Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 25, 2008 12:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 12:02 pm
Postovi: 70
Lokacija: Ruma
Vragolasta Amfibija je napisao:
Bezveze...
Nego ajd da pocnemo ispocetka : koliko puta nocu mokris,ujutru kad mokris da li moras malo da se napnes da bi isterao prvi mlaz,da li ti mlaz ide normalno ili traljavo sto bi se reklo,da li se razdvaja ili prska,da li ti je lakse kad mokris sedeci,da li posle mokrenja imas kapanje mokrace jos koje vreme ili da imas osecaj da se nisi izmokrio do kraja?


Ja imam SVE ove simptome :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 25, 2008 12:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 12:02 pm
Postovi: 70
Lokacija: Ruma
I to tako sigurno 4-5 god(prvo manje a sad sve vise), a uzeo sam nalaz mokrace pre 15ak dana i potpuno je OK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 25, 2008 12:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 12:02 pm
Postovi: 70
Lokacija: Ruma
Zasto nema edit opcije na forumu (ili je ja ne vidim)?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 25, 2008 10:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
ne vidis je....jer je nema :lol:
Sto se tice tvojih tegoba,one definitivno onda dolaze od prostate.
Odi kod urologa da te pregleda.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 25, 2008 10:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 12:02 pm
Postovi: 70
Lokacija: Ruma
Hmm a zakleo bih se da te opcije ima na drugom podforumu? :o

Poci cu vala kod doktora, samo mi je malo neprijatno jer nikad kod urologa nisam bio :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 25, 2008 11:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
izadji iz pecine u kojoj si i idi doktoru! bem te luda! :evil:

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 25, 2008 11:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 12:02 pm
Postovi: 70
Lokacija: Ruma
Heh mislim da se isuvise sekiras za tudje zivote (sto JE pozitivna osobina za druge ali ne trebas se previse opterecivati s tim). Poci cu i videcu cim budem imao vremena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: s
PostPoslato: Sre Mar 26, 2008 9:35 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
ne cekaj vreme-nemoj da bude kasno
to je neozbiljan razlog--ICI CU KAD BUDEM IMAO VREMENA?????
nece bolest cekati covece


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 05, 2009 4:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 05, 2009 4:49 pm
Postovi: 1
Ja radim na tome da dobijem dete pa me interesuje moze li Prostamol Uno da ima negativne posledice u tom smeru. U smislu da li treba da izbegnemo zacece dok ja koristim Prostamol?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 06, 2009 6:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ja zaista ne znam da Prostamol UNO ima negativne posledice na plodnost,ali bi bilo glupo odlagati zacece zbog koriscenja tog leka koji pritom i nije nista posebno,biljni preparat koji moze ali i ne mora da se koristi.
Verovatno u prospektu tog leka postoji nesto sto ce ti pomoci.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pozdrav
PostPoslato: Pet Jun 12, 2009 11:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 07, 2009 11:02 am
Postovi: 1
nadam se da mi se necete smijati jer ja kao zesnko pisem na ovoj temi koja se tice samo muskaraca,al stvarno tice s ei mene sve sto muci moga muza pa sam odlucila da s ejavim umjesto njega i pitam za savjet...vec duze vrijeme njega muci mokrenje,jednostavno ne moze dugo da zadrzi mokraci i ide veoma cesto da mokri,mozda svakih sahat vremena.osjeca neku nelagodu kao da stalno ima osjecaj da mu je mjehur pun,i kao malo peckanje.te nelagode nestane u onom trenutko kad se izmokri,medjutim brzo se vrati opet,izgleda onog trena kad s emjehur pocne puniti.radio je nalaz urina i krvi i sve e bilo ok.doktorica mu tad nije nista dala nego mu je preporucila da uradi uzv bubrega i prostate.posto se u bolnici to dugo ceka on je taj nalaz uradio kod privatnika i taj mu je rekao da je prostata tipicne pozicije i oblika,inapsulirana,povecana,hipoehogena. +D 5.26cm,xD 4.02cm...
kao protata mu je uvecana i da mu je prostamol uno,azomex a 500,medazol,i rekao mu da pije sto vise caja od zare,koprive..uz ovo mu je rekao da mu je nalaz bubrega uredan s tim sto mu je kao jedan bubreg veci od drugog al da je to normalno(da li je zaista to normalno).
medjutim rekao mu je za jetru da je homogena izoehogena,povecana,u desnoj MCL mjeri 180.0 ../do 140,0 mm bez zarisnih promjna,a za slezenu da jetipicne pozicije i oblika,bez akcesora,izoehogena,neupadljive eho strukture i arhotekture te sinusa,povecana,margo medijalis 126,9 mm/ do 11,0 mm...
kako je taj doktor mom muzu napricao u njega nista nalaz uzv ne valja,haman pa da je on gotov...sad posto se mi ne razumijemo u ovaj njegov nalaz nismo sigurni da li je to zbilja toliko kriticno jer inace taj dr.hoce ovako nekad da preuvelica stvari...zbog toga vas molim da bi baru kratkim crtama objasnite ovaj njegov nalaz...jos da napomenem da je on 1981 god.ako je to sta bitno...
molim vas da nam pomognete jer smo vec prilicno ocajni..ne znamo sta da radimo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 13, 2009 4:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
O nalazu na jetri i slezini zaista ne mogu nista da kazem,sto se tice prostate,ona jeste uvecana i vrlo moguce da mu ona pravi probleme.Nalaz na bubrezima je takodje normalan.
Neka pije to sto je dobio neko vreme pa cete vec videti da li mu to pomaze.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 98 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: