Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Setajuca glavobolja i osecaj prehlade, ali bez simptoma!!!??
PostPoslato: Sub Sep 13, 2014 7:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 30, 2014 11:34 am
Postovi: 15
Zdravo svima!

U poslednjih 7 dana imam glavobolje, ne tako jake, ali neprijatne i uticu mi na svakodnevnicu. Nikada pre nisam imala glavobolje takve vrste, stoga sam bas uplasena.

Mozda ce ovo cudno i apsurdno zvucati, ali mene boli glava svuda po malo i ne istovremeno. Nekada me boli u gornjem desnom delu temena, nekada u levom, pa onda u donjem desnom delu glave, pa nekad u levom, takodje je stalno prisutna neka napetost u celu i licu, i takodje me ponekad boli ona trigger tacka, tj ona tacka ispred uha, a nekad i uvo.

Osecam se tesko, kao prehladjeno, ali ne boli me grlo, nemam temperaturu, ne curi mi nos, nemam vrtoglavice, mucnine, nesvestice.

Sto se lekova tice pila sam preksinoc dva kafetina - NE POMAZE, pa juce ujutru diklofenak - NE POMAZE, zatim uvece doliprane (paracetamol) od 1000 mg - NE POMAZE, takodje sam sad popila eferelgan takodje ne pomaze

Molim vas za pomoc i da li neko ima iskustva sa ovim jer pocinjem da mislim na ono najgore.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Setajuca glavobolja i osecaj prehlade, ali bez simptoma!!!??
PostPoslato: Pet Sep 19, 2014 5:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 13, 2014 5:55 pm
Postovi: 34
mozda bi mogla da proveris i maksilarni sinus.hronicna infekcija..mozda je i bilo u nekom prethodnom periodu nekih stomatoloskih intervencija u gornjoj vilici..mozda ti onaj vazduh kad zapusis nozdrve ne "izlazi iz uha" nego iz sinusa(komunikacija sinus-usna duplja)..nedovoljno je podataka, pa pricamo malo napamet..ali poneka ideja ne moze da naskodi.poz...i nemoj bas toliko da se plasis :D ,moze malo :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 47 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: