Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Prevelika frustracija
PostPoslato: Pet Jan 19, 2018 11:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 19, 2018 11:20 pm
Postovi: 2
Imam 28 god. Blizim se 30-oj nezaposlen sam, zivim sa roditeljima i neke moje frustracije su postale pojacane pre svih frustracija koja me najvise muci, a to je ona u vezi musko-zenskih odnosa. Nemam skoro nikakvog iskustva na tom polju, ostale su mi brojne traume i strahovi jos iz skolskog doba pa nisam uspeo da se ostvarim na tom polju. Nedostatak odnosa sa devojkama je poceo jako da me frustrira, toliko jako da se brinem da li cu uspeti da ostanem “normalan” sa tim neiskoriscenim nagonom ili ce se moje mentalno stanje pogorsati usled toga. Ne bih rekao da sam depresivan i anksiozan, ne osecam se tako (nekad sam tuzan ali me brzo prodje), vise se osecam besno ali ne na nekog posebno vec na takvu situaciju u koju sam zapao. Godinama sam osecao neku vrstu krivice zbog masturbiranja jer sam imao utisak da je masturbacija moj problem samo sklanjala pod tepih, cesto sam znao da ne radim to nekoliko nedelja pa onda ponovo pocnem ali pre par nedelja sam se potpuno cvrsto i fanaticki odlucio na totalnu apstinenciju (bez masturbacije) iz nekog protesta prema sebi samome i prema takvoj sudbini jer je masturbacija samo sklanjala pod tepih taj moj problem i resio sam da prekinem sa tim i rekao sebi da to necu raditi i da kad sledeci put budem uradio nesto u vezi toga to ce biti samo sex. Frustracija je postala visetruko pojacana od kad sam prestao to da radim ali je i bes postao veci, sve manje strpljenja imam i za ljude i za razne zivotne situacije, imam visak energije ali manje spavam, tesko mi je da se uspavam. Treniram fudbal i moja odluka je bila da tu energiju potpuno usmerim na sport ali sam zabrinut da bi to moglo da ostavi neke negativne psihicke posledice (mozda i fizicke poput impotencije i slicno) pa vam sve ovo pisem iz razloga da bih vas pitao da li ovakvo moje stanje moze tokom vremena da me promeni psihicki u negativnom smislu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prevelika frustracija
PostPoslato: Uto Jan 23, 2018 1:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па зар не видиш да ти је психичко стање већ горе?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: