Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problem sa bubuljicama
PostPoslato: Ned Feb 13, 2005 4:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 13, 2005 4:22 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
Cao , pozz svima

Imam 20 godina , I imam problem sa bubuljicama vec nekih 3 godine.Koristio sam sve I svasta ranije ne znajuci u stvari da mi je koza lica masna , I to u na celu I nosu najvise , isto I na obrazima ali manje .Zanimljivo je to da mi je koza na celu totalno cista , znaci tu mi ne izlaze bubuljice kao ni na nosu I obrazima ,a opet tu mi je koza najmasnija… Bubuljice mi uglavnom izlaze na istim mestima ispod jagodica ,(po 3-4,a zanimljivo da su mi ranije izlazile sa desne strane lica, sada su prestale da izlaze sa te strane ali izlaze sa leve ?)uglavnom na mestima gde su se I ranije pojavljivale tj.na onim mestima gde su mi ostale mrlje od prethodnih.Od kozmetike koristim vec neko vreme , mozda 3 meseca Garnier Pure kolekciju za masnu kozu(pre toga sam koristion niveu) stim sto u sredini umesto garnierovog tonika korstim Nivea tonik za masnu kozu , mislim da mi vise odgovara od garniera , jer u njemu izgleda ima alkohola koji mi iritira kozu.Od skoro sam poceo da parim lice sa kamilicom I koristim isto jednom nedeljno neku masku za lice od Oriflame-a.Znaci ,maksimalno se trudim da se oslobodim tih prokletih bubuljica. Ali I ako redovno cistim lice I sve ovo sto sam naveo , nije mi jasno kako da konacno dodjem do stadijuma kada ce mi lice biti totalno cisto ,I zasto ako sam vec dosledan I uporan po pitanju ciscenja I odrzavanja lica ne prestanu da izlaze nove?ili mozda koristim pogresnu kozmetiku?ili je to mozda zato sto mi se lice konstantno masti cak I posle ciscenja I stavljanja neke garnierove kreme koja kao ceo dan drzi lice mat I kontrolise lucenje masnoce , mada kod mene se to nije pokazalo tacnim , vec , posle nekih sat-dva lice ponovo pocinje da se masti. Ne hranim se lose , jedem dosta voca ,retko jedem cokoladu:) ,pijem dosta cajeva … Sta vi , kao strucna lica misliste o svemu ovome I koji bi savet bio za mene , sta da radim.itd itd. I da , kako da mi brze nestaju mrlje koje ostaju posle bubuljica posto imam svetao ten I kod mene su one bas izrazene.?



Unapred Hvala na Pomoci,
Marko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Marko i bubuljice
PostPoslato: Ned Feb 13, 2005 5:20 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Zdravo Marko,
Vas problem nije strasan i da se lako resiti. Imate dve mogucnosti da Vam u kratkom roku pomognemo:
1. 22.2.05. da dodjete na besplatan pregled i konsultaciju, platicete samo preparate
2. da slikate promene digitalnim aparatom ili mob. telefonom i posaljete na moj mail ili mail dr Gorane.
Nakon toga, dobicete adekvatne preparate za lecenje ili negu.
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Pitanje
PostPoslato: Ned Feb 13, 2005 6:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 13, 2005 4:22 pm
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
Aha , znaci da dodjem do vas.vazi?
Samo mi recite gde ?kome da se javim,.da li treba prvo da se zakaze?

Marko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Akne
PostPoslato: Ned Feb 13, 2005 9:01 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Čet Feb 03, 2005 8:24 pm
Postovi: 873
Lokacija: Beograd
Zakazi pregled i konsultaciju putem telefona 557-553. Mozete se javiti i sutra. Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: