaciju ali ipak smo u paniko zbog ta predsjemena tecnost. Prije smo se rucno zadovoljavale ali ja se secam da sam svrsio na stranu i nakon sosam se obrisio sa vodenim krpom sam stavio svoje prste i njenoj vagini. Spored nasih presmetaja ona je bila u neplodnom periodu. E sad muce me te prsti ako nisu bile dovolno zabrisane ili ta predsjemena tecnost kad sam izvrsio prvu penetraciju. Molim vas za brzi odgovor.

Vrh

PostPoslato: Ned Dec 08, 2013 6:26 pm 
Pridružio se: Ned Dec 08, 2013 6:21 pm
Relativno skoro sam pocela da imam odnose sa svojim deckom, u pocetku smo koristili zastitu, ali vec neko vreme ne koristimo.
Pred sam seksualni odnos, dodirivala sam mu polni organ i nekakva tecnost je pocela da izlazi. Nakon toga, imali smo odnos bez zastite. Interesuje me jel tecnost bila semena tecnost ili sperma? Treba li da popijem pilulu za dan posle, ako nije svrsio u meni?

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Izdvajamo za vas:

Sva vremena su u UTC + 2 sata