Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 04, 2007 3:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 09, 2006 5:18 pm
Postovi: 13
iva015 je napisao:
... ali se nadam da ce se i to regulisati nekada nekim zakonom.A u medjuvremenu mozemo samo da pricamo sta su nam uradili ti i ti lekari ...


Ako živiš u Srbiji, onda dobro znaš da se ni zakoni koji su usvojeni ne sprovode od strane takozvanih "demokrata legalista". Zapravo to su sve ista govna, potomci komunjara koji su preko noći postali "demokrate" misleći da je dovoljno obući skupo odelo i pričati kao retardirani moron. Možda oni zaista i jesu retardirani, ali definitivno nisu demokrate.

Srbija je jedina zemlja koja se zalaže za ljudska prava, kao član ujedinjenih nacija, i ima sve potrebene zakone, a pri tom ta ista prava krši svakodnevno i bez ikakvog blama. Jedina reč koja može opisati ovakvo ponašanje je licemerje (hipokrizija).

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 05, 2007 7:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 07, 2007 4:53 pm
Postovi: 110
Lokacija: Sabac
Ipak,ja sam nepopravljivi optimista i smatram da nista nije nije vecno,pa ni ovo grozno stanje u zemlji,pa ni to licimerje koje pominjes.Mozda mi se samo cini,ali mislim da stvari ipak idu malo bolje:odose carinici u zatvor,toliki profesori iz Kragujevca....Pa ce doci na red i priuceni i nemoralni lekari...
Mora biti tako!!!

_________________
mala garava


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 06, 2007 3:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 09, 2006 5:18 pm
Postovi: 13
iva015 je napisao:
Mozda mi se samo cini,ali mislim da stvari ipak idu malo bolje:odose carinici u zatvor,toliki profesori iz Kragujevca....Pa ce doci na red i priuceni i nemoralni lekari...
Mora biti tako!!!


Čini ti se, jer je opšte poznato u Svetu da je Srbija jedno veliko pozorište. Prikaže se na TV-u jedno, a zapravo na terenu se hapse samo oni koji nisu njihovi. Znači to su sve ljudi koji nemaju zaleđinu, nemaju partijske članske kartice, nisu u srodstvu i prijateljstvu sa moronima na vlasti, itd.

Naravno niko ko je pri zdravoj pameti nema šanse da nasedne na ovu obmanu. Obruč oko Srbije se steže. Ja lično imam par ljudi na koje mogu pokazati prstom kada za to dođe vreme.

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 237 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: