Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 02, 2007 2:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
Za flekice i sitne ožiljke koji nastaju kao rezultat ručnog rada, u mom slučaju neprevazidjena je Exfoliac krema sa voć. kiselinama. Definitivnio daje najbolji efekat, izbeljuje i ujednačava ten, obnavlja kožu, a uopšte nije agresivna.
Meni je Skinoren bio baš mnogo jak, kad ga nanesem peckalo me jako i uvek kad ga stavim, nekih 15-20 minuta, nikako mi se koža nije navikla, i lice mi je posle 10tak dana (noći) svakim danom daljeg mazanja delovalo sve ispošćenije ... dok kod Exfoliaca, sve što ga duže mažem, lice je sve zdravije, koža se konstantno ravnomerno obnavlja, bez onog efekta sporadičnog intenzivnog guljenja.

Postoji varijanta od 10% i 15% kiselina, možete odmah da počnete sa 15% , jer krema nije jaka, samo zahteva mazanje neke nemasne ( oil-free i non-comedogenic ) zaštitne kreme u toku dana kad izlazite napolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 02, 2007 3:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 27, 2007 12:56 am
Postovi: 23
Lokacija: Beograd
E, baaaš tako nešto mi treba, da se sklone ti tragovi. A gde mogu da nađem tu Exfoliac kremu i koliko košta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 02, 2007 5:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 9:38 pm
Postovi: 31
nenno, zanima me koju ti dnevnu kremu koristis a da ujendno matira i hidrira?Naravno za vreme koriscenja Exfoliac kreme.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 04, 2007 10:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
Telepatic je napisao:
nenno, zanima me koju ti dnevnu kremu koristis a da ujendno matira i hidrira?Naravno za vreme koriscenja Exfoliac kreme.



Uglavnom koristim Neutrogena visibly Clear Moisturiser, jer mi je super i kao podloga za puder i šminku... lepo upija, ne sijaš se, lepo i miriše, ali ne daje baš mat izgled... Ako želiš da ti matira kožu, dobra je Eucerin krema iz kolekcije za masnu kožu, ne znam sad tačan naziv, ona baš izmatira, ali je očajna kao podloga za puder... a imajući u vidu da ti ne stavljaš puder (pretpostavljam), mogao bi to da probaš, ili neku Avene nemasnu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 05, 2007 12:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 9:38 pm
Postovi: 31
Hvala ti puno

p.s. Naravno da ne stavljam puder :D bilo bi bolesno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ...
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 3:59 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 08, 2007 4:32 am
Postovi: 80
Lokacija: Zemun
ako nista ne pomogne,tu je uvek provereno dobri ROACCUTANE koji leci sve,bez izuzetka.
Neko je napisao da lek ako deluje,deluje odma,a ne posle mesec dana,e bas naprotiv,taj koji odma deluje je bas los,jer ako deluje kasnije,znaci da uzrok problema resava iz samog korena,te mu zato i treba toliko vremena.I SKINOREN je odlicna stvar,ali prvih 10ak 15dana ne deluje u vecini slucvajeva,ali posle toga.... Ista stvar je i sa ROACCUTANE,kod koga se posle 2-3 nedelje stanje mnogo pogorsa,da bi posle par dana,pocelo da se stabilizuje,sto je znak da je pocela borba sa malim(velikim)napastima.
Moj predlog,probajte SKINOREN,800din.je,a bar je SCHERING.AG -BERLIN-GERMANY sto obecava.. :D :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: P. S.
PostPoslato: Ned Dec 09, 2007 4:04 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 08, 2007 4:32 am
Postovi: 80
Lokacija: Zemun
i da,jos nesto zaboravih,ko zeli zaista da proba pravu stvar,neka proba da nadje DIFFERIN(ADAPALEN)gel 0.1% (proizvodjac GALDERMA)i nek se uveri.Ja sam licno se uverio da je taj proizvod 100%delotvoran(neki ga zovu i ROACCUTANE za spoljnu upotrebu,posto je i on spada u grupu retinoida ali ne i isotretinoin) :D :D :D :D
http://www.differin.com/AboutDifferin/B ... After.aspx


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 11, 2007 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 18, 2007 6:57 pm
Postovi: 6
Nenno ja imam isto problema sa tim sitnim oziljicma (flekicama) od rucnog rada na licu. Zanima me gde kupujes tu kremu (Exfloiac) i koliko kosta? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Z A . B U B U L J I C E - A K N E
PostPoslato: Pon Sep 18, 2023 2:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 17, 2023 4:50 pm
Postovi: 12
Tablete protiv akni - https://rs.nonacne.com Nonacne su zaista uspešno sredstvo protiv promena na koži u vidu akni.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 105 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: