Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: nesigurnost?
PostPoslato: Ned Sep 11, 2005 1:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Okt 21, 2004 3:02 pm
Postovi: 94
Lokacija: bgd
Brine me moja cerka (3god). Prosle nedelje je krenula u vrtic posle velikog iscekivanja i radovanja, i naravno, to zadovoljstvo je vec splasnulo. Vec ne zeli vise da ide.
Ali, znam da se to desava i nije to ono sto me brine.
Nego, ona ima oziljak na sred cela koji je upadljiv i deca prvo to uoce na njoj i uvek je pitaju sta je to(izgleda kao crveni mladez i nalazi se bas izmedju obrva). Ona zna da je to oziljak, pa ima tako i kaze.
Ali, posle vrtica nece da prica kako je bilo, sta je radila, sa kim se igrala...
Kada je pitam kako joj se zovu drugarice, ona kaze :"nisu mi to drugarice"
Kada je pitam sa kim se igra, ona kaze:"sama"
Vaspitacica kaze da je ona super, da nije bezobrazna i agresivna i da je prilicno tolerantna. To ja znam, ali koliko je to dobro po nju? Cini mi se da malo nesigurnija kada je u vrticu? Da li to ima veze sa oziljkom?

Inace, ona voli decu, lepo se druzi sa decom iz naseg komsilika, svi je vole i prihvataju i u igri je slobodna, cak uglavnom je ona inicijator.
Ali tada smo mi tu negde u blizini, a ne znam kako sve to izgleda kada je u vrticu.

mozda sam je previse vezala za sebe nekih ruznih dogadjaja vezanih za tu povredu i oziljak???

Ima li neko iskustva? Ili neki savet? Kako da se postavim? Kako da joj pomognem?

Mislim da necu nista dobiti ako je iskljucim iz vrtica, a opet, sta znam????


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 12, 2005 1:50 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Avg 23, 2005 4:57 pm
Postovi: 57
Mislim da moras da pustis da prodje jos neko vreme. Ipak je tvoja devojcica nova u grupi, a verovatno se sva ostala deca znaju jos iz
jaslica. Nema razloga da je ispises iz vrtica, narocito ako vaspitacice nemaju neke vece primedbe. Verujem da ce je deca vremenom prihvatiti.
Mozda da sledeci rodjendan napravite u vrticu i pozovete svu decu iz grupe (ako u njenom vrticu organizuju rodjendane).
U svakom slucaju, proslo je tek nedelju dana. Ako se takva situacija nastavi, posavetuj se i sa vaspitacicama.
Puno te pozdravljam!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 58 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: