Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: akne
PostPoslato: Pet Avg 01, 2008 7:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 31, 2008 4:42 pm
Postovi: 3
moze li neko da mi vise kaze o Dr.Murad


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Avg 02, 2008 4:07 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Kad smo vec kod akni da ne otvaram novu temu. Primetila sam kod svog lica veoma zanimljivu pojavu. Naime u pubertetu sam imala veoma masnu kozu i naravno gomilu bubuljica i miteresa. Nema sta nisam koristila, sto ono sto sam sama smislila i kupila, sto od kozmeticara. I uvek je bilo primetno poboljsanje prve 2-3 nedelje primene odredjenog preparata a nakon toga-vracanje na isto. Tako je bilo bukvalno sa svim sto sam koristila.
Od pre nekih 6 meseci imam znatno cistije lice(i 21 godinu, bio je i red :roll: ). Pojavi mi se pokoja bubuljica s vremena na vreme al nista kako je bilo nekada. Doduse imam i mitesere al za to kolko znam jos nema dugorocnog leka :-?
Tad sam istovremeno i prestala da koristim bilo sta od peparata, rekoh da odmorim malo lice. Samo sam se umivala glicerinskim sapunom.
I tako odem pre 2-3 meseca na neko promotivno sminkanje i kaze mi sminkerka da mi je suva koza i da treba da koristim nesto za vlazenje. Ja uzmem Nivea beauty nesto i to sam koristila 2-3 nedelje i vidim ja super, lice mi sve mekse, sve super. Kad ono, posle toga pocnu opet da miizlaze bubuljice i lice kao nekad, buknulo. Prestanem ja da koristim, opet se vratim na sapum, lice fantasticno. Ironija je u tome sto sam citala da sapun nikako nije dobar za umivanje. Medjutim meni jedino od njega ne iskacu bubuljice.
A ja bih ipak neku kremu da koristim da ne unakazim lice, jer vidim da mi je suvlje od sapuna. AL opet bolje i suvo nego s bubuljicama. Nije to suvo da se peruta, al vidi se d mu fali vlaznost.
Jel ima neko koju pametnu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 06, 2008 11:02 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 12:09 am
Postovi: 612
NE bih ti savetovala da nesto ponovo koristis jer kako sama kazes nista do sada i nije pomoglo sem glicerinskog sapuna. mada mozda da probas da s` vremena na vreme mazes u tankom sloju glicerinsku kremu(Specijalna Glicerinska krema-to joj je pravi naziv). Melem je za kozu. Probaj?! :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 116 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: